Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Dun idrarda yaptim cikmadi senin cift gebelikmi[/QUO

bilmiyorum canım haftaya çarşamba kese görmeye gidicez inşallah bi aksilik sorun olmazsa ama evet değerim çoğul gebelik gibi rabbim hakkımda hayırlısı ne ise onu yaşatır inşallah

netten bakıyorum bu değerler genelde ikiz değeriymiş ama hayırlısı olsun devamı gelsin başka bişey istemiyorum inşallah seninde çok güzel çıkar değerin

İnsallah canm ya merakla bekliyorm haber vericem hemen.insallah seninde kat kat artar degerin

Arkadaslar. transferin 12. Gunu 295, 14. Günü 790 çıkmıştı. Bugün (22. Gunu) sağlık ocaginda tekrar yaptırdım >1000 yazıyor. 1000den buyuktur anlamında heralde değil mi. Doktor yoktu soramadım da.

Arkadaslar. transferin 12. Gunu 295, 14. Günü 790 çıkmıştı. Bugün (22. Gunu) sağlık ocaginda tekrar yaptırdım >1000 yazıyor. 1000den buyuktur anlamında heralde değil mi. Doktor yoktu soramadım da.

evet 1000'den büyüktür gibi geldi bana da rabbim o değerleri bana da göstersin inşallah

Zaten saglikli bi sonucsa eger bugun 8.ci gunumde 5 ila 10 arasi bisey ciknasi gerekir diye dusunup bi gidim kan vermeye en iyisi

Zaten olmadigini hissediyorum

bende öyle hissediyordum transfer sürecim çok sıkıntılı geçti zerre ümidim yoktu anneme bunu boşuna denedik gitti embriyolara dedim hemde sürekli gerçekten hiç ümidim yoktu şükür şuan hamileyim dediğim gibi herkesin bünyesi farklı canım benim çıktı 7.günde ama seninki çıkıcak diye bi kural yok inşallah 12. gün pozitif sonucu alırsın
kaçıncı denemendi senin?

X