Transfer sonrası dayanmayıp test yapanlar

Eklentiler

• 5E968C14-30D0-4DF9-9FA6-35C1EB43A3F6.jpeg
    5E968C14-30D0-4DF9-9FA6-35C1EB43A3F6.jpeg
    21 KB · Görüntüleme: 762
6. Günü kan verdim negatif çıktı. Sabah çok kötüydüm ama biraz daha iyiyim. Umudumu kaybetmek istemiyorum sizce umutlanmalimiyum test günüm pzt

Hayirli olsun inşallah bizede gormek nasip olur boyle
Amin canım inşallah.Hala inanamıyorum kan testi yaptırmadan da inanamayacağım galiba.bu arada sol kasıkta arada bi iğne batması gibi bişey var umarım kötü şeyler olmuyordur.Allah hepimizin gönlünden geçenleri en yakın zamanda nasip etsin inşallah.🤲🏻

Pozitif sonuç alan arkadaslar hic vücut isinizi ölçtünüz mü ?
Transferden sonra vucut ısısı yuksekse
(36.6 - 37.4) arasi olursa pozitif
dusukse negatif diye bir yazi okudum
acaba doğru mu😮

Pozitif sonuç alan arkadaslar hic vücut isinizi ölçtünüz mü ?
Transferden sonra vucut ısısı yuksekse
(36.6 - 37.4) arasi olursa pozitif
dusukse negatif diye bir yazi okudum
acaba doğru mu😮
Alakası yok canım ateş yapan ilaçlar benim de atesim 36 buçuktan aşağıya düşmedi ama negatif malesef :KK43:

Herkese merhaba benim de bugün transferden sonra 7. Günüm öğlen idrar testim silik cıktı öğleden sonra kanverdim değerim 99.72 çıktı çok şükür. Ateşimi de hep ölçtüm 36.5-37 arası gidip geliyo
Hayirli olsun inşallah degerleriniz çok guzel
5.gün embriyosumuydu

Herkese merhaba benim de bugün transferden sonra 7. Günüm öğlen idrar testim silik cıktı öğleden sonra kanverdim değerim 99.72 çıktı çok şükür. Ateşimi de hep ölçtüm 36.5-37 arası gidip geliyo
Hayırlı uğurlu olsun:anneadayı::nazar:.:halay:Allah kucağına almayı nasip etsin insallah..Cumartesi testi tekrarlarsınız değilmi..27 Haziran mıydı transfer gününüz? Sanırım aynı gün transfer olmuşuz benim 4. gün embriyosu test günüm Pazar ..o gün çok kalabalıktı transfer odası yerli yabancı 7 kişi vardı rahat sohbet etmiş olabiliriz aslında ..Sağlıklı huzurlu bir gebelik olur dilerim...:nazar:

Hayırlı uğurlu olsun:anneadayı::nazar:.:halay:Allah kucağına almayı nasip etsin insallah..Cumartesi testi tekrarlarsınız değilmi..27 Haziran mıydı transfer gününüz? Sanırım aynı gün transfer olmuşuz benim 4. gün embriyosu test günüm Pazar ..o gün çok kalabalıktı transfer odası yerli yabancı 7 kişi vardı rahat sohbet etmiş olabiliriz aslında ..Sağlıklı huzurlu bir gebelik olur dilerim...:nazar:
Tesekkür ederim inşallah sizin de pozitif olur.ben sizi hatırladım sanki almanyadan mı gelmiştiniz ?

Mrb ark lar bende pzt gunu 5. Gun embriyo transferi oldum. Bugun 4. Gunum. Comford days erken gebelik testi siparis ettim. İns yarin gelirse cts gunu bakmayi dusunuyorum. 6. Gunu olacak ins guzel haberler veririz birbirimize.:halay:

X