Transfer sonrası

Evet dua etmekten başka çare yok Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah 13 şubat cumartesi canım zaten elimde 1 test daha vardı bugün yapmaya cesaret edemedim yapmıycamda artık tek çizgi görmekten yoruldum

Kızlar Allah rızası için yardım edin transfern bugun ikinci gunu işte lekelenmem bitmişti şimdide cok tuhaf geldi peçeteye ayıp olmazsa foto koysam yorum yaparmısınız ay aglıcam snirimden embriyomu gitti naptı ben anlaamadm ki

Canım bu yerleşme lekelenmesine benziyor inşallah bebişim sımsıkı tutunuyodur yine söylüyorum ben ufacık bir leke olsa bile tüp bebek yaptırdığım yeri arıyorum hemşire yada doktor soruyorum bence sende sor belki ilaç dozunu değiştirecek belki kontrole çağıracak bence doktoruna danışmanı ihmal etme canım

Ay Allahımmm inşallah öyledir çok korktum valla . 5. Gun embriyosu zaten 48 saate yerleşiyormus buda o galiba

Hayırlı olsun canım seni çok iyi anlıyorum sonucun olumlu olur inşallah ilk denemenizde tutmamışmıydı?
İlk denememde dış gebelik oldu maalesef ilaçla sonlandırdı doktor iğneyle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…