Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Ben de öyle bir etki yok, zaten lazer epilasyon yaptırmıştım, bacakta yoktu lazer epilasyon. Lazerden az kalanları ve lazerle alınmayan bölgeleri kozmik bakım'ın verdiği tarihleri takip ederek yapıyorum. Etki olursada ona yorarım herhalde. Ne güzel inşallah bizdede böyle etki olur.
Sonuçları düşününce, insan hareketleri daha azimle yapıyor.

Kozmik bakimin faydasini goruyor musun peki

birşey daha sorayım ozaman.... direk başlasam mı zaman kaybetmemek adına yoksa kitabı hatmedip başlamak daha mı akıllıcası ???

siz tecrübeli olduğunuzdan firkirleriniz önemli benim için

Kendi adıma buradaki yorumlardan ziyade öncelikle kitabı okumayı tercih ettim.. İki kitap var. İkincisini almak yeterli bana göre.
Mantığını anlayarak başladım.. Başladıktan sonra da buradaki yorumları okudum..
Bilimsel altyapıyı kurmadan buradaki yorumları okumanın doğru olmadığını düşünüyorum.. Neticede saçı rapunzel gibi uzayan da var yorumlar arasında.. Yanıltıcı olma payı her zaman var yorumların.. :KK34:

19 tekrarın ilk günündeyim.. :KK62:

17 tekrar haftasında zorlanmadım, bugün de zorlanmadım..

İdrardaki koku 2-3 hafta önce bitmişti ama renk koyuluğu devam ediyordu. Bu hafta o da geçti.

Var olan pozitif gelişmeler devam ediyor.

Tüy konusunda konuşulmuş.. Ben bu konuda gözlemleme yapamam.. Çünkü her Pazar epilasyon makinesi kullanıyorum.. Uzayıp uzamadığına bakmaksızın yaptığım, ajandama yazdığım bir iş.. Zaten milim uzama oluyor.. Sanırım farkı algılayamam.

Saçlarımda bir uzama başladığını fark ettim bu hafta.. Genetik olarak beyazım belli bölgelerde çoktur.. Şakak bölgesindeki beyazlar beyazdan çok açık sarıya dönmüşler!.. Büyüteçli aynada inceleyince fark ettim.. Bu hafta saç boyama zamanım gelmişti.. Boyadan önce inceleyince bu iki sonucu ayırt edebildim.. :KK34:

Kozmik bakimin faydasini goruyor musun peki

Evet bunu ben de merak ediyorum. İşe yarıyor mu?

Evet, mesela bıyık aldırırken beze çok ince gelmişti. Geçen ayda yine alırken 1,5 ay geçmesine rağmen bacakta az ve ince çıkmıştı. Takipçiside çok, işe yaradığını söyleyenler çok. KK'den kapattı konusunu, blogundan takip ediyoruz artık. Kozmik Bakım yazarsanız nette çıkar. Saç bakımı ve saçınızın daha iyi uzaması için kesim tarihleri ve hangi dönemlerde karbonhidratlara dikkat etmek gerekiyor yani diyetle ilgili tarihlerde var.

benım de saclarımın cok cabuk uzadıgını soyleyen arkadaslarım oldu etrafımda farklı kısılerden farklı zamanlarda duydum, 11. tekrara gectım haftasonu.

benım de saclarımın cok cabuk uzadıgını soyleyen arkadaslarım oldu etrafımda farklı kısılerden farklı zamanlarda duydum, 11. tekrara gectım haftasonu.

Benim saçlarımda gerçekten iyi uzuyor, yine dediğim gibi her iki yaptığım uygulamanında etkisi olabilir.
1- Tibet egzersizlerin etkisi
2- Kozmik Bakım'ın saç kesimi için verdiği tarihler.
Şimdide turp bakımı uygulamaya başladım, bu bakımları da yine kozmik bakım'ın tarihlerinde yapacağım, ilk bakımı yanlış tarihte uygulamıştım. :KK17: Ama tibet'in kesinlikle etkisi vardır.

Kızlar hazır şu tüy meselesi açılmışken ben de gözlemlediğim bir şey söyleyeyim.
En son ne zaman ağda yaptığımı hatırlamıyorum. Baya oldu :KK53:

Bugün fark ettim uzun zamandır ağda yapmadığımı.

Tüyler çok seyrek ve özellikle incelmişler. Aylardır azaltıcı bir şey yapmıyorum tüyler için. Tibete yordum ben de.

Böyle bir gözlem yapan var mı başka?

umarım sebebi tibettir. bu çook güzel bir haber olur

uyku konusunda problem yaşıyorum. sık sık uyanıyorum. sabahta çoook zor kalkıyorum adeta sürünerek bu sizdede oluyor mu?

itiraf ediyorum bazen canım yapmak istemiyor

uyku konusunda problem yaşıyorum. sık sık uyanıyorum. sabahta çoook zor kalkıyorum adeta sürünerek bu sizdede oluyor mu?

Benimde canım bazen yapmak istemiyor ama yapıyorum, amaaa dün daha az sayıda yaptım, bende itiraf ediyorum. :KK17:
Sabahları bende kalkmakta zorlanıyorum.

Hayır bende olmuyor.
Sanırım rutin uyku düzenimizin ne olduğu da önemli..
Ben hep az uyurum, alışkanlık. Uyku halinde olmak hayatı ıskalamak gibi geliyor.. :KK34: O yüzden az uykuyla yetinmeye alıştırdım kendimi.
Gece 1-2 gibi uyurum.. Sabahları en geç 8 de kalkarım. Uyurken ekstrem bir gürültü yoksa hemen uykuya dalarım. Yine dediğim gibi ekstrem gürültü olmazsa uykudan uyanmam.

Eskiden sabahları daha yorgun uyanırdım.. Ama Tibete başlayalı beri zıplayarak kalkıyorum. Dinç ve enerji dolu başlıyorum güne..
Birinci gün başladı ve hep devam etti bu etki.

Hayır bende olmuyor.
Sanırım rutin uyku düzenimizin ne olduğu da önemli..
Ben hep az uyurum, alışkanlık. Uyku halinde olmak hayatı ıskalamak gibi geliyor.. :KK34: O yüzden az uykuyla yetinmeye alıştırdım kendimi.
Gece 1-2 gibi uyurum.. Sabahları en geç 8 de kalkarım. Uyurken ekstrem bir gürültü yoksa hemen uykuya dalarım. Yine dediğim gibi ekstrem gürültü olmazsa uykudan uyanmam.

Eskiden sabahları daha yorgun uyanırdım.. Ama Tibete başlayalı beri zıplayarak kalkıyorum. Dinç ve enerji dolu başlıyorum güne..
Birinci gün başladı ve hep devam etti bu etki.

Ne güzel ya :KK31: Ben de istiyorum böyle uyumayı. Hatta sadece bu etkisini göreyim yeter :)
Tibeti yaptıktan sonra iyi hissediyorum kendimi ama senin dediğin kadar enerji artışı yok maalesef :KK43:

Ne güzel ya :KK31: Ben de istiyorum böyle uyumayı. Hatta sadece bu etkisini göreyim yeter :)
Tibeti yaptıktan sonra iyi hissediyorum kendimi ama senin dediğin kadar enerji artışı yok maalesef :KK43:

İstiyorum ki; güzel olan ne etki varsa hepsini siz de deneyimleyin..

Kocam da yapmaya başladı, söylemiştim. Şu anda 7 tekrar haftasında. Ve o da aynı benim gibi enerji artışı yaşadığını söylüyor.
Her ikimizde de aynı etkinin olması nedeniyle düşünüyorum da acaba bir farklılık olabilir mi diye bazı noktaların altını çizmek istiyorum.

Evimiz vadinin yanında.. Çok fazla ağaç ve yeşilllik alan var. Bizim cephe ile vadi arasında bina yok.. Camı açtığında vadi havası geliyor eve.. Yani bol oksijen.. Bu bir.

İkimiz de diyafram nefesi alarak yapıyoruz. Bu iki.

Ve son olarak; uyandıktan sonra, yaklaşık olarak yarım saat havalandırılmış odada yapıyoruz. Bu süre içinde de yatak toplanıyor, el yüz temizleniyor, akşamdan kalma dağınıklıklar toparlanıyor.. Hafif tempo koşu havasında evde uçuşuyoruz yani.. :KK76:

Bu detaylar önemli midir değil midir hiçbir fikrim yok.. Sadece paylaşmak istedim. :KK34:

Kocam da yapmaya başladı, söylemiştim. Şu anda 7 tekrar haftasında. Ve o da aynı benim gibi enerji artışı yaşadığını söylüyor.
Her ikimizde de aynı etkinin olması nedeniyle düşünüyorum da acaba bir farklılık olabilir mi diye bazı noktaların altını çizmek istiyorum.

Evimiz vadinin yanında.. Çok fazla ağaç ve yeşilllik alan var. Bizim cephe ile vadi arasında bina yok.. Camı açtığında vadi havası geliyor eve.. Yani bol oksijen.. Bu bir.

Ve son olarak; uyandıktan sonra, yaklaşık olarak yarım saat havalandırılmış odada yapıyoruz. Bu süre içinde de yatak toplanıyor, el yüz temizleniyor, akşamdan kalma dağınıklıklar toparlanıyor.. Hafif tempo koşu havasında evde uçuşuyoruz yani.. :KK76:

Bu detaylar önemli midir değil midir hiçbir fikrim yok.. Sadece paylaşmak istedim. :KK34:

Öncelikle iyi dileklerin için teşekkürler, hepimiz görürüz inşallah.
Bu saydıkların çok önemli faktörler bunların mutlaka etkisi oluyordur. fakat ben başladığımda böyle değildim, deliksiz uyumaya başlamıştım. sabahlarıda çok fazla zorlanmadan kalkıyordum. hatta hatırlıyomusun sen farketmemi sağlamıştın asansörü bekleyemiyorum koşa koşa merdivenlerden çıkıyorum demiştim. bende de bir inerji artışı ve uyku düzeni oluşmuştu şüphesiz. ama ne olduda bu değişti?

Teşekkürler paylaştığın için :KK16:
Söylediklerinin de etkisi vardır tabi ki. Ben de yeşil sayılabilecek bir yerdeyim :) Bundan sonra havalandırmaya dikkat edeceğim.
Bir de ben kendimi hareketlere tam veremiyorum galiba. Yoganın hakkını veremediğimi düşünüyorum. Zihnimi boşaltamıyorum. Aceleye geliyor sanki hareketler.

Teşekkürler paylaştığın için :KK16:
Söylediklerinin de etkisi vardır tabi ki. Ben de yeşil sayılabilecek bir yerdeyim :) Bundan sonra havalandırmaya dikkat edeceğim.
Bir de ben kendimi hareketlere tam veremiyorum galiba. Yoganın hakkını veremediğimi düşünüyorum. Zihnimi boşaltamıyorum. Aceleye geliyor sanki hareketler.

bu aceleye getirme işi bende de var. işte canım istemiyo ama başa dönmemek için kendimi zorluyorum acele acele yapıveriyorum. belkide pek bir işe yaramıyor bu nedenle. :KK43:(

X