Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Malesef olmadı. Sonuç negatif. Söyliyecek bir şey bulamıyorum. Hayırlısı...
Rabbim hayırlısını nasip etsin canım olduğunda da olmadığında da bir hayır vardır diye düşünürsen daha kolay olur söylemek kolay biliyorum ama rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah denemeye devam pes etmek yok biz ne zorluklar gördük hep birlikte üstesinden gelinir elbette....

Kizlar.3.gun embriyosu tranfer oldu..10.gun test yaptiracagim.cikma ihtimali var mi
Merhaba hayırlısı olsun öncelikle bana 5. Gün embriyosu transfer edilmişti 7.gün idrar testinde çoook silik bir çizgi çıkmıştı.Akşamına da kan testi yaptırdım pozitifi gördük.Sende de 10.gün çıkma ihtimali olabilir.

Malesef olmadı. Sonuç negatif. Söyliyecek bir şey bulamıyorum. Hayırlısı...
Canım çok üzüldüm. Birçoğumuz maalesef yaşayabiliyoruz bu durumu. Ben de ilkinde negatif almıştım. Zor cidden... Gerçekten Allah zamanında hayırlısını nasip etsin... demek zamanı değilmiş canım, hayırlısı senin için böyleymiş...

Bakalım heyecan heyecan....Kese nasıl, kalp atımı var mı? Merak içindeyim bir hemen zaman geçsin istiyorum bazen korkuyorum.Duygularım resmen coşuyorlar..Hayırlısı olsun hakkımızda.Benim de 9 Eylül doğum günüm
Amin canım hakkımızda hayırlısı. Şu an tek düşündüğüm kritik süreçleri sağlıkla geçirmek :dua: ohh oh bir sürü başak burcu :KK48: Benim eşimin de 2 eylül.

Amin canım hakkımızda hayırlısı. Şu an tek düşündüğüm kritik süreçleri sağlıkla geçirmek :dua: ohh oh bir sürü başak burcu :KK48: Benim eşimin de 2 eylül.
Ben sürekli belirtileri takip ediyorum göğüslerimde hassasiyet var.Sen de ne gibi belirtiler var ? Çok miğdem bulanmıyor mesela ...

Ben sürekli belirtileri takip ediyorum göğüslerimde hassasiyet var.Sen de ne gibi belirtiler var ? Çok miğdem bulanmıyor mesela ...
Benim de aşırı derecede midem bulanmıyor canım, sadece sabahları. Sonra rahatım şükür. Bazen kasıklarım ve belim ağrıyor ama şükür o da çok değil. Dediğin gibi göğüslerim hassaslaştı, hem şişmeye hem de acımaya başladı :KK48: bir de gün içinde çok halsizleşiyorum, bıraksalar bütün gün uyucam:işsiz:

Benim de aşırı derecede midem bulanmıyor canım, sadece sabahları. Sonra rahatım şükür. Bazen kasıklarım ve belim ağrıyor ama şükür o da çok değil. Dediğin gibi göğüslerim hassaslaştı, hem şişmeye hem de acımaya başladı :KK48: bir de gün içinde çok halsizleşiyorum, bıraksalar bütün gün uyucam:işsiz:
Aynen sabahları aniden kalkınca bulanır gibi oluyor benimde geçiyor çok sürmüyor.Ama inanılmaz yoruluyorum.Ev işleri yapıyor musun sen ? Ben süpürge açtım az önce bir odayı zor süpürdüm yorulmak hemde ne..

Aynen sabahları aniden kalkınca bulanır gibi oluyor benimde geçiyor çok sürmüyor.Ama inanılmaz yoruluyorum.Ev işleri yapıyor musun sen ? Ben süpürge açtım az önce bir odayı zor süpürdüm yorulmak hemde ne..
Canım bana da sağolsunlar hiç yaptırmamışlardı ama geçen hafta artık yatmaktan da bunalıyorum diye yemeğimi yaparım dedim, yardım istemedim iyiyim şükür, sonra bi gün yavaş yavaş kendimi zormalamadan, yormadan evi de temizleyeyim dedim sadece süpürebildim ve tuvalet-banyoyu temizledim tek başıma, hani yerleri silmek, toz almak nerdeee yapamadım bile, yattım uyukladım sonra, akşama sadece çorba ve salata yapabildim :KK48:

Canım bana da sağolsunlar hiç yaptırmamışlardı ama geçen hafta artık yatmaktan da bunalıyorum diye yemeğimi yaparım dedim, yardım istemedim iyiyim şükür, sonra bi gün yavaş yavaş kendimi zormalamadan, yormadan evi de temizleyeyim dedim sadece süpürebildim ve tuvalet-banyoyu temizledim tek başıma, hani yerleri silmek, toz almak nerdeee yapamadım bile, yattım uyukladım sonra, akşama sadece çorba ve salata yapabildim :KK48:
Canım sen yakınlarda kan testi yaptırdın mı değerlerin nasıl? Sürekli iki katı artmalı değil mi?

Merhaba kizlar.. tup bebek tedavimin ilk denemesi maalesef olumsuzdu.. dondurulmus embriyolarimizdan bi tanesini transfer ettirdik 24 aralikta.. bugun soranüste kan tahlili yaptirdik ve sonuc pozitif.. degerim de 1129.. pazartesi tekrar kan tahlili yapacaklar..

Canım sen yakınlarda kan testi yaptırdın mı değerlerin nasıl? Sürekli iki katı artmalı değil mi?
Canım en son 4 ocakta yaptırdım çarşamba günü, 22.günümüzdü sanırım, değerim 17.761'di. Evet tatlım 2 katı artmalı diye biliyorum ben de:anne:

Merhaba kizlar.. tup bebek tedavimin ilk denemesi maalesef olumsuzdu.. dondurulmus embriyolarimizdan bi tanesini transfer ettirdik 24 aralikta.. bugun soranüste kan tahlili yaptirdik ve sonuc pozitif.. degerim de 1129.. pazartesi tekrar kan tahlili yapacaklar..
Maşallah canım değerin çok iyi, ben de ilk transferde negatif almıştım, ikinci de pozitifi gördüm bin şükür. Rabbim hepimize devamını getirsin, sağlıklı gebelik dönemi geçirelim:dua:

10. Gün 355
12. Gün 720
Rabbim sonuna kdr götürmeyi nasip eder inş
Darısı isteyen herkese :dua::emir_bebek:
Maşallah canım iki embriyo mu transfer edildi? Değerlerimiz yakın benim de 11.gün 334, 13.gün 771 çıktı. İkiz gibi sanki ama Allah neyi hoş görürse artık:dua: yeter ki şu kritik süreci sağlıkla geçirip sonunda kavuşalım:anne:

X