Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

iyi bir değer allah tamamına erdirsin inşallah
katlana katlana artsın değerin :) sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bebeğini

canım merkezi aradım ama düşük bir değer dediler:KK43: okuyorum heryeri bu şekilde olup yükselen pek yok. olursa mucize olacak. dualarınızı esirgemeyin. Olmazsa da pes etmek yok biraz üzülüp devam edicem:)

canım merkezi aradım ama düşük bir değer dediler:KK43: okuyorum heryeri bu şekilde olup yükselen pek yok. olursa mucize olacak. dualarınızı esirgemeyin. Olmazsa da pes etmek yok biraz üzülüp devam edicem:)
tesadüen gördüm ve yazmak istedim...
benim 10. gün değerim: 57 12. gün: 97 14.gün: 251 di...
Değerin düşük değil bence sende 10. gün ölçtürsen belki benim gibi çıkacakktıdğerin.. 2 günde bir ölçtür değerlerin katlanmasını takip et bence

kaçıncı gün embriyosuydu ve hemen nasıl düşük derler geç tutunmuştur herkesin değeri bir değil ki ne ilginç valla ben 7.gün öğrenmek zorunda kalmıştım şükür kötü birşey çıkmadı ama değerim 22.28 çıkmıştı doktorum hayırlı olsun demişti benimki tutunmuş hemen dediğim gibi geç tutunma olabilir moralini yüksek tut

Değerin düşük değil bence sende 10. gün ölçtürsen belki benim gibi çıkacakktıdğerin.. 2 günde bir ölçtür değerlerin katlanmasını takip et bence

allah bağışlasın bebeğini sağlıcakla kucağına al inşallah :)

inşallah canım inşallah yükselir. teşekkür ederim desteğin için.

kaçıncı gün embriyosuydu ve hemen nasıl düşük derler geç tutunmuştur herkesin değeri bir değil ki ne ilginç valla ben 7.gün öğrenmek zorunda kalmıştım şükür kötü birşey çıkmadı ama değerim 22.28 çıkmıştı doktorum hayırlı olsun demişti benimki tutunmuş hemen dediğim gibi geç tutunma olabilir moralini yüksek tut

5. gün dondurulmuş blast transferiydi canım. bir yandan içim içimi yiyor bir yandan içimde kelebekler uçuşuyor sanki. oturduğum yere sığamıyorum. ilk tüp bebek denememde taze transferde 9. gün 1,20 çıkmıştı değerim. şimdi en azından umudum var.

5. gün dondurulmuş blast transferiydi canım. bir yandan içim içimi yiyor bir yandan içimde kelebekler uçuşuyor sanki. oturduğum yere sığamıyorum. ilk tüp bebek denememde taze transferde 9. gün 1,20 çıkmıştı değerim. şimdi en azından umudum var.

iyi düşün iyi olsun moralini yüksek tut 2 günde 1 de takip ettir bence ben transferin 24.gününe kadar 2 günde 1 kan verdim :) benim de iki düşüğüm var çok şükür bu sefer ki iyi gidiyor şuan rabbim sana da nasip etsin inşallah

teşekkür ederim inşallah :) sizlerde dikkat edin ilk haftalar riskli, dinlenin bol bol

transferden beri yatmaktan 2 kilo aldım valla :) allah sonumu hayretsin şimdi o kadar yatmıyorum ama çokta hareket ettiğim söylenemez dinleniyorum işte rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

benimde 5. gün dondurulmuştu inş katlanır, moralini yüksek tut ve bol bol dinlen bi iş yapma

malesef çalışıyorum canım ama masabaşı işim şimdi rahatım. akşam gidince dinleniyorum. cumartesi değerime bakayım olmazsa izin alırım birkaç gün. türk kahvesi içmiştim dün onun dışında herşeye dikkat etmeye çalışıyorum.

iyi düşün iyi olsun moralini yüksek tut 2 günde 1 de takip ettir bence ben transferin 24.gününe kadar 2 günde 1 kan verdim :) benim de iki düşüğüm var çok şükür bu sefer ki iyi gidiyor şuan rabbim sana da nasip etsin inşallah
inşallah canım. tutsun da 9 ay boyunca her gün kan vermeye razıyım:)

Arkadaşlar malesef güzel haber yok değerim düşüşe geçti. Kimyasal gebelik galiba. Acaba bu bile iyi bişey mi. Allahım hayirlisini versin

Kızlar aşılama yaptirdim 14. Gunu beta 0.257 cikti 2 g . Sonra bir daha yaptirdim beta 0.343 cikti yaa bu daha katlanirmi cok heyecanlandim laborant şüpheli dedi hep 0.1 cikardi ilk defa rakamlar degisti böyle başına gelipte hamile olan varmı

merhaba arkadaşlar transferin 9. günü beta hcg değerim 30 :KK43: nasıl yorumlarsınız
Durumu bizzat yaşayan biri olarak özellikle yazmak istedim.lütfen endişe etmeyin.Önemli olan katlanarak artması.benimde 11.gün beta hcg 29.87 çıkmıştı ama sonra katlanarak arttı çok şükür.bende çok endişelendim diger arkadaşların yüksek degerlerini görünce ama tüp bebek merkezi geç tutunmuştur dedi. İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alacagımıza inanıyorum.

X