Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Transferin 18 gunu minicik kese gorduuk transferin 15 b hcg 591 cikmisti tekrar b hcg yaptim daha sonuc cikmadi 1500 felandir

Eklentiler

• 20161231_120930.jpg
    20161231_120930.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 153
Transferin 18 gunu minicik kese gorduuk transferin 15 b hcg 591 cikmisti tekrar b hcg yaptim daha sonuc cikmadi 1500 felandir
maşşallah yaaa kaç kese göründü peki :) benimde transferimin 20.günü bi dört gün sonra gidicem bende bakalım yaaa :))))

Vajinal muayene mi yoksa göbekten mi bakıldı.500-1000 değerleri arasında görünüyor sanırım.Doktorun ne dedi?

benimde transferimin 23.günü bizde yarın ilk ultrasyonumuza gidicez inşaallah iki sağlıklı kese görürüz :)))

Kızlar merhaba :KK200: ben de sizi uzaktan uzağa takip ediyordum, bana da nasip etsin Rabbim diyodum, sonunda yazmak nasip oldu :dua: 13 Aralık'ta transfer oldum, 9 Ocak'ta kese kontrolü için randevum var. Bakalım çift kese mi tek mi olacak? beta hcg sonuçlarım şöyle:
24 Aralık 334
26 Aralık 771
28 Aralık 1581
4 Ocak 17,761
Rabbim herkese nasip etsin bu mutluluğu, hepimize de evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:anne:

Kızlar merhaba :KK200: ben de sizi uzaktan uzağa takip ediyordum, bana da nasip etsin Rabbim diyodum, sonunda yazmak nasip oldu :dua: 13 Aralık'ta transfer oldum, 9 Ocak'ta kese kontrolü için randevum var. Bakalım çift kese mi tek mi olacak? beta hcg sonuçlarım şöyle:
24 Aralık 334
26 Aralık 771
28 Aralık 1581
4 Ocak 17,761
Rabbim herkese nasip etsin bu mutluluğu, hepimize de evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:anne:
Merhaba arkadaşım hayırlısı olsun öncelikle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.Transfer tarihlerimiz aynı buarada Değerlerinden sanki ikiz gibi geldi bana

Merhaba arkadaşım hayırlısı olsun öncelikle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.Transfer tarihlerimiz aynı buarada Değerlerinden sanki ikiz gibi geldi bana
Ayy ne güzel:KK200: aynı gün transfer olmuşuz, pozitif sonuç almışız:anneadayı: Amin canım hepimize hayırlı olsun. Rabbim sorunsuz kazasız şu kritik süreçlerimizi atlatmayı nasip etsin. Artık Allah hangisini uygun görürse kabulümdür canım:dua: 1 tanesine bile hasretim, 2 tane olursa Rabbim'in lütfudur, şükrederim:dua::KK200: kese kontrolüne gittin mi canım sen?

Sorma kafamda deli sorular Ama inşallah hayırlısı ile atlatacağız bu süreci...Yok henüz gitmedim 10 Ocak kontrolüm.Sanırım sen benden önce gidiyorsun.Transferim salı gününe denk gelmişti kontrolüm de Salı olsun istedim normalde ben de Pazartesi gidicemtim

Benim transferim de 19 Aralık'ta oldu şükürler olsun Rabbime pozitif ultrason gününü sabırsızlıkla bekliyorum
31 Aralık: 431
2 ocak :885
5 ocak( bugün) :2650

çok şükür bende iki tane kesecik iki yavrumu gördüm herkes sağlıkla alır yavrularını kucagınaaa :))))))) Haftaya kalp atımlarımızı duyucaz inşallahhhhh:))))

çok şükür bende iki tane kesecik iki yavrumu gördüm herkes sağlıkla alır yavrularını kucagınaaa :))))))) Haftaya kalp atımlarımızı duyucaz inşallahhhhh:))))
Çooook sevindim ne kadar güzel bir haber oldu bu.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikizleri Kaç haftalıklarmış peki ? Gebelik haftası nasıl hesaplanıyor.

X