Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bu deger nasil artsin ki 4 gun sonra 12. Gunumde yapcam katlasa 3 olcak oda negatif yani imkani yok

o hiç belli olmaz canım bak bana 9.gün 65.91 di ben 100 küsür maksimum 200 lerde değer beklerken 345.04 çıktı bir anda fırlayabilir
bu benimde ikinci denemem 2 embriyor koydular 3.gün transferi rabbim hepimizin yüzüne gülsün inşallah

Yani insallah cnm pazartesi yaptiririm artik bidaha hayirlisi artik. Taze embriyoydu 2 tanede blastokist donmusum var. Iste kismet isi bu hayirlisi allahim ol derse olur elimizden gelen bisey yok

peki sizin sorun neydi canım bizde eşimde de sıkıntı var bende de eşimin değerleri kötü bende de erken menopoz riski var o yüzden direkt tüp bebek dedi doktorum
sanırım seninle aynı yaştayız 87 limisin sende

Yani insallah cnm pazartesi yaptiririm artik bidaha hayirlisi artik. Taze embriyoydu 2 tanede blastokist donmusum var. Iste kismet isi bu hayirlisi allahim ol derse olur elimizden gelen bisey yok

ne güzel dondurulmuşun var benim o da yok olmuyor yani ilkinde tek yumurta aldılar bunda 5 oldu 4 aldılar 3 döllendi 2si çok iyi kaliteydi diğeri kötü o ikisinide koydular zaten

10 cu gunum yarin test yaptirsammi acaba pazartesi istediler benden ama kar yagcak gdemicem diye korkuom

merhaba kızlar,
9. gün 63,
13.gün 186,
15. gün 440,
19. gün öğlen saat 13: 00 da verdiğim kanda 928 akşam 17:30 gibi verdiğim kanda 1288...
doktorum gebeliğimin dış gebelik olabileceğini söyledi, kasığında ağrı olursa 20dk süren bıçak kesmesi gibi falan hemen doktora başvurmam gerektiğini söyledi, kendimi acayip dinliyorum ve çok korkuyorum :KK43: :KK43: :KK43: dış gebelik değilse de sağlıksız olma ihtimali yüksek dedi :KK43: :KK43: tecrübesi olanlardan yorum yapmasını çok isterim bu değerlerle ilgili. Şimdiden çok teşekkürler :KK43: NOT: Eşimin ısrarıyla bidaha baktık değer düşüyomu napıyo die..o da çok üzgün :KK43: allak bullakız...

merhaba kızlar,
9. gün 63,
13.gün 186,
15. gün 440,
19. gün öğlen saat 13: 00 da verdiğim kanda 928 akşam 17:30 gibi verdiğim kanda 1288...
doktorum gebeliğimin dış gebelik olabileceğini söyledi, kasığında ağrı olursa 20dk süren bıçak kesmesi gibi falan hemen doktora başvurmam gerektiğini söyledi, kendimi acayip dinliyorum ve çok korkuyorum :KK43: :KK43: :KK43: dış gebelik değilse de sağlıksız olma ihtimali yüksek dedi :KK43: :KK43: tecrübesi olanlardan yorum yapmasını çok isterim bu değerlerle ilgili. Şimdiden çok teşekkürler :KK43: NOT: Eşimin ısrarıyla bidaha baktık değer düşüyomu napıyo die..o da çok üzgün :KK43: allak bullakız...
Değerlerin normal gibi geldi bana, ultrasonda bakılınca anlaşılır durumun tam olarak ne olduğu bir kaç hafta sonra. Kendini fazla üzme bence güzel haber alacaksın

maviegeli moral verici yorumun için çok teşekkürler...doktor öyle bir konuşma yaptı ki eşimle dağıldık...bizde farkındaydık son artış 2 kat 2 kat olsa 1600 lerde olmalıydı :KK43: başım öyle ağrıyor ki dönüyo fıldır fıldır :KK43: :KK43: üzüntü, korku karışık duygulardayım...

Değerlerin normal gibi geldi bana, ultrasonda bakılınca anlaşılır durumun tam olarak ne olduğu bir kaç hafta sonra. Kendini fazla üzme bence güzel haber alacaksın
maviegeli moral verici yorumun için çok teşekkürler...doktor öyle bir konuşma yaptı ki eşimle dağıldık...bizde farkındaydık son artış 2 kat 2 kat olsa 1600 lerde olmalıydı :KK43: başım öyle ağrıyor ki dönüyo fıldır fıldır :KK43::KK43: üzüntü, korku karışık duygulardayım...

Canm uzme kendini valla bende anlayamadm pek bilmiyorm ama yukselen deger herzamn iyidr hep oyle gorduk doktr neye gore boyle bir yorum yapti anlayamadim

maviegeli moral verici yorumun için çok teşekkürler...doktor öyle bir konuşma yaptı ki eşimle dağıldık...bizde farkındaydık son artış 2 kat 2 kat olsa 1600 lerde olmalıydı :KK43: başım öyle ağrıyor ki dönüyo fıldır fıldır :KK43::KK43: üzüntü, korku karışık duygulardayım...
Aşağıdaki linkteki bayanda senin gibi bir durum yaşamış ama sonrasında diğer mesajlarını incelediğimde bebeğine kavuşmuş gibi gözüküyor bir incele gerekirse temas kurmaya çalışabilirsin kendisiyle.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ahcg-degeri-dis-gebelik-gostergesi-mi.637970/

Kendini üzme şöyle düşün belki doktor yanlış varsayımda bulundu üzülüp kendini harap ederek belki sağlıklı olan bebeğine zarar vereceksin. Bence bekle gerekirse başka bir doktora görün. Yakın Zaman'da bir arkadaşıma 3 aylık cenin bebeğinizi almamız lazım problemli gelişim bozukluğu vs. Demişlerdi sonrasında başka doktora gittiler o gayet sağlıklı dedi ve bir aya doğum olacak bir sorun yok

X