Transfer sonrası dayanmayıp test yapanlar

Evet canım insallah siz eğitimci olan mısınız yoksa 1 yıllık evli olanmı..birde çişe sıkışamayan vardı :)
:))) evet ben öğretmen olanım. Transfer öncesi çok güzel vakit geçirmiştik o gün sizinle ve diğerleriyle sohbet etmek çok iyi gelmişti güle oynaya girmiştik transfere inşallah hepimizin sonucu pozitif olur

:))) evet ben öğretmen olanım. Transfer öncesi çok güzel vakit geçirmiştik o gün sizinle ve diğerleriyle sohbet etmek çok iyi gelmişti güle oynaya girmiştik transfere inşallah hepimizin sonucu pozitif olur
Buarada sen nasilsin belirtiler var mi hissediyor musin?

Peki sizde belirti oldu mu kasik agrisi falan? Bende hic bi belirti yok
Sizin kaçıncı gün bilmiyorum ama benim 3. Gün sağ kasığımda batma oldu 4.ve 5.gün adet olacak gibi karın ağrısı oldu. Halada adet sancısı arada oluyo gün içinde. Göğüslerimde fazla değişim yok sadece uçları dokunca acıyo.benim en önemli belirtim ateş yükselmesi oldu.transferden beri ateşi 36.5- 37 arasında gidip geliyor. Dikerim sizinde pozitif sonuçlanır

Benimde atesim 37 cikti. Simdi olctum.

Ilk gün baktim mi bilmiyorum belki 2.gün ölcmeye baslamisimdir simdi tam harirlayamadim

İlk tahminim doğru çıktı evet gerçekten biraz olsun kafalar dağılmıştı güzeldi..bu belirtiler çok yanıltıcı olabiliyor ama göğüs hassasiyeti,alt karın ,kasık ta gerginlik ara ara agrı hissediyorum..Benim 4. Gün taze transfer di sizden 1 gün geriyim aslında ...ayyy beklemek çok zor

Merhaba yeni anne olanlara hayırlı olsun inşallah Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin :) transfer sonrası yolculuk yaptınız mı nelere dikkat ettiniz ne yiyip içtiniz normal hayata devam ettiniz mi cevaplarsanız çok sevinirim

Bende aynı soruların cevaplarına hasretim benim klinigimhiç bir şey demiyor ye iç gez diyo yatma diyo . Hiç demedili maydonoz kahve limon çay nane yasak diye . Dus bile yasakmış. Şampuan la yıkanıp gotmiycekmissin aslında kimyasal embriyoyu bozuyomus bilmem napicam şaşırdım valla simdi donmuş embriyo deniycemiçim tuaf valla

slm kızlar transferi adetin kacinci günü oldunuz? ayrıca rahim kalınlığı ne kadardı? transferden sonra neler yaptınız

Merhaba arkadasim benim bugün transferimin 8.günü dün kan testinden gebe oldugumu ögrendim cok sükür ben transfer oldugum gün eve gelince hep yattim sadece wc ve yenek yerken kalktim.ertesi gün de uzandim oturdum ara ara evin icinde yürüdüm özellikle jelden sonra 2-3 dk gezindim evin icinde 3.gün hic yatmadim misafirlige gittim 2 saat yolculuk yaptim ve normal hayatima döndüm sadece ev isi gibi agir seyler yapmadim yemek fln hep yaptim yani rahat olun insallah mutlu haberler alirsiniz :)

slm kızlar transferi adetin kacinci günü oldunuz? ayrıca rahim kalınlığı ne kadardı? transferden sonra neler yaptınız
Ben adetimin 21. Günü transfer oldum benim adetlerim 30 günde bir olur. Rahim kalınlığım transfer günü kaçtı bilmiyorum çatlatma iğnesi vurulduğum gün yani transferden 6 gün önce rahim kalınlığım 10.5 di en son ve o gün 16 mm bi yumurtam vardı

MERHaba canım inanmıcaksın ama sabah 5 ten beri ayaktayım.dün idrar testi yapmıştm baya belirgindi.ve ilk idrarla yapmamıştm.bu saabah 5 te uyandım ve ilk idrarla yapayım testi dedim.çizgi daha da silikleşmişti.ben de korktm hemen kan testi yaptrdım sonuç 124 çıktı ama hala tedirginim kimyasal gebelik olabilir dye.resmen hastane açılmadan hastaneye koştum.

Hayirli ugurlu olsun Allah sana yavrunu bagislasin insallah.. Seninkedir merak etme o test kitlerinde yanilma paylari olabiliyor.. onlara guvenme daha yeniysen normal.. iki gunde bir bhcg degerinde katlanma olmasina dikkat et!! Sen artik iki canlisin anne adayi sakin ol! Panik yapma! Hormonlarini pike kaldirma! Kosarak gitmek herhalde sozun gelisi dedin, dikkat etmelisin! Allah kucagiba almayi da nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…