Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

paylasım için tesekkürler. gerçekten çok iyiy oldu,hepimize moral verdin :) azimle devam kızlar bırakmak yok.

ben teşekkür ederim canım, bir de ikinci kitaptaki hazırlık egzersizleri de çok iyi geliyo.
paylaşan arkadaşlar var mı bilmiyorum ama onları uygulayınca daha bi etkili oluyo

ikinci kitabı almadım ilki vAR DA . .. sanırım paylaşan olmadı onları yanlış hatırlamıyorsam..

ben iki kitabın da gerekli olduğunu düşünmüyorum açıkçası. ilk kitap çok özet. fakat ikinci kitap daha detaylı. mesela bir hareketi yapamadığınızda alternatif hareket olarak neyi yapabileceğinizi gösteriyor. beslenme konusunda da bilgiler var.
ısınma hareketleri paylaşıldı mı hatırlamıyorum ama alternatif hareketlerden bazıları önceki sayfalarda paylaşıldı. :130:

evet alternatif hareketler paylaşıldı onları bılıyorum cnm da hazırlık hareketlerı demiş arkadaş onların paylaşıldığını hatırlmaıyorum. arada strec yapılabilir denmişti,onu biliyorum bide..

canım ben bırakmak zorunda kaldım ama belli bir süre sonra yapmaya başlayacağım yeniden...

tibetin 2 kitabını da internetten uygun fiyata aldım
yogayı yapmaya 1 hafta sonra başlayabilirim. sağlık sorunlarım nedeniyle:26:
burdaki güzel yorumları okuyunca çok hevesleniyorum

Başta püsküüt ve diğer arkadaşlar olmak üzere herkese merhaba

şuan 17 tekrardayım........devam edıyorum bırakmadım ...........ama soyleyecegım şeyi sizle paylaşmadan önce
kendımı hatırlatayım bir cumleyle............hanı size gecenlerde yazmıstım........2 gun hastalıgım sürüyor ama tıbet hareketlerınden sonra normal ınsanlar gıbı kanamam oldu demiştim..........hatırlamışsınızdır umarım..........
Evet ıkıncı regl ımı merakla bekledım bu ay.............. pazartesi sabahı başladı........salı gunu bitti...........
gecen ayki regl donemım benı heyecanlandırmıştı............tibete bağlamıştım..... ama malesef deılmiş. Tıbet
hareketlerını hiiiç aksatmadıgım halde durum bu arkadaşlar........... Tabıkı yorumlarınızı bu sayfadan takıp edecegım...........merakla beklıyorum...........

eveett halayımız da büyüyor maşallah

tibetin 2 kitabını da internetten uygun fiyata aldım
yogayı yapmaya 1 hafta sonra başlayabilirim. sağlık sorunlarım nedeniyle:26:
burdaki güzel yorumları okuyunca çok hevesleniyorum

ben internetten almayı hiç düşünmemiştim kitap bakarım bakarım da tibet nasıl aklıma gelmedi
hangi siteden aldın desem, acep farklı bir yerden mi diye? :)

ümidini kaybetme, tibet belki zamanla düzene sokacaktır...
doktora gittin mi hatırlamıyorum kusura bakma ama muhakkak tüm tetkiklerini de yaptır

ben internetten almayı hiç düşünmemiştim kitap bakarım bakarım da tibet nasıl aklıma gelmedi
hangi siteden aldın desem, acep farklı bir yerden mi diye? :)

idefix sitesinden aldım.. hep ordan alıyorum kitaplarımı .. bayağı da karlı alışveriş oldu

ben yapmaya devam ediyorum..5. tekrardayımm

listeye annemi ve kocamı da ekleyelim..annem de bnmle bıraktı 3 tekrarda..eşim 15. tekrarda biraz da yediklerine dikkat ederek ciddi kilo verdi.. ayva göbeğim hala benimle

Hoşgeldin. Teşekkürler paylaşım için. Sık sık uğramayı unutmayın. :)

ben teşekkür ederim canım, bir de ikinci kitaptaki hazırlık egzersizleri de çok iyi geliyo.
paylaşan arkadaşlar var mı bilmiyorum ama onları uygulayınca daha bi etkili oluyo

Birkaç hareketi paylaşmıştım. Hepsini paylaşmadım. Sadece 2, 4 ve 5 yerine yapılabilicek egzersizler vardı onları paylaşmıştım. Birde bilek hareketleri. :)

Bilek egzersizleri
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-90.html

2 ve 4 yerine
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-91.html
5. hareket yerine yapabileceğin
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-118.html

Alternatif olarak paylaştığım hareketler ısınma hareketleri ama kitapta bu paylaştığım hareketleri, 2 yerine veya 4 yerine bu hareketi yapabilirsiniz diye belirtiyor. Ben yapmıyorum. :) Sadece regl'in ilk 3 gün 2, 4 yerine paylaştığım hareketleri uyguluyorum. Birkaç hareket daha var onları paylaşmadım.

canım ben bırakmak zorunda kaldım ama belli bir süre sonra yapmaya başlayacağım yeniden...
Eğer yapabiliyorsan sadece 3 defa yap şimdilik, ama sağlık sorunu varsa, o zaman inşallah, iyileşip bir an önce yaparsın. :)

ben yapmaya devam ediyorum..5. tekrardayımm

listeye annemi ve kocamı da ekleyelim..annem de bnmle bıraktı 3 tekrarda..eşim 15. tekrarda biraz da yediklerine dikkat ederek ciddi kilo verdi.. ayva göbeğim hala benimle

Tamam ekliyorum.

sevgili kedi83

Sadece regl'in ilk 3 gün 2, 4 yerine paylaştığım hareketleri uyguladığını yazmışsın. 3.günden sonra normal hareketleri mi yapmaya devam ediyorsun, bir sıkıntı yaşadın mı hiç? ben ilk defa yarın yapıcam da merak ettim o yüzden. kitabı açıp bakmaya da üşendim bilirkişi olarak seni seçtim

Son düzenleme:

Evet, 3. günden sonra normal hareketlere geçiyorum. :) Ben bir sorun yaşamadım, tabii kişiye görede değişir, deneyip görmek lazım. Etkiler kişiye göre değişiyor çünkü.

Evet, 3. günden sonra normal hareketlere geçiyorum. :) Ben bir sorun yaşamadım, tabii kişiye görede değişir, deneyip görmek lazım. Etkiler kişiye göre değişiyor çünkü.

teşekkür ederim. ben ne olur ne olmaz diye düşünerek 5 gün alternatif hareketlerle devam edeceğim

ben 15. tekrara çıktım yeniden ve bugün olmayan bi elbisemin içine girdim :)

bu yorumları okudukça heyecanlanıyorum
ben 9. tekrarımın son günlerindeyim, daha pek belirti göstermedim henüz. ama sayı arttıkça hoşuma gitmeye başladı. güzel şeyler olacağına inanıyorum.

bu yorumları okudukça heyecanlanıyorum
ben 9. tekrarımın son günlerindeyim, daha pek belirti göstermedim henüz. ama sayı arttıkça hoşuma gitmeye başladı. güzel şeyler olacağına inanıyorum.

canım benim sabırla devam et
bak gör çok iyi sonuçlar alacaksın
benim göğsümdeki yağ bezesi ve yumurtalıklarımdaki kistler yok oldu yaklaşık 5 yıl önce bu hareketlerle
ben aylarca ara verdim ve kiloları geri aldım :)
şimdi yeniden başladım, hergün yapmak gerekiyo, mümkünse aynı saatlerde yapmak gerek

ne kadar güzel çok sevindim sizin adınıza ben her sabah uyanınca yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…