Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

[QUOTçok sağol. Siden80, post: 42064044, member: 661085"]son bir test daha yaptırmamış istediler. Cuma günü de katlanır insaallah
Son bir test daha istedi dr
Cnm guzel haberlerini bekliorum.[/QUOTE]
Bugun 1050 çıktı. Çok sukur desteğin için tesekkur ederim.[/QUOTE]
Cokkk sevindim.Allah tamamına erdirsin. Bebeğini saglıklı bir sekilde kucaklarsın inşallah.[/QUOTE]
Amin çok sağol. İnsallah sağlıkla kucaklariz. Tüm isteyenlere hayirlisiyla
Amin cok[/QUOTE]
gözünüz aydın tebrik ederim

7. gün:5,28
9.gün:26
11. gün:81
13.gün:218
15.gün:390
kafanız karışmasın benim kanamam başladığı için dr testi 7. gün istedi. yoksa siz 12. günü yaptırın

7. gün:5,28
9.gün:26
11. gün:81
13.gün:218
15.gün:390
kafanız karışmasın benim kanamam başladığı için dr testi 7. gün istedi. yoksa siz 12. günü yaptırın

Hayırlı olsuunn,inş devamıda gelir hayırlısıyla sağlıkla kavuşursun.Darısı bize artık Benimde Salı günü test günüm

inşallah hayırlı haberler yzarsın buraya
Dayanamayıp bugün yaptırdık ve maalesef 0,100 Çarşamba her ihtimale karşın birdaha yaptır dedi hemşire ama bilmiyorum.Pek değişeceğini düşünmüyoruz çok düşük değer Çnkü.Allahım dayanma gücü verir inş

Son düzenleme:
canım benim herşeyde bir hayır vardır çarş her ihtimale karşılık bencede yaptır ama olmazsa demekki daha zamanı gelmemiştir rabbim daha kötü acılardan esirgesin sende sorun ne ilk denemenmi biraz anlatsana

canım benim herşeyde bir hayır vardır çarş her ihtimale karşılık bencede yaptır ama olmazsa demekki daha zamanı gelmemiştir rabbim daha kötü acılardan esirgesin sende sorun ne ilk denemenmi biraz anlatsana
Âmin canım,öyle tabi.Herşeyden geçiyoruz da işte Çekilen zahmete,eziyete,emeğe üzülüyoruz.5. Denememdi bu.6 kez gebelik yaşadım.

İlk gebeliğim tüp bebekle oldu ikizlerdi ama 7. Haftada kalp atışı alınamadığı için kürtaj oldum.
2.si Kendiğinden oldu ama onunda 8. Haftada kalbi durdu yine kürtaj oldum.
3. Sü Tüpbebekle kimyasal oldu ve iğne ile düşmesi sağlandı.
4.sü Tüpbebekle oldu,12. Haftada kalp atışının durduğunu farkettik ve yine kürtaj.
5. si kendiliğinden oldu ama boş gebelik olduğu anlaşıldı ve bir kürtaj daha geçirdim.
Sonuncusu ise yine kendiğinden oldu ama dış gebelik oldu,iğne ile düşürülmesi sağlandı.
Anlayacağın 7 seneye okadar çok sığdırdıkki.Yinede isyan etmiyoruz tabi.Herşey Allah tan.Beterlerinden korusun Rabbim Ama tabi yorulmadımmı? Tabikide çok ama çok yoruldum,yorulduk.Okadar tedavi,kürtaj ....
Herşeyi bakıldı.Histereskopi,rahim filmi,bir Yığın test yapıldı Tek bulunan şey çok az oranda pıhtılaşma.Ondan da olduğuda pek düşünülmüyor artık Çnkü iğne kullandığım haldede aynı şeyi yaşadım.Diğer bulunan şey ise yumurta ve sperm birleştikten sonra o anda tamamen rastlantısal olarak Oluşan anomali.Onuda bir önceki PGT denememizde çıkan sonuca göre karar verdiler.Anlayacağın sağlıklı bir türlü denk getiremedik sanırım.Bu sefer PGT den sağlıklı embriyolar çıkınca çok umutlanmıştık.Tutar diye düşünüyorduk açıkçası gebeliklerim olduğu için ama nasip olmadı.Normal yollada denemeye korkuyoruz Çnkü okadar kayıp 4 kürtaj ve bu durumu birdaha yaşamak istemiyorum.Oyüzden zaten PGT deniyoruz , tedavi oluyoruz.Son iki gebeliğimde bir boş bir dış gebelik olunca üst üste bukadar denk gelmez demekki PGT lik bizim işimiz diye düşündük ama nasip olmadı,bundan sonra neyaparız bilmiyorum gerçekten

canım benim ne kadar sıkıntı çekmişsin çok üzüldüm.herkesin sınavı ayrı işte ...allahım sana çok sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah .çok samimi dua ediyorum bu acılarını unutursun onların sevgisiyle .her karanlığın arkası aydınlıktır lütfen sabret

Çok teşekkür ederim canım, Allah Razı olsun Bizde sınavımız olduğunu düşünüyoruz hep zaten,Çoktan bunu kabullendik.Bugün o sonuçtan sonrada Gördükkü hala sınavımız bitmedi Bir şekilde kendimizi teselli etmeye,acılarımızı köreltmeye çalışıyoruz yoksa mümkün değil zaten.... Allahım beterlerinden korusun,aynı acılarını yaşatmasın, tüm bizim gibi olanlara, isteyenlere tez zamanda nasip etsin inş!

Moralini bozmak istemiyorum ama dis gebelik gibi gorunuyo,hem hizli artis,hem kese gorunmemesi,sonunda da deger dusmus zaten.Allahim sagliklisindan versin,sıkma canini,saglikli degilse zaten er yada gec kaybediyosun...

Merhaba arkadaşlar benimde 10 agustosta transferimi yaptilar. Ama en zoru bekleme suresiymis. 21agustos kan testi yaptircam. Ilk tup bebek denemem. Izmir medicalparkta yaptirdim. Orda yaptiran varmi. Rabbim butun isteyenlere ve bize hayirli evlat nasip etsinn

Moralini bozmak istemiyorum ama dis gebelik gibi gorunuyo,hem hizli artis,hem kese gorunmemesi,sonunda da deger dusmus zaten.Allahim sagliklisindan versin,sıkma canini,saglikli degilse zaten er yada gec kaybediyosun...
Dış gebelikte deger bu kdar hızlı düşer mi? Bu nırmal bir düşük gibi görünüyor.ben dış gebelik geçirdiğimde boyle bir düşüş olmadı .aksine yavaş bir yüksrliş olmuştu.hakkında hayırlısı olsun B buket63

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…