Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Aklına kötü şeyler getirme 15 gün sonra gidip kalp atışlarını duyup geliceksin merak etme bende beklemedeyim kismetse 10 gün sonrada ben duyacağım

Maalesef arkadaslar benim de bebegim gelismedi,hala kalp atisi yok.cumartesi kurtaj dedi doktor((gecen haftaki ultrasonda ikiz gordukten sonra bu sonuc yikti beni...
Ben bugün kan verdim değerim daha dusmemis 1600 lerdeydi 6 gun once bugun 2000 lerdeymis ama normal dedi doktor az bir artis olabilir dedi. bir de bugun kanamam başladı az ama doktor 7 . Gün de kan testine bakalım diyor umarım böyle düşer de ameliyat olmayız canım

Canim ben bugün kan verdim değerim yüksek çıktı 6 gun önce 1600 lerdeydi bugün 2000 lerdeydi. Doktor normal az artış olabilir 7. Gün tekrar bakalım dedi.bugun de kanamam başladı biraz.umarim böyle düşer de ameliyat olmayız canım

Sana

Sana iğne yapmadılar mi canım. Bende bugün verdim kan 1400 den 340 a düşmüş pazartesi bir daha vericem bakalım inşallah iffet düşer. Hayat ne garip bin dan iki hafta önce değerlerimiz yukselsin diye dua ederken şimdi düşsün diye ediyoruz

Ben dun kurtaj oldum,bebegim yok artik once dil alti hap verdiler,kanama baslasin diye,olmayinca genel anesteziyle aldilar. İlk bikac saat cok sancim oldu ama kanamam az,adet kanamasi gibi.ilaclardan 12 saat uyumusum. Allahim bana ve sizlere bi daha yasatmasin,gercekten cok zor...

Ikiz gibi kacinci gun embriyosu idi

y
yok nerdee daha benim transferimin ertesi günü dün heveslenip çizelge yaptim ama umarim silmek zorunda kalmam. Dun 2 adet blast embriyo transfetim oldu temmuz 21 test günüm. Seninde blast miydi
Canm hayırlı olsun sımsıkı tutunsunlar inşallah canım.. Bana hiç blast nasip olmadı canım en geç oğlumda 4. Gün embriyosuydu
Şimdiki ise 3. Gün

Merabalar benimde
12.gün 208
14.gün 463
16.gün 1181 çıktı bugün tek embriyo transfer edildi ama ikiz olabilirmi sizce

Selam :)
benimde 9.g 139.9
11.g 318.2
13.g 690
17.g (yani dün) 3473

Bu değerlere göre bana da cevap verin lütfen nasıl. Sizce iki embriyo da tutmus olabilir mi... birde sağlıklı yükseliş mi ne dersiniz... hamile bayanlar bana bi yorum yapin:)

Anam 2016 da doğum yapacaklar topiginden buraya bir sürü sızma var Ne kadar supheci araştırmacı inceleyen kadınlarız bizden çok iyi anne olcak kesin

Ben çarşamba yazmisim cvp veren olmamış sana verirler belki bende nasiplenirim cvplardan :)
O.zaman ben sana diyim :)) tek sanırım muhtemelen benimde tek tuttu ama hiç belli olmaz değerlere göre tek gebelik diyip sonra süpriz iki kese görünüyor Muş :)) rabbim hayirlisini versin canim

oznur65 canım sen kalp atışı duydunmu ? Gittinmi dr a ? Bayramdan sonra mı

Teşekkürler cvp için benim tek embriyo ztn ikiz olması imkânsız değilde zor.sağ salim kucagimiza alalimda inşallah biriz ikiz farketmez :) hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…