Toplanın birlikte bekleyelim kizlar ❤️

lazsibel

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2023
1.477
236
24
Nisan 6 sında yumurtlayan lar toplanın belirtiniz varmı durumlar ne sohbet edelim hadi gelin 🤗🤗

Uyku bndede iki gunudr var ama gogusmdede ağrı var sizlma var ama bu saatlerde oluyor gundz bsy yok ndn acaba

Benim de BAT 13 Nisan, erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama hayırlısı 😅

Yok cnm ya 3 olck ama inanki ilklerini hiç hatrlma yok yani 🤗

Ya maşallah ne güzel ogrenmissiniz 🤗

Hayirli olsun ben ilk hamileligimi adetim 15 gun gecikince ogrenmistim erken gebelik testiyle onun icin teste pek acele etmiyorum
Normal kaset testler de denedim hepsi yanlış olamaz diye kendimi ikna etmeye çalışıyorum. 13 nisanda olmazsam doktora gideceğim inşallah 🧚🏻‍♀️

Biraz karışık cnm o yüzden 🤗

Ben 4 veya 5 inde yumurtladığımı düşünüyorum test kullanmadığım için tam günü bilmiyorum 🌸

Son durum ne cnm belirtiler varmı

Hemsiresiniz bikirsiniz benim göğüs ağrım oluyor ama bu saatlerde oluyr geblik belirtisimi acaba bu ve sdce sol gogusum şiddetli ara ara sağ da çok ama çok hafifi ağrısı oluyor

Hemşireyim, hemen kan vermek istemedim hem iş sebepli hem de net emin olmak istedim
Ya hemsiriseniz size bişey soracam adetimin ortasında afedersiniz peçeteye sürdüm kanama geldi sonra kahverengi lekelenme iki gün sürdü geçti şuanda adetim iki gün gecikti normalde günümü hiç geçmezdi hamilelik belirtisi mi

X