Transfer sonrası dayanmayıp test yapanlar

Teşekkür ederim inşallah bir sıkıntı yoktur.Allah ım yavrularımıza bize bağışlasın inşallah

Transfer oncesi 2-3 gun oncesinde kontrole cagirdiginda rahim kalinligin 11mm demisti doktor iyi cok guzel demisti progestan kullandiriyordu devam demisti bana
Rahim kalinligi 11-14 mm arasi iyi bundan daha fazlasida bebegin tutunmasina engel 11mm den azida.. arkadasiminkinde kalinlasmama sorunu vardi 9mm ile hamile kaldi.. o yuzden cok da takilma derim buna..

Gunaydin hanimlar 8. Gun kan degerim 156 10. Gun 257 cikti doktorum brz takip edelim tekrarlayalim testleri dedi basina boyle bisi gelen varmi

Gunaydin hanimlar 8. Gun kan degerim 156 10. Gun 257 cikti doktorum brz takip edelim tekrarlayalim testleri dedi basina boyle bisi gelen varmi
Kötü birsey yokki artışın tam iki katı olmasada yakın bir değer ..iki testi de günün ayı saatin de mi yapmıştınız?

Kötü birsey yokki artışın tam iki katı olmasada yakın bir değer ..iki testi de günün ayı saatin de mi yapmıştınız?
Aynen ayni saatte yaptim sadece tek fark ilk testi yatgimda 1 saat once prolurex vurlmustum 2. Test yaptgimda sabah kalcadan progestan vurlmustim progestan hormonu bthcg etkilermi hic bilmiorum

Aynen ayni saatte yaptim sadece tek fark ilk testi yatgimda 1 saat once prolurex vurlmustum 2. Test yaptgimda sabah kalcadan progestan vurlmustim progestan hormonu bthcg etkilermi hic bilmiorum
Sanmiyorum ama degerlerde öyle ciddi bir sorun yok 2 gün sonra tekrarla artış iki kata yakın yüzdesini hesapla .canını da sıkma ..anca çocuk kendini buluyor..8. Gün de erken ..10 günden sonra ,12.14 takip et ..kötü şeyler düşünme ..güzel düşün güzel olsun..

İnsallah hersey yolundadir cevaplariniz icin tesekkur ederim rabbim cuma vakti hürmetine hepimizin yüzünü güldürsün insallah

Hayırlı olsun değerleriniz gayet yüksek bence. Ben de 5. Günü yaptım negatifti pzt test günü pozitif çıksın diye bekliyorum. Umarım kana geç karışmıştır

allah tamamına erdirsin canım inş, darısı bizim başımıza inş

Ben kanı verdim hala inanamıyorum pazartesi dr ya gidince umarım inanırımBu arada aynı şikayet bende de var ara ara gün içinde baanada batmalar ağrılar oluyor bende korkuyorum

Ben kanı verdim hala inanamıyorum pazartesi dr ya gidince umarım inanırım☺☺Bu arada aynı şikayet bende de var ara ara gün içinde baanada batmalar ağrılar oluyor bende korkuyorum
Ya bende verdim ama korkudan verdimdün yaptıgım test daha belirgindi bugün daha silik olunca korkup test yaptırdım 8. Gün ve sabah 7.30 da 124 çıktı inşallah hayırlısyla sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…