Transfer sonrası dayanmayıp test yapanlar

Kızlar benim de bugün itibariyle kan testim 1090 çıktı ama dr hiç kontrol etmedi iki hafta sonra gel dedi normal mi ?
Maşallah ne güzel arttmış değerin bence değerin iyi arttıgını görünce direk keseyi görmek için çağırmıştır canım hatta kalp atışı için

Maşallah ne güzel arttmış değerin bence değerin iyi arttıgını görünce direk keseyi görmek için çağırmıştır canım hatta kalp atışı için
Muhtemel öyle ama bugün öyle bir kasık ağrım olduki uzanıyordum yerimden kalakamaadım gaz sıkışmasımı ne anlamadım dr sordum normal tutunma diyor hala korkuyorum mahvetti 1 saattir ağrı beni

9.gün yaptım 85 küsür dü bugün 13.günüm bugün yapıldı 1090 çıktı sen ne durumdasın☺☺
Merhaba,

Kaç embriyo konmuştu size?
Birden fazlaysa ikiz olma ihtimali var. Değeriniz ilkine göre çok yüksek. Mazallah dış gebelik vs olmasın da

:nazar:Maaşallah canim ne guzel artmis :nazar:
5.gun embriyosumuydu 2 tanemi tranfer olmuştun
Benimde 8.günüm 85 10.gun yani bugün 196 geldi

9.gün yaptım 85 küsür dü bugün 13.günüm bugün yapıldı 1090 çıktı sen ne durumdasın☺️☺️

Canım bu arada ben klomenle hamile kaldıgımdada değerlerim şöyleydi 16 -70-220 doktor test yaptırma demişti ama ben dayanamadm 4 gün sonra yine yaptrmıştım 1227 çıkmıştı yani senin değerlerin gayet güzel sağlıkla kucağına al inşallahh

Merhaba,

Kaç embriyo konmuştu size?
Birden fazlaysa ikiz olma ihtimali var. Değeriniz ilkine göre çok yüksek. Mazallah dış gebelik vs olmasın da
Yok tek empriyo konuldu dün dr gayet güzel dedi ama kontrol etmedi umarım dediğin gibi birşey değildir ama 5.gün empriyosu konuldu

Kese için ne zamana çağırdı? Normalde 1500 lü değerlerde alttan görülüyor diye biliyorum
Cnm walla ben tüp bebek tedavisi gördüğüm merkeze gittim(bahçeci) orada son tahlilimi de görünce çok güzel 2 hafta sonra gel dedi sadece ama ben iki hafta tabi beklemeyecem Cuma günü florance Nightingale de Berman işçi diye bir dr varmış ona randevu aldım gidecem..dış gebelik dedin ama hem ilk değeri mi hem dünki değerimi dr biliyor anormallik olsa çok güzel demezdi diye düşünüyorum birde hergün kan değerinin 2 kat artması gerektiğini biliyorum Cuma kese ye bakar belki bu dr

Kuzum bakarsın embriyo bölünmüştür :) Ya şöyle en az 2 katı olması gerekiyor 2.5 katı da olabilir. Ama seninki 80 lerden 4 günde 1000 lere fırlayınca hesap tutmuyor ondan öyle dedim. Tabi allah korusun kim ister ki böyle bir şeyi, ne kendime ne başkasına. Bu arada başka doktora randevu almakla da çok iyi etmişsin :)

X