Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Daha 2. gündesiniz, yakında daha iyi, rahat yapabileceksiniz. Ne güzel anne, kız yapıyorsunuz.

evet çok güzel oldu da ilk gün gülme krizine girdik birbirimize baka baka, bugün biraz daha ciddiydik neyse ki
hem kilolu hem yaşı haliyle benden 22yaş fazla olan annem hareketleri takır takır yapıyor yalnız maşallah, şaşırttı beni...
4. harekette zorlanmıyor

biz sabahları yapıyoruz gün başlamadan, akabinde kahvaltı giyinme okul-iş...
daha ilk gün olmasına rağmen 3ayrı rüya gördüm hepsi birbirinden ilginç, hatta korkunç :18:
bir de 3. hareketin hemen akabinde şiddetli baş ağrım başlıyor..
kesinlikle ama kesinlikle hareketler sonrası dinçleşiyorum, annem de aynı şeyi söylüyor.
dizlerinde menisküs yırtığı olmasına rağmen ilk gün hareketler sonrası bile dizlerim rahatladı dedi, 3.harekete rağmen...
bir de iyi uyumaya başladım, psikolojik mi bizim bu yaşadıklarımız yoksa ilk günden olumlu etkilerini görmeye mi başladık bilemiyoruz :44:

Reglim geldi. Alternatif hareketleri yapmayı unutmuşum, 2 gündür normal yapıyorum. Bir şey olur mu acaba :26:

vıdeodKI bayan 3. harekette ayaklarını yere yapıstoırmıs ben yapıştırmadan yapıyorum. parmaklarıma dayanarak hangısı dogru ya ben yalnıs mı yapıyorum?*

vıdeodKI bayan 3. harekette ayaklarını yere yapıstoırmıs ben yapıştırmadan yapıyorum. parmaklarıma dayanarak hangısı dogru ya ben yalnıs mı yapıyorum?*

Bende ayağımı kıvırarak yapıyorum. Bizim yaptığımızın doğru olması lazım.

Bundan önce 3 farklı kişiden izlemiştim. Onlar parmaklarına dayanıyorlardı. Ben de öyle yapıyorum. :26:

Mükemmel bir şey yapmışsın kendin için.. Tebrik ediyorum..

Katılıyorum.. Kardeşim de (erkek) dün yapmaya başladı.. Bende misafir bu hafta.. Onu izledim..
Aramızda en rahat yapan kocam. Boy uzun, kollar uzun ve kas yapılarındaki farklılık nedeniyle kol kasları daha güçlü..
Kardeşim orta derecede rahat yapıyor.. Onun biraz kilosu var.. Poposu daha dolu.. O yüzden salınımı eşime göre daha yavaş..
Benim toto onlarınkinden daha büyük ve boyum daha kısa olduğu ve için ve doğuştan daha zayıf kas yapım olduğu için aralarında en yavaş (zor salınımlı) yapan benim..

Videonun süresi çok uzun.. Seyredemedim.
Çok farklı videolar izlemiştim ilk başta.. Sonra kafam karışmıştı.
Kitabın rehberliğinde ve Patricianın önderliğinde yapmaya karar verdim sonra.. Kitaba en yakın yaptığını düşündüğüm o çünkü..
Tanıdık etkiler hemen kendilerini göstermeye başlamışlar.. Çok sevindim adınıza.. Dilerim bütün güzel etkileri görür ve bizlerle böyle paylaşmaya devam edersiniz..
Böyle mesajlar insanın şevkini arttırıyor..
Reglim geldi. Alternatif hareketleri yapmayı unutmuşum, 2 gündür normal yapıyorum. Bir şey olur mu acaba :26:
Olumsuz etki menstruasyonu durdurması ya da şiddetlendirmesi olasılığı..
2 günde bu noktaya getirmeyebilir..
Kişisel görüşüme göre kitaptaki resimli anlatımları baz almak gerekiyor.. Ve orada konu mankeni parmak uçlarına dayanıyor.

Bence bu iki videoyuda dikkate alma, 2. videoda 5. hareketi pek iyi yapmıyor. Yay gibimi desem öyle olması gerekir. 2. videoda sanki hareketleri yaparken zorlanıyormuş gibi. 1. videoda da zaten yoga gibi değilde, sanki fitness yapıyor gibi. Bacaklar o kadar aşırı açılmıyor. Püsküüt'ün dediği gibi en doğrusu Patricianın videosu.

Ooo süper, hemen etkilerini görmüşsünüz.

Regl'inde kesilme, azalma olmadıysa bir sorun olmaz.

Videodaki bayan yanlış yapıyor. Parmak uçlarının altı yerde olacak, tabanlar 90 derece açıyla. Yani senin yaptığın doğru.

Son düzenleme:
[video=youtube_share;RtXwMAIbLWo]http://youtu.be/RtXwMAIbLWo[/video]

Hareketlerin en doğru şekli.

mrb bayanlar bu hareketler vucuda dinclik kattığı kadar kiloda verdiriyormu acaba?
ve ilk sayfada ben fotoğrafları göremiyorum :S

mrb bayanlar bu hareketler vucuda dinclik kattığı kadar kiloda verdiriyormu acaba?
ve ilk sayfada ben fotoğrafları göremiyorum :S

Evet kiloyada etkisi oluyor. Senin mesajından bir önceki mesajda video paylaştım, o videodaki hareketler en doğrusu.

[video=youtube_share;RtXwMAIbLWo]http://youtu.be/RtXwMAIbLWo[/video]

Hareketlerin en doğru şekli.

sadece 2 dakikalık bir videomu? anasayfadaki yazılanlara göre uygulanıp yapıcam yani bu hareketleri :)

sadece 2 dakikalık bir videomu? anasayfadaki yazılanlara göre uygulanıp yapıcam yani bu hareketleri :)

Biraz hızlı yapmış, göstermek için sadece. Sen diyafram nefesine göre hızını ayarlarsın. 3te olunca zaten 5 dk. anca sürer. Ben mesela 21 yapıyor. 10 dk'da bitiriyorum.

peki muhakkak dus alıyormusunuz

peki muhakkak dus alıyormusunuz

Kışın almıyorum, ama yazın bir sudan geçmek gerekiyor, hayatımda hiç terlemediğim kadar terlemiştim geçen yaz. Mesela koltuk altını veya vücudunu, küçük nemlendirilmiş bir havluyla, bezle de silebilirsin.

Son düzenleme:
2 kilo fazlam kaldı umarım bu egzersizlerle yok olurlar tesekkür ederim bilgi icin

2 kilo fazlam kaldı umarım bu egzersizlerle yok olurlar tesekkür ederim bilgi icin

Mesela ben geçen yıl ramazanda iyi kilo vermiştim. Zaten aşırı yiyemedim. Ramazandan sonra yediklerime dikkat etmeye çalışırken, bir süre sonra akşamları abarttım, ama aşırı kilo almadım. Dikkat edersen, kesinlikle yararı olur.

simdi yaptım bugun baslamıs bulunuyorum :))

bugün magazin programında hande yenere 40 yaşına gelmenize rağmen gayet iyi görünüyorsunuz acaba formunuzu nasıl koruyorsunuz gibi bir soru sordular, o da tibet yoğası yaptığını söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…