Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Merhaba arkadaşlar. Benim tüp bebek. 12. Gün 295, 14. Gün 790 çıktı degerim. İkız gebelik olabilir mi acaba? Henüz kese görmedik ama... Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ınsaallah. ..

İnsallah ikizdir canm beninde cumartrsi transferim yapildi 2 tane koydular 2side 1 kaliteyms bende ikiz cok istiyorm.bugn daha 3.gun 12.gun nezaman gelecek

İnsallah ikizdir canm beninde cumartrsi transferim yapildi 2 tane koydular 2side 1 kaliteyms bende ikiz cok istiyorm.bugn daha 3.gun 12.gun nezaman gelecek
Amin canım. Allah razı olsun. Geçer annesi geçer :emir_bebek:
O biter kese için gün sayariz. O da biter kalp icin:KK51:
Hayirlisiyla sonunda kucagimiza almayi naip etsin de Rabbim yeter ki:KK19:

Ya bu ilaclar mahvetti beni saat kac oldu karnim tok aslinda ama tahinle pekmez karisimina ekmek baniyorm ve her lokmada mutlu oluyorm biri buna dur desin yaaa:KK43:(

Ayyy ben de manyak gibi turşu salgam.... Bu kadar erken başlar miymis bu durum diyorum :KK48:

Bende tuz yazak oldugu halde manyak gibi tursu yiyorum bak tursu dedim agzim sulandi yine:KK70:

Canm sein kacinci gun oldu teste kac gun kaldi yani.benm trabsferden sonraki ilk 2 gun kasikda batmalar oluyodu ama artik normale dondum bisey hissetmiyorm niyeki acaba yaaa:KK43: bide benmle birlikte tup bbeek yapan bi arkadasimin tutmadi oda bi husran oldu bana onada vok uzuldum acaba benmdemi oyle diyorm offf:KK43::KK43:

Canm sein kacinci gun oldu teste kac gun kaldi yani.benm trabsferden sonraki ilk 2 gun kasikda batmalar oluyodu ama artik normale dondum bisey hissetmiyorm niyeki acaba yaaa:KK43: bide benmle birlikte tup bbeek yapan bi arkadasimin tutmadi oda bi husran oldu bana onada vok uzuldum acaba benmdemi oyle diyorm offf:KK43::KK43:
Ben hamileyim canim 6 haftaligim
Kendinde sakin belirti arama herkeste farkli

Uzun zamandır bu siteye üyeyim, ilk tüp bebek denememde üye olup transfer zamanına kadar ilgi ile siteyi takip etmiştim. Çok şükür ki ilk denememizden 4 yaşında bir kızım var. Aralık sonu Ocak başı gibi bir kez daha deneyelim dedik ve 02/01/2016 da ikinci kez transferim oldu, tabi zaman içersinde yumurta rezervi azalmış 6 adet embiryomuz vardı ve 1.kalite 2 embriyo 3.gün transfer edildi. Her zamanki sabırsızlığımla 6. gün idrarda gördüğüm hayal meyal çizgiye aldanıp kan testi yaptırdım ve 6. gün 3,08 çıktı değer, umutsuzluğa kapıldım tabiki, 10.gün yani bu gün test günümdü sabah kan testi yapıldı ve 17,25 olmuş değerim, doktorumla konuştum, ilaçları bırakma ilk değerin düşük olmasını değil düzenli artıp artmamasını referans alırız şu an hamilelik var umarım devamı da gelir dedi, 12. gün yani perşembe tekrar test istiyor, inşallah düzenli artar. 6. günden sonra bu süreçte bu topik umudumu yitirmemem konusunda çok iyi geldi ve bende yazmak istedim. İnşallah rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

Uzun zamandır bu siteye üyeyim, ilk tüp bebek denememde üye olup transfer zamanına kadar ilgi ile siteyi takip etmiştim. Çok şükür ki ilk denememizden 4 yaşında bir kızım var. Aralık sonu Ocak başı gibi bir kez daha deneyelim dedik ve 02/01/2016 da ikinci kez transferim oldu, tabi zaman içersinde yumurta rezervi azalmış 6 adet embiryomuz vardı ve 1.kalite 2 embriyo 3.gün transfer edildi. Her zamanki sabırsızlığımla 6. gün idrarda gördüğüm hayal meyal çizgiye aldanıp kan testi yaptırdım ve 6. gün 3,08 çıktı değer, umutsuzluğa kapıldım tabiki, 10.gün yani bu gün test günümdü sabah kan testi yapıldı ve 17,25 olmuş değerim, doktorumla konuştum, ilaçları bırakma ilk değerin düşük olmasını değil düzenli artıp artmamasını referans alırız şu an hamilelik var umarım devamı da gelir dedi, 12. gün yani perşembe tekrar test istiyor, inşallah düzenli artar. 6. günden sonra bu süreçte bu topik umudumu yitirmemem konusunda çok iyi geldi ve bende yazmak istedim. İnşallah rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

selam aynı tarihte transfer olmuşuz rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah benimde 7.günü bakıldı çok karın şişliğim ve ağrım oldu acile gittik durumumu anlattım bir sürü tahlil yapıldı sonra muayene edildim şükür serbest sıvı birikmesi yokmuş ama gebelik çıktı 22.86 çıktı 7.gün değerim 9.gün tekrarladık 65.91 çıktı yarın tekrar vericem kan bakalım inşallah artmaya devam etmiştir inşallah senin değerinde çok güzel bir şekilde artmış olur

şükürler olsun rabbime beta hcg değerim güzel artmış inşallah böyle güzel devam eder..
Transferin 7.günü beta-hcg 22.86
Transferin 9.günü beta-hcg 65.91
Transferin 12.günü beta-hcg 345.04

şükürler olsun rabbime beta hcg değerim güzel artmış inşallah böyle güzel devam eder..
Transferin 7.günü beta-hcg 22.86
Transferin 9.günü beta-hcg 65.91
Transferin 12.günü beta-hcg 345.04

Canim gozun aydin darisi basimiza insallah..bisiy sorcam 12.gun baya yukselms degerin ikizmi acaba

allah razı olsun canım bilmiyorum valla sormadım doktoruma iki embriyo koymuşlardı ama olsunda ikiz tekiz farketmez rabbim böyle güzel devam ettirir inşallah
allahım isteyen herkese nasip eder sendemi tedavi görüyorsun?

allah razı olsun canım bilmiyorum valla sormadım doktoruma iki embriyo koymuşlardı ama olsunda ikiz tekiz farketmez rabbim böyle güzel devam ettirir inşallah
allahım isteyen herkese nasip eder sendemi tedavi görüyorsun?

Ami canm insallah.benimde cumartesi gunu 4.gun embriyosu transferi yapildi bugun 6.gunum bakalm carsamba test yaptircam.bende ikiz cok istiyormda o yuzden sordum deger kac olmasi gerekiyo diye ama tabiki hayirlisi rabbim hayirli evlatlar versin hepimize..

Ami canm insallah.benimde cumartesi gunu 4.gun embriyosu transferi yapildi bugun 6.gunum bakalm carsamba test yaptircam.bende ikiz cok istiyormda o yuzden sordum deger kac olmasi gerekiyo diye ama tabiki hayirlisi rabbim hayirli evlatlar versin hepimize..

netten bakıyorum bu değerler genelde ikiz değeriymiş ama hayırlısı olsun devamı gelsin başka bişey istemiyorum inşallah seninde çok güzel çıkar değerin

Mrb kizlar benimde bugun transferimin 8 ci gunu ve bugun inailmaz agrim var sizce kanda bi baktirsammi ne dersiniz az da olsa cikar degilmi

X