Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Ne güzel olurdu. Bir dahaki kontrolde karşılaşırız inşallah
Ahh keşke ama benim ihtimal çok zatıf en son gittiğimde kese şekli bozulmuş ve büyümemişti... Rabbim ne yazdıysa onu görcez ama doktorum umutlu konuşmadı... Senin HCG ve gidişatın benim oğlumun gebeliğine benziyor...senden güzel haberler bekliyorum kurufasulye boyutunu geçmişmi bakalım senin bebiş annesi?

Sen gönlünü ferah tut arkadaşım nasip te varsa bebisin sıkı sıkı tutunur hiç bırakmaz seni. doktorların bir dedikleri diğerini tutmuyor zaten hep önce umut vermemek için kötüyü düşünüyorlar sonra yok öyle değilmiş diyorlar biliyorsun formlarda çok okuyoruz bu tarz şeyler.

Kızlar bizim 4 tane negatif tedavimız vardı. Bu sefer ki dondurulmuş embriyo ile 1 tane transfer oldu. Benim değerlerimde:
6.gün :15
9.gün :96
11.gün: 256

Hemşire testi artık tekrarlamaniza gerek yok ,21 gün sonra direk kalp atışını dinlemek için randevu alabilirsiniz dedi . . Doktorunuz keseyi görmek için size ayrıca da çağırıyor ?..

Son düzenleme:
Hayirli olsun 6. Gün ne kadar erken test için dokuzuncu gün verdiler bize dondurulmuslar ama altıncı gün olmasına rağmen çıkıvermis☺☺☺☺

Hayirli olsun 6. Gün ne kadar erken test için dokuzuncu gün verdiler bize dondurulmuslar ama altıncı gün olmasına rağmen çıkıvermis☺☺☺☺

Keseyi görmek içinde cagirmalari lazımdı on gün sonraya.arayın randevu alın bence ihmal etmeyin

Bizim de test gününüz 9. Gündüz du aslında ama 6.gün eşimin doğumgünüy du ,pozitif değer çıkarsa ona doğumgünü sürprizi olsun istedim

Kızlar bana tek embriyo transfer edilmisti ,
11.gün değerim: 256
18.gün değerim (bugün kan verdim tekrar) :5727
Çıktı ,çoğul gebelik olabilir mi ki acep

Kizlar ben yeni tup bebek tedavisi gordum 10 gunumde degerim0.2 cikti.artarmi?cok uzgunum
canımm uzulme allah hayırlısını versinn..
artacagını sanmıyorum ama allahın hikmeti hiç belli olmaz..
benim iki tup bebek denemesinden sonra suanda kendiligimden kaldım canım..
ALLAH buyuk herseyin hayırlısını versin... MUCİSE BEKLEE..

selam kizlar. 2 blast embriyo transfer edilmisti. 10.gün idrar testinde ikinci cizgi barizdi, kan testi yaptirdim 409 cikti. sonra ikinci kan testi yapildi ama doktorum bana degeri söylemedi (su Alman doktorlar bir alem). 10.cu haftaya kadar ikiz gebelik devam etti ama sonra bir bebegimin kalbi durdu. oglum saglikli bir sekilde 5 martta dünyaya geldi.
diyecegim su ki bana da doktorumun dedigi: her kadinin ve her hamileligin HCG degerleri farkli olabilir. ikiz, ücüz veya besiz gebelik bile olsa önemli olan rakamlara takilmak degil o gebeligi sonuna kadar bu sekilde sürdürebilmektir. nitekim benim ikiz baslayan gebeligim tek bir bebekle sonuclandi. Allahtan hayirlisini dilemek ve sürprizlere acik olmak gerekir. Allahim hepimize hayirli evlatlar nasip eylesin. Hepinize güpgüzel hamilelikler dilerim :)

Kizlar bende tüp bebek yaptirdim.12.gun degerim 297 idi 14 degerim 903 sizce cogul.gebelik olma ihtimali varmidir cevaplarsaniz sevinirim.Allah herseyin.hayirlisi nasip etsin.oncelikle güzel olan seyleri aklimizdan basimizdan yuregimizden eksik etmesin

Var cnm. Büyük ihtimal çogul gebelik olabilir,hakkında hayırlısı olsun cnm.tebrik ederim.

Ikinci tup bebek icin kendimi hazır hiss etmiyorum biraz zamana ihtiyacım var sanırim..Allahım en iyisini bilir elbet inşallah bizde hamilelik haberimizi paylaßırız

Ikinci tup bebek icin kendimi hazır hiss etmiyorum biraz zamana ihtiyacım var sanırim..Allahım en iyisini bilir elbet inşallah bizde hamilelik haberimizi paylaßırız
İnsallah hayırlısı olsun...
Ne bakımdan hazır hisetmiyorsun bilmiyorum ama arayı cok asma hatta doktor tavsiyesiyle devam et doktor soyler zate ne kadar bekleyecegini yasın kac ve kac yıllık evlisin.. Bunlar onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…