Transfer sonrası

Kızlar benim bugün transferin 9.günü. Yarin kanda test günüm. 5.gün embriyosuydu. Biraz evvel bir miktar acik kahverengi lekelenmem oldu. Sizce tutulma belirtisi midir? Böyle bir durum yasayip pozitif olan gebe oldugunu öğrenen var mi?

Slm kızlar 30 martta transfer oldum 8. Gün negatif gördüm idrar testinde ve regl olmm gerekirdi halen olmadım kan testini çarşamba yaptırcam erkn randevu alamadım acaba ilaçlardanmı reglim uzamış olabilir yoksa pozitif olma olasılığı varmıdır

Kizlwr merhaba bende bugün transfer oldum ☺ transfer sonrasi hastanede 2 kere fln tuvalete gittim 1 buçuk saat orda kaldıktan sonra arabaya bindim eve gelene kadar tuvalete sıkışma sancisina ağladım resmen o kadar bi sanci yaşadım yani sizce bisey olmusmuur ya embriyoya böyle yaşayan var mı

Ben de bugün transfer oldum hayırlısı olsun inşallah ikimiz için de:) ben de bugün çok sıkıştım belki 4 5 kere tuvalete çıktım ben sadece yarımsaat yattım sonra çıktım hastaneden

Ben de bugün transfer oldum hayırlısı olsun inşallah ikimiz için de:) ben de bugün çok sıkıştım belki 4 5 kere tuvalete çıktım ben sadece yarımsaat yattım sonra çıktım hastaneden
Aaa hadi bakalimm inşallah ikimizinde yüzü gulerr Allahim bize Sağlıklı evlatlar verir ☺ ben de hastanede birkaç kere tuvalete çıktım ama arabaya binince ölcem zannettim öyle bi sanci hiç görmedim hayatımda valla senin tek embriyomu kacinci gün embriyosu ☺

Amiin inşallah hayırlısıyla gelsin güzel haberler ben de çok sıkışmıştım transfer sonrası kaç kere tuvalete çıktım sayısını hatırlamıyorum:)

Merhaba kızlar,
Transferimin 10. günü bugün. Yarın kandan test yaptıracağım. Hiç test yapmadım bugüne kadar. Dondurulmuş 5.gün embriyosu. İlk denemem. Kasıklarımda ağrı ve göğüslerimde şişkinlik dışında bir belirtim yok. Rabbim Cuma günü hürmetine pozitif sonuç görmeyi nasip eder inşallah sağlıkla sıhhatle. Dualarını eksik etmeyin lütfen. Çok heyecanlıyım

Merhaba arkadaşlar. Ben geçen ayın 12 sinde transfer oldum ve tutmadı 28 inde adet oldum. Benim adetim normalde 8 gün sürer ama hala devam ediyor kesilmedi. Neden kaynaklıdır acaba

Canım sonucun ne oldu bende 2.yi dondurulmuş transfer ettireceğim

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım transferimin 8 günü . 5 gün embiryosu ilk denemem dün idrar testi yaptım iki kez saatler sonra silik çizgi çıktı ümidim kalmamıştı yıkık durumdaydım fakat bugün öğleden sonra hafif kahverengi leke geldi salı günü 12 gün kan vereceğim bebeğim bana bir Işık yaktı galiba umutsuz olmayalım hep bir umudu olmalı insanın küçücükte olsa o kadar heyecanlıyım Kİ anlatamam Allah hepimize pozitif sonuçlar nasip Etsin

Dualarımız seninle canım benimde 2 günüm kaldı 5 gün embiriyosu bugün çok az kahve rengi lekelenmem oldu 8 günüm bide biraz kasığım ağrıdı Allahım inşallah hepimizi hayırlı sonuç alalım

Canım sen sonuç aldın mı aynı durum bende var 8-9 günüm azıcık kahverengi lekelenmem oldu 5 gün embiriyosu tutunma lekesidir diye heyecan doğdu içime sen kan verdin mi sonuç nedir ? İnşallah hamilesindir bana da ışık olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…