Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Benim transferim de 19 Aralık'ta oldu şükürler olsun Rabbime pozitif ultrason gününü sabırsızlıkla bekliyorum
31 Aralık: 431
2 ocak :885
5 ocak( bugün) :2650
Merhaba arkadaşım hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.Kaç embriyo transfer edildi

Çooook sevindim ne kadar güzel bir haber oldu bu.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikizleri Kaç haftalıklarmış peki ? Gebelik haftası nasıl hesaplanıyor.
6.haftamızdayız:) ağrılarım oluyor işte sizinde öylemi.sizin kaç haftalık adet olduğunuz tarihten hesaplanıyor

Benim 26 aralıkda transferim yapıldı. 6. Gün dondurulmuş 2 embriyo transfer edildi. 6 ocakta kan testi yaptırıcam ama ben dün dayanamadım idrar testi yaptım. Test negatif çıktı :KK43: Bugün doktorumla görüştüm idrarda çıkması için henüz erken neden böyle şeyler yapıp kendini boşu boşuna üzüyorsun dedi. Kızlar aranızda İdrarda negatif çıkpta kanda pozitif çıkan varmı?

haftaya kalp atımlarını duymaya gidicez inşallah:) sizin ultrasyon göbektenmi oldu
Benim 26 aralıkda transferim yapıldı. 6. Gün dondurulmuş 2 embriyo transfer edildi. 6 ocakta kan testi yaptırıcam ama ben dün dayanamadım idrar testi yaptım. Test negatif çıktı :KK43: Bugün doktorumla görüştüm idrarda çıkması için henüz erken neden böyle şeyler yapıp kendini boşu boşuna üzüyorsun dedi. Kızlar aranızda İdrarda negatif çıkpta kanda pozitif çıkan varmı?
ben çok öyle olan duydum siz biraz sanki erken baktırmışsınız bende sekizinci günü baktırmama rağmen çoooookkkkkk silikkkk bi cizgi cikmıştı çok dikkatli bakınca oda canınızı sıkmayın

6.haftamızdayız:) ağrılarım oluyor işte sizinde öylemi.sizin kaç haftalık adet olduğunuz tarihten hesaplanıyor
Transfer tarihine göre hesaplanıyor diye biliyorum ben.Ama benim transfer 5.gün embriyosu olduğu içinde olabilir..Salı günü kontrolüm var bakalım.Ben hamilelik şüphemi de göğüslerimdeki değişiklik ile yaşamıştım.Şimdi yine göğüslerimde ağrı ve ara ara kasıklarım ve belim ağrıyor.Ama göğüsler ben burdayım diyor

yok hayır transfer gününe göre değil adet tarihinize göre hesaplıyorsunuz:)

Transfer işlemi bittikten sonra hemşire bana 2 haftalik bebeğiniz demişti .5.gun embriyosuydu buna göre 4+4 olmuyor mu bende böyle hesap ediyordum

haftaya kalp atımlarını duymaya gidicez inşallah:) sizin ultrasyon göbektenmi oldu

ben çok öyle olan duydum siz biraz sanki erken baktırmışsınız bende sekizinci günü baktırmama rağmen çoooookkkkkk silikkkk bi cizgi cikmıştı çok dikkatli bakınca oda canınızı sıkmayın
Bu 2. Denemem di umarım tutmuştum. Dün çok üzüldüm. Benimde dün 9. Gündü ama silik çizgi bile çıkmadı. Yarın sabah kan testim var bakalım ne çıkıcak.

Rabbim bu yolda olan herkesin yüzünü güldürsün yaşadığın sıkıntılı günlerin karşılığıni yarin alırsin canım inşallah.Dualarim seninle

Sorma kafamda deli sorular Ama inşallah hayırlısı ile atlatacağız bu süreci...Yok henüz gitmedim 10 Ocak kontrolüm.Sanırım sen benden önce gidiyorsun.Transferim salı gününe denk gelmişti kontrolüm de Salı olsun istedim normalde ben de Pazartesi gidicemtim
Evet ya salı gününe gelmişti transfer günümüz:KK200:bana 9 ocağa verdiler kese kontrolünü canım. Aslında salı günü tam 6.hafta olacak sana doğrusu olmuş, bana 1 gün eksik Son adet tarihini transferimizden 17gün öncesine göre hesaplıyorlarmış, bana öyle dediler, 26 Kasım oluyor o da, yani 3 Eylül muhtemel doğum zamanı ama nasip, hayırlısıyla geçirelim de sağlıklı sıhhatli, ne zamana gelirlerse artık:anne:

Arkadaşım ben varım, içini ferah tut, stres yapma, boşuna canını sıkma:KK56:ben de aynı gaflete düştüm, tansferden sonra dayanamayıp 8.gün idrar testi yaptım, negatif çıktı ama Allah biliyo ya içimi hiç karartmadım, bu sefer olacağını hissetmiştim, 3 gün sonra 11.günde kan verdim, ilk değerim 334'tü, hamileydim yani, doktor çok iyi bu değer demişti.

Son düzenleme:
Benim transferim de 19 Aralık'ta oldu şükürler olsun Rabbime pozitif ultrason gününü sabırsızlıkla bekliyorum
31 Aralık: 431
2 ocak :885
5 ocak( bugün) :2650
Maşallah Allah sağlıklı gebelik geçirmeni nasip etsin canım, sonra da hayırlısıyla kucağında gör inşallah :dua:

Evet ya salı gününe gelmişti transfer günümüz:KK200:bana 9 ocağa verdiler kese kontrolünü canım. Aslında salı günü tam 6.hafta olacak sana doğrusu olmuş, bana 1 gün eksik Son adet tarihini transferimizden 17gün öncesine göre hesaplıyorlarmış, bana öyle dediler, 26 Kasım oluyor o da, yani 3 Eylül muhtemel doğum zamanı ama nasip, hayırlısıyla geçirelim de sağlıklı sıhhatli, ne zamana gelirlerse artık:anne:
Bakalım heyecan heyecan....Kese nasıl, kalp atımı var mı? Merak içindeyim bir hemen zaman geçsin istiyorum bazen korkuyorum.Duygularım resmen coşuyorlar..Hayırlısı olsun hakkımızda.Benim de 9 Eylül doğum günüm

Arkadaşım ben varım, içini ferah tut, stres yapma, boşuna canını sıkma:KK56:ben de aynı gaflete düştüm, tansferden sonra dayanamayıp 8.gün idrar testi yaptım, negatif çıktı ama Allah biliyo ya içimi hiç karartmadım, bu sefer olacağını hissetmiştim, 3 gün sonra 11.günde kan verdim, ilk değerim 334'tü, hamileydim yani, doktor çok iyi bu değer demişti.
Canım allah bebeğini sana bağışlasın. İnşallah güzel sağlıklı bir gebelik geçirirsin. Bakalım bugün sabah saat 9 da kan verdim öğleden sonra 3 de sonuç alıcam. İnşallah dediğin gibi olurda güzel bir sonuç alırım.

Canım allah bebeğini sana bağışlasın. İnşallah güzel sağlıklı bir gebelik geçirirsin. Bakalım bugün sabah saat 9 da kan verdim öğleden sonra 3 de sonuç alıcam. İnşallah dediğin gibi olurda güzel bir sonuç alırım.
üçe kadar beklemekte sabırrrr :)))inşallah güzel sonuç olur inşallahhh

Eğer devlet hastanesinde aldiriyorsan kanını 1saat içinde kan sonucunu öğrenebilirsin canım ben çok sabırsız olduğum için öğle yapıyorum hastanenin internet sayfasında kan sonuçlari kısmına girip parkot numarasıyla hemen öğreniyorum .

Tedavi gördüğüm hastanede yaptırdım belki daha erken sonuç verirler diye ama onlarda 3 dedi. İnternetten bakıcam 3 te. Allahım inşallah tutmuştur.

Tedavi gördüğüm hastanede yaptırdım belki daha erken sonuç verirler diye ama onlarda 3 dedi. İnternetten bakıcam 3 te. Allahım inşallah tutmuştur.
İnşallah hakkında hayırlısı olsun canım mübarek Cuma gününde hayırlı ve güzel bir haber olur inşallah

X