Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

12. Gün 120 14. Gün 188 çıktı çarşamba bir daha bakılacak. Bu durumda olan var mi ümitlerimi kırmak istemiyorum

12. Gün 120 14. Gün 188 çıktı çarşamba bir daha bakılacak. Bu durumda olan var mi ümitlerimi kırmak istemiyorum
İki testide aynı yerdemi yaptırdınız.?en az % 60 artmalı.sizinde buna yakın artmış, olumludur inşallah.bazen 4-5 saat bile farkettirıyor test sonucunu.

Aynı yerde yaptırdım ama 1-2 saatTE="Siden80, post: 42010757, member: 661085"]İki testide aynı yerdemi yaptırdınız.?en az % 60 artmalı.sizinde buna yakın artmış, olumludur inşallah.bazen 4-5 saat bile farkettirıyor test sonucunu.[/QUOTE]
Ayni yerde yaptırdım ama son testini 2 saat erken yaptırdım. Dr a sordum erken yaptırdığını için olabilir mi dedim olmaz dedi. Çarşamba ve cuma tekrar yapilacak. Gerçekten saat farkediyor mu siden ? Senin tecrübenin bu mu

Benim ilk test sonucum 145.2 gibi bişeydi ve heyecanla doktorumu arayıp değeri söylemiştim ve çok güzel demişti ve benden ikinci bir test istememişti.simdi 2,5 aylık bir kızım var.120 iyi bir değer değilmi yani

Ayni yerde yaptırdım ama son testini 2 saat erken yaptırdım. Dr a sordum erken yaptırdığını için olabilir mi dedim olmaz dedi. Çarşamba ve cuma tekrar yapilacak. Gerçekten saat farkediyor mu siden ? Senin tecrübenin bu mu[/QUOTE]
Cnm bnm ikiz oldugu icin zaten 2 katindan fazla artis olmustu,ama cok kisiye tanik oldum, bu sekilde olan. Iki saat cok uzun bir suredegil, ama dert etme , ilk sonucun iyi, carsamba gunu insalllah yoluna girer

120 iyi bir deger. Onda sorun yok ikinci sonucum iki katına çıkmadığından endişelendirdi. İlki 120 ikinci 188 yanı %56 lık bir artış var. en az %60 olması gerekiyordu. Çarşamba tekrar test yapacagiz İnsallah artış güzel olur. Siz bir kere mi test yaptirmistiniz

[QUOTşimdi okudum bir kzginci1, post: 42013135, member: 450396"]120 iyi bir deger. Onda sorun yok ikinci sonucum iki katına çıkmadığından endişelendirdi. İlki 120 ikinci 188 yanı %56 lık bir artış var. en az %60 olması gerekiyordu. Çarşamba tekrar test yapacagiz İnsallah artış güzel olur. Siz bir kere mi test yaptirmistiniz[/QUOTE]himm şimdi okudum bir kez yaptirmissiniz.
Himm simdi

Bugün E="Siden80, post: 42012664, member: 661085"]Ayni yerde yaptırdım ama son testini 2 saat erken yaptırdım. Dr a sordum erken yaptırdığını için olabilir mi dedim olmaz dedi. Çarşamba ve cuma tekrar yapilacak. Gerçekten saat farkediyor mu siden ? Senin tecrübenin bu mu[/QUOTE]
Cnm bnm ikiz oldugu icin zaten 2 katindan fazla artis olmustu,ama cok kisiye tanik oldum, bu sekilde olan. Iki saat cok uzun bir suredegil, ama dert etme , ilk sonucun iyi, carsamba gunu insalllah yoluna girer[/QUOTE]
Bugun 188 den 424.78 e çıktı nasılgidiyor acabaaa

Cnm bnm ikiz oldugu icin zaten 2 katindan fazla artis olmustu,ama cok kisiye tanik oldum, bu sekilde olan. Iki saat cok uzun bir suredegil, ama dert etme , ilk sonucun iyi, carsamba gunu insalllah yoluna girer[/QUOTE]
Bugun 188 den 424.78 e çıktı nasılgidiyor acabaaa[/QUOTE]
Masallah çok iyi cnm.gözünaydın:))) degeri gayet iyi.

İnsallah hayırlısı olsun...
Ne bakımdan hazır hisetmiyorsun bilmiyorum ama arayı cok asma hatta doktor tavsiyesiyle devam et doktor soyler zate ne kadar bekleyecegini yasın kac ve kac yıllık evlisin.. Bunlar onemli
Ilac igne beklemek derken insan horuluyor bi de bunlarin stressi +iş+madiyyet+manavi güc...cok sey yoruyor insani.şuanda aynı doctora gitmeyi düşünmüyorum bakacagız.26 yaşındayım sende cocuk varmı kendiligindenmi hamile kaldın

Cnm bnm ikiz oldugu icin zaten 2 katindan fazla artis olmustu,ama cok kisiye tanik oldum, bu sekilde olan. Iki saat cok uzun bir suredegil, ama dert etme , ilk sonucun iyi, carsamba gunu insalllah yoluna girer
Bugun 188 den 424.78 e çıktı nasılgidiyor acabaaa[/QUOTE]
Masallah çok iyi cnm.gözünaydın:))) degeri gayet iyi.[/QUOTE]son bir test daha yaptırmamış istediler. Cuma günü de katlanır insaallah
Son bir test daha istedi dr

evet canım suaan hamileyim allahım cok sukur kendiliginden nasip etti... 9 yıllık evliyim bu surede 3 ameliyat 5 asılama 2 tup bebek tedavisi gordum.... tupbebklerin ikiside tuttu ama ilk ikiz oldu erken dogumda kaybettim ikinci kabi durdu dusuk oldu suanda da testler yapılıyordu gidecektim devam ediyordum ama kendiliginden oldu cok sukur yani pes etmek yok... hersey gonlunuzce olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah... damdan dusenin halinden damdan dusen anliyooo ... cok zor ama herzaman hayırlısı ....

bugunde insallah kalp atısını gormeye gidecem... rabbim buyuk verende o alan da yasadıgım seylerden hiçbirzaman isyan etmedim hayırlısı boyleymiş dedm...pesde etmedim tedbir benden takdir allahtan dedim ugrastım... allah buyuk

Selam arkadaşlar ben tup bebek tedavisi görüyorum ilk denemem 30 temmuzda transferim yapıldı dün akşam kan tahlili yaptırdık beta hcg 15.68 çıktı sizce hamilemiyim transfer gününü saymazsak 7. Gün değeri oluyor yani lütfen bana cevap verirmisiniz şimdiden çok tşk ederim

Gebelik var gibi gorunuyor ama çok erken yaptırmışsın .bu deger cok ara bir deger.9. Gun gibi yaptırsan daha iyi olurdu.

Gebelik var gibi gorunuyor ama çok erken yaptırmışsın .bu deger cok ara bir deger.9. Gun gibi yaptırsan daha iyi olurdu.
Heyecandan bekleyemedik ki :) doktorda aynısını söyledi ama ben burdaki arkadaşların yorumlarını merak ettim tşk ederim canım cvp için

Selam benimde transferim 28 temmuz 1. Kalite 1 tane embriyo transfer edildi
Ve bende dayanamadım 4 temmuzda beta hcg yaptırdım sabah
Ve 13.52 çıktı
Ben 7. Gün sabah Siz de 7. Gün akşam yaptırmışsınız
Ve sonuçlarımız çok yakın
Ben bugün tekrar kan testi verdim daha sonuç almadım
Bakalım ne çıkacak
İnşaallah katlanır sizinkide benimkide
Bende belirti olarak bariz mide bulantısı var
Sizde bir belirti var mı ve kaç embriyo transfer edildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…