Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Canm uzme kendini valla bende anlayamadm pek bilmiyorm ama yukselen deger herzamn iyidr hep oyle gorduk doktr neye gore boyle bir yorum yapti anlayamadim
değer güzel katlamamış die böyle yorum yaptı canım, bu perşembe son kararı vercekmişiz :KK43: testlerde betayı sıfır görünce ağlardım yine olmadı die, hep yüksek değer görmeyi hayal ederdim, ama bu da yetmeyebiliyormuş :KK43: uzun bir süreçmiş anne baba olmak... betalar düzgün katlanacak, kese görünecek, kalp atışı duyulacak, taramalar sorunsuz geçecek... Rabbim hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasip etsin isteyen herkese...

Aşağıdaki linkteki bayanda senin gibi bir durum yaşamış ama sonrasında diğer mesajlarını incelediğimde bebeğine kavuşmuş gibi gözüküyor bir incele gerekirse temas kurmaya çalışabilirsin kendisiyle.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ahcg-degeri-dis-gebelik-gostergesi-mi.637970/
teşekkürler canım, forumdan foruma, sayfadan sayfaya, konudan konuya geziniyorum dünden beri, bu sadece eşimle ikimizin kaderi değil bebeğimize de yazılmış bir kader var bunun da farkındayım, sonucu burda paylaşırım benim gibi araştıran eden olur benzer durum yaşayan olur bakar okur . İlla benle aynı sonucu yaşayacak değil ama bir fikir olur.

Kendini üzme şöyle düşün belki doktor yanlış varsayımda bulundu üzülüp kendini harap ederek belki sağlıklı olan bebeğine zarar vereceksin. Bence bekle gerekirse başka bir doktora görün. Yakın Zaman'da bir arkadaşıma 3 aylık cenin bebeğinizi almamız lazım problemli gelişim bozukluğu vs. Demişlerdi sonrasında başka doktora gittiler o gayet sağlıklı dedi ve bir aya doğum olacak bir sorun yok
yarın bir kadın doğumcuya da gideceğim ama doktorum da bu zamana kadar çok mantıklı ve açıklayıcı konuştu hep, bize hep uzun vakit ayırdı, her sorumu cevapladı, ona da güveniyorum. Rüyalarımda sık sık bir erkek bebek yada eşimin küçüklüğüne benzeyen bir erkek çocuk kucakladığımı görüyorum. Hayırlısı, dua ile beklemedeyiz artk.

doktorunla konuş canım, evet negatif gibi duruyor ama 2 yada 3 gün sonra tekrarla emin ol. Çünkü değerin sıfır da değil.

Konustum doktorumla 2gun sonra yine yap dedi yani yarin yukselirmi diyr sordugumda umutsuz bir ses tonuyla nsdirende olsa yukselebiliyor dedi ama icimde hep bir umit olmasina ragmen umidim kalmadi artik

bugün kadın doğumcuya gittim 2mm lik kese gördü rahimde, betamda 1800 çıktı çok katlamamış yine :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

baktım eski değerlerine katlamamış dediğin gibi hakkında hayırlısı olsun canım bozma moralini herşey allahın takdiri
testleri kaç gün arayla yaptırdın peki canım o bile fark ediyor da?

1800 cok zaten canim onceki degerin kacti?
değerin en az 2 ye katlaması gerekiyormuş,
benim transferin 9. günü 63, (4gün sonra) 13. gün 186 (4 katlamadı ), (2 gün sonra) 15. gün 440 (güzel dedi) ,( 4 gün sonra) 19. gün 928 (4 katlamadı 1600 civarı bekliyordum dedi, biz de eşimle akşam bidaha kan verdik 1288 çıktı), ( 2 gün sonra) 21. gün 1800 (2 ye katlamadı ) 2 mm kese var rahimde minnak bişi...ama doktor pek iç açıcı konuşmadı...Rabbim bilir diyorum sabrederek bekliyorum...

baktım eski değerlerine katlamamış dediğin gibi hakkında hayırlısı olsun canım bozma moralini herşey allahın takdiri
testleri kaç gün arayla yaptırdın peki canım o bile fark ediyor da?
canım 4 gün arayla yaptırdıklarımı doktor 4 e katlamalı gibi hesapladı 2 gün arayla yaptırdıkları 2 ye katlamalı gibi değerlendirdi... 6 aydır donduruktu bebişim, anne ortamı olmadan yabancı sıvılar içinde, sonra çözüldü bana konuldu anca ısınmıştır geç tutunmuştur bana anca uyum sağlıyordur :KK43: ne büyük performans bekliyorlar benim maceralar atlatan minnakımdan :KK43: hemen bundan adam olmaza getiriverdiler bir nevi :KK43: başım ağrıyo kaç gündür :KK43: ama taaaa içimden bir ses sorun yok dio içim huzur doluveriyo...yazıcam burda sonucumu benim gibi olanlara fikir olsun

Konustum doktorumla 2gun sonra yine yap dedi yani yarin yukselirmi diyr sordugumda umutsuz bir ses tonuyla nsdirende olsa yukselebiliyor dedi ama icimde hep bir umit olmasina ragmen umidim kalmadi artik
canım sen test yaptın mı bir daha

değerin en az 2 ye katlaması gerekiyormuş,
benim transferin 9. günü 63, (4gün sonra) 13. gün 186 (4 katlamadı ), (2 gün sonra) 15. gün 440 (güzel dedi) ,( 4 gün sonra) 19. gün 928 (4 katlamadı 1600 civarı bekliyordum dedi, biz de eşimle akşam bidaha kan verdik 1288 çıktı), ( 2 gün sonra) 21. gün 1800 (2 ye katlamadı ) 2 mm kese var rahimde minnak bişi...ama doktor pek iç açıcı konuşmadı...Rabbim bilir diyorum sabrederek bekliyorum...
Cnm Bak seni umutlandirmak istemem ama eger iki tane embriyo verildiyse ikizlerden birisi tutunmayi biraktiginda böyle sacma beta cikabiliyor doktor kese gördü demissin yanlış okumadiysam benim defigim gibi olma ihtimali yüksek

Cnm Bak seni umutlandirmak istemem ama eger iki tane embriyo verildiyse ikizlerden birisi tutunmayi biraktiginda böyle sacma beta cikabiliyor doktor kese gördü demissin yanlış okumadiysam benim defigim gibi olma ihtimali yüksek
evet 2 embriyo transfer edildi ama doktor değerler az die tek embriyo üzerinden konuştu onu tahmin edemedim bak, bir tanesini baştan yok saydık , inşalah dediğin gibidir canım.. yrn karar verecekmiş doktor ilaçlara devam mı yoksa tamam bırak mı die..yrn yazarım burdan yine durumu

Yaptim 1.65 e dusmus negatif yani.bitti artik butun cabam emeklerim neyse kismet buymus hayirlisi buymus.allah herkese hayirli zamanda hayirlisini versin
:KK43: Üzülme die teselli veremem insan çok üzülüyor canım ama hayırlısı gerçekten, Allah hayırlı evlat versin. :KK43: inan betada yüksek değer görmekle de bitmiyo iş :KK43: sağlıkla devam edecek gebelik versin inşalah, sağlıkla da kucağına al inşalah, ummadığın anda Rabbim mutlu etsin seni...

Yaptim 1.65 e dusmus negatif yani.bitti artik butun cabam emeklerim neyse kismet buymus hayirlisi buymus.allah herkese hayirli zamanda hayirlisini versin
üzülmemek elde değil canım bnmde tuttu 3 embriyo trasfer edilmişti biri tuttu 7 haftalıktı kalp atışını duyduk 8 haftalıktı (3 hafta önce kürtaj oldum.farkında olmadan o kadar alışmışsın ki onun varlığına...) kalp atışı durdu ve kürtaj oldum biz ne dersek diyelim acın çok büyük bu süreci olabildiğince kendine az zarar vererek atlatmaya çalış biliyorum gerçekten çok zor rabbim yardımcın olsun bundan sonraki gebeliğinde sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah hepimizin..

üzülmemek elde değil canım bnmde tuttu 3 embriyo trasfer edilmişti biri tuttu 7 haftalıktı kalp atışını duyduk 8 haftalıktı (3 hafta önce kürtaj oldum.farkında olmadan o kadar alışmışsın ki onun varlığına...) kalp atışı durdu ve kürtaj oldum biz ne dersek diyelim acın çok büyük bu süreci olabildiğince kendine az zarar vererek atlatmaya çalış biliyorum gerçekten çok zor rabbim yardımcın olsun bundan sonraki gebeliğinde sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah hepimizin..

İnsallah canm sanada cok gecmis olsun hepsi ayri bi zor ben cok inanmistim demekki istegimi inanc sanmisim.seninki oldu ve birden elinden alinmis gibi allhim sabir versin allah herkese hayirlisini versin bunu dmeekten baska care yok malesef

Kizlar 9. Gun
12. Gun 138
14. Gun 344
Doktor bir daha kan istemedi 6 g7n sonra keseye bakariz dedi. Ama acaba yine yaptirsam mi bilemedim. Birde ESTROFEM kullaniyorum devam edecekmisim yan etkileri nedir acaba bilgisi olan varmi

X