Tikkabilla'nın Çeyizi

nutella.jpg

2 adet nutella bıçağı :)

tablo.jpg

3'lü tablolarım :KK68:
takvim.jpg

Magnetli takvimim :KK70:

Tm cnm hemen bakıyorum eline ulaştığında kutulumuydu bazı siteler sadece kağıda sarıp gönderiyolarmis çünkü Çeyiz icin alıyoruz önemli diye düşünüyorum :KK66:

Canım ya o pasta takımının fanusu kırık gelmiş, annemlere yollamıştım ben başka yerdeyim. Geri yollatmadım, başka yerden fanusu tek buldum aldım.

Markafoniyi bu konuda dikkatsiz buluyorum kızlar ben. benim baharatlıklarım da kırık geldi. Zannımca böyle şeyleri evim.net gibi sitelerden almak daha sağlıklı oluyor.

Tikka ayrı ayrı beğendim her eşyanı güle güle kullan canım... Çok ciciler senin ruhunu yansıtıyor olmalı :KK73:

Markafoniyi bu konuda dikkatsiz buluyorum kızlar ben. benim baharatlıklarım da kırık geldi. Zannımca böyle şeyleri evim.net gibi sitelerden almak daha sağlıklı oluyor.

Tikka ayrı ayrı beğendim her eşyanı güle güle kullan canım... Çok ciciler senin ruhunu yansıtıyor olmalı :KK73:

Ayy canım çok teşekkür ederim :KK68:Daha daha cicileri senin olur inşallah :)

fincan takımı almak istiyorum tikka ama ucuz olmalı internette araştırdım ama ucuz bulamadım günlük kullanmalık olcak yani saklamalık değil su an için kullanıcaz bir fikrin varmı Tikkabilla Tikkabilla

Nasıl bir şey arıyorsun bilmiyorum ama bir bak istersen :KK56:
http://www.cookplus.com/urun/karaca-country-9190-50367-2-kahve-tak
http://www.cookplus.com/urun/karaca-rose-12-parca-kahve-seti
http://www.cookplus.com/urun/karaca-paradise-turk-kahve-fincan-seti-

fincan takımı almak istiyorum tikka ama ucuz olmalı internette araştırdım ama ucuz bulamadım günlük kullanmalık olcak yani saklamalık değil su an için kullanıcaz bir fikrin varmı Tikkabilla Tikkabilla

Ay canım arada kaynamış kusura bakma şimdi gördüm :KK43: Instagramdan mugtasarim hesabına bir baksana, kaldıysa orda ucuza vardı canım..

güle güle kullan canım hepsi çok tatlı :nazar: diğer sayfalara bakamadım ama nevresim, pike ve havlu al at. çaydanlık, gündelik çatal, kaşık, bardak, tabak, kase de olabilir. çok işine yarar :)

güle güle kullan canım hepsi çok tatlı :nazar: diğer sayfalara bakamadım ama nevresim, pike ve havlu al at. çaydanlık, gündelik çatal, kaşık, bardak, tabak, kase de olabilir. çok işine yarar :)

Canım onlar da olacak ama şu an evimden uzakta görev yaptığım için internet üzerinden alışveriş imkanım var ve açıkçası kırılabilecek şeyleri kendim gidip almayı düşünüyorum daha sonra :)

Ay canım arada kaynamış kusura bakma şimdi gördüm :KK43: Instagramdan mugtasarim hesabına bir baksana, kaldıysa orda ucuza vardı canım..
canım teşekkürler bende şunu aldım markafoniden
8699089136025_0_304x424.jpg

birde şunu

1407274975_081852700_1407274975.jpg

ama 2.resimdeki fincanların 5.ininde kulpu kırık geldi :S iade yaptım zaten renkli olanlara bayılmıştım Allaha şükür onlar sağlam geldi :)

canım teşekkürler bende şunu aldım markafoniden
8699089136025_0_304x424.jpg

birde şunu

1407274975_081852700_1407274975.jpg

ama 2.resimdeki fincanların 5.ininde kulpu kırık geldi :S iade yaptım zaten renkli olanlara bayılmıştım Allaha şükür onlar sağlam geldi :)

Zaten markafoniden bir kerecik kırıksız gelsin ben dişimi kırcam onların yerine.. Artık ordan kırılacak şeyler almıyorum canım ben, bıktırdılar beni.. Güle güle kullan, fincanlarına bayıldım :)

X