Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

benim durumumda senin gibi bende transferimin 11 günnde 10.15 çikti degerim sen idrar testi yaptinmi?
Cnm idrar testinde bu kadar erken çıkmaz, bana doktorumun demesi değeri 8 ken yükselip hamile kalan var onçin iki gün sonra tekrarla testi dedi, pes etme madem transfer iki günlük embrioula yapılmış doktorunun sözünü dinle ve bekle, bence senşn yükselecek değerin

Cnm idrar testinde bu kadar erken çıkmaz, bana doktorumun demesi değeri 8 ken yükselip hamile kalan var onçin iki gün sonra tekrarla testi dedi, pes etme madem transfer iki günlük embrioula yapılmış doktorunun sözünü dinle ve bekle, bence senşn yükselecek değerin

Sonucunu aldinmi merak ettim?
Bende dayanmadim gittim test yaptim sonucu yarin gelecek

C
Sonucunu aldinmi merak ettim?
Bende dayanmadim gittim test yaptim sonucu yarin gelecek
Cnm msj attım sana, değerim yükseldi 3 kat. 33 oldu hemşire güzel olduğunu söyledi, cumartesi tekrar test yapılacak, eğer ki yine yükselirse artık bir hafta sonra bakılacakmış moralim düzeldi , inşallah hepsimizde bebeklrimizi kucağımıza alırız

Merhaba, 16 şubatta 5. gün embriyosu transfer edildi.
9. gün 55,19
13. gün 96
16. gün 134,5 çıktı değerlerim. Olağanüstü bir sancım yok, kanamam yok. Doktorum artışı beğenmedi pazartesi muayeneye çağırdı. Ne düşüneceğimi bilemedim. Benim gibi olup da gebeliği sağlıklı devam eden var mı merak ettim.

Arkadaşlar sonuçları yazarken dondurulmus ya da taze embriyo mu diye belirtip kaçıncı denemeniz olduğunu yazsaniz dağa iyi olur aslında. Bu arada pozitif alanlara ne mutlu:) inşallah sonu güzel olur. Darısı da başımıza:)

Arkadaşlar daha detaylı incelemek için daha detaylı bilgiler istemişler sanırım.

11. gün 275di değerim
13. gün 650 miydi 625mi ne

5. gün transferiydi, ilk deneme, taze embriyolardı, çift embriyo transfer edilmişti tek kese gördük

Transfer gününü saymazsak 9.gün 110 çıktı değerim... 2 gün sonra tekrarlayacağım.Kanamam olduğu için erken yapmak zorunda kaldım testi

X