Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Heyecandan bekleyemedik ki :) doktorda aynısını söyledi ama ben burdaki arkadaşların yorumlarını merak ettim tşk ederim canım cvp için
İnşallah olumludur.beklemek çok zor biliorum.bende o yollardan geçtim. Kaçınçı gun embriyosuydu? Tek mi çift embriyomu tranfer edildi?

Arkadaslar ben tüp bebek yaptirmistim 12. gun degerim 297 14.gun degerim 903.tu bugun 5+5 gunluyum ama doktor kesemi göremedi bir aksilil var dedi.vajinal ultrasondanda bakti goremiyorum.dedi bir sorun mu var acaba tekrar.kan.testi istedi

Arkadaslar ben tüp bebek yaptirmistim 12. gun degerim 297 14.gun degerim 903.tu bugun 5+5 gunluyum ama doktor kesemi göremedi bir aksilil var dedi.vajinal ultrasondanda bakti goremiyorum.dedi bir sorun mu var acaba tekrar.kan.testi istedi
Tedirgin olma B buket63 değerlerin iyi.. 5+5 sen bence erken bakmış. Kan testini yaptır yine de. Ama kese için erken .iyi haberlerini yazarın bize

İnşallah olumludur.beklemek çok zor biliorum.bende o yollardan geçtim. Kaçınçı gun embriyosuydu? Tek mi çift embriyomu tranfer edildi?
3. Gun embriyosuydu canım tek embriyo transfer edildi yasalar gereği boyle olması gerekiyormuş 3 tanede dondurduk bakalım hayırlısı artık yarın bir daha kan veririm büyük ihtimalle

İnş bir sorun yoktur.Normal de şöyle oluyor sana test yaptır denilen tarihte testi yaptırıyorsun.Sonra 10,15 gün sonra kese için çağırıyorlar.Bu şekilde mi oldu seninde? Ihmal etme sakın tekrar yaptır test dediyse hemen yaptır.Bir çok gebelik çeşidini Yaşadığım için biliyorum dikkat etmek Lazım.İnşallah yolundadır Herşey.

Bugün 1050E="Siden80, post: 42036630, member: 661085"]Masallah çok iyi cnm.gözünaydın:))) degeri gayet iyi.[/QUOTE]son bir test daha yaptırmamış istediler. Cuma günü de katlanır insaallah
Son bir test daha istedi dr[/QUOTE]
Cnm guzel haberlerini bekliorum.[/QUOTE]
Bugun 1050 çıktı. Çok sukur desteğin için tesekkur ederim.

Evet canım aynı olmuş gerçekten benim tek embriyo transfer edildi bende sadece kasığımda arada sırada sanki bıçak batıyormus gibi oluyor başka hiçbir değişiklik yok bende sonucunu banaa yazarımısın merak ederim ben :) amin inşallah kat kat katlanır hepimizinki de

Bugun transferden sonra 23.gün gecen hafta pazartesi ve carsamba yaptirdim carsamba 14.gunumdu

Bugün 1050E="Siden80, post: 42036630, member: 661085"]Masallah çok iyi cnm.gözünaydın:))) degeri gayet iyi.
son bir test daha yaptırmamış istediler. Cuma günü de katlanır insaallah
Bugun 1050 çıktı. Çok sukur desteğin için tesekkur ederim.[/QUOTE]
Cokkk sevindim.Allah tamamına erdirsin. Bebeğini saglıklı bir sekilde kucaklarsın inşallah.

[QUOTçok sağol. Siden80, post: 42064044, member: 661085"]son bir test daha yaptırmamış istediler. Cuma günü de katlanır insaallah
Bugun 1050 çıktı. Çok sukur desteğin için tesekkur ederim.[/QUOTE]
Cokkk sevindim.Allah tamamına erdirsin. Bebeğini saglıklı bir sekilde kucaklarsın inşallah.[/QUOTE]
Amin çok sağol. İnsallah sağlıkla kucaklariz. Tüm isteyenlere hayirlisiyla
Amin cok

Bugun transferden sonra 23.gün gecen hafta pazartesi ve carsamba yaptirdim carsamba 14.gunumdu
Erken alıyor aslında biraz kese için.Bu tarz durumlarda Betahcg sonucundan anlaşıyor.Tekrar yaptırırsan anlaşılır.İnş sorun çıkmaz bir an önce keseyi görür, sağlıkla kavuşursun.

Canım bu sabah erken verdim kan testi ve sonucum 27. 02
Salı 13.54 idi
3. Gün oluyor bugün
Ve daha fazla artması gerekti
Umarım herşey yolundadır
bakalım 2 gün sonrada katlanır inşaallah
Seninde artar inşaallah sende yaz bende merak ederim :)

Bence guzel yükselmiş sonucun hiiiiic moralini bozma hadi inşallah ben hbr veririm sende hbr ver her kan sonucunu rabbim guldursun yüzümüzü inşallah canım

Bence guzel yükselmiş sonucun hiiiiic moralini bozma hadi inşallah ben hbr veririm sende hbr ver her kan sonucunu rabbim guldursun yüzümüzü inşallah canım
Amin İnşaallah canım
bana biraz yavaş yükseliyor gibi geldi
İnşaallah bundan sonra hızlı artar
İnşaallah seninde benimde sağlıklı bir şekilde artar :)
Kese ve kalp atışını duymadan sanırım rahat edemicem :)

Aminnn inşallah hızlı hızlı yukselir inşallah inşallah o günlerinde görürüz canım ben bugün tekrar kan vericem bakalım ne olacak

Kizlar ben tüp bebek yaptirmistim.12 gun.297.14.gun 903 tü 5+5 di deydim dun kese gormeye gittim doktor ne yaptiysa goremedi kan testi istedi 121 cikti en son degerimden.kat kat asagida dusureceksin.sanirim.dedi ama ben.inanmak istemiyorum ne olur yardim.edin cok.kotuyum.ne yapacagimi.sasirmis.durumdayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…