Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Geçmiş sayfalardan iki mesaj dikkatimi çekti. Alıntılamakta fayda var:

Selamlar ara yoklamamı vereyim istedim
dünden beri 7 tekrara geçtim ve bugün regl oldum
hareketlere tam olarak devam ediyorum regl döneminde mutlaka yapılmaması mı gerekir bilmiyorum açıkçası
ben çok fazla kendime dikkat etmiyor muyum neyim değişimleri fazla gözlemlemiyorum derken;
saçlarımın geç yağlandığını bende farkediyorum bu hafta
normalde yıkadığım gün rahat ederdim bir sonraki gün toplayarak geçiştirirdim ama şimdi 2.günde dahi yağlı gözükmüyor
tüm iyi etkilerini görmemizi dilerim sağlıkla ve sevgiyle

Menstrasyon döneminde 2. ve 4. hareketler yerine önerilen başka hareketler var.. kedi83 arkadaşımız geçenlerde paylaşmıştı bu hareketleri.. Geçmişe bakarsanız iyi olur.

2. ve 4. hareketler kanama artışına ya da durmasına yol açabiliyor.

Bugün 7. günü yapacağım. Daha çok erken ama gördüğüm birkaç etki var. 2-3 gündür daha erken kalkıyorum, gün içinde çok yorucu işler yaptığım halde. İdrarımda koku fark ettim ve rengi bulanıklaştı. Halbuki çok su içiyorum. Baş dönmesi geçti, ağrı da yok. Şimdilik yolunda galiba her şey :)

benim başağrılarım geçmek bilmiyor bi ara yine olmuştu zor uyanıyordum bugün yine öyle oldu...

merhaba arkadaslar..okuduklarımdan çok etkilendim ve bende yarın sabah baslamaya karar verdim ancak hareketlerin resimleri bende açılmıyor..youtube da bırkac video buldum ama dogru hareketler olup olmadıgını kestiremedim..yardmcı olursanız sevinirimm

15 tekrar haftasının ilk günü.

Olumlu gelişmeler aynen devam, ilave yok. Bir şey var gibi de.. emin olunca yazarım.

İdrar koyuluğu ve koku devam ediyor. Acaba toksinlerden arınma dönemi bitince mi yeni gelişmeler olacak?

Bu hafta sadece bir kez başım ağrıdı. İlaçsız geçecek kadar hafifti.

dun 7. tekrarlara basladım. ıkı gundur cok yorulmama ragmen dıncım :) sabah erken kalkabıldım:)

Forumlardaki en muazzam tartisma, bende deneyenerdenim.. hic ayin ve nefes detaylarina inmeden yaptim.21 e gelemedim ama zindelik icsel enerjimde artis oldu. Su an biraktim, en kisa zamanda baslayacagim. El bileklerimde cok agri oluyor. Bunu yasayan varmi...

Hoşgeldin. Nefese önem vermek gerekiyor, bu hareketlerde nefes çok önemli (diyafram nefesi). Benimde bileklerim ağrıyor, bazen zorlanıyorum. Bilekleri güçlerdirmek için, birkaç hareket paylaşmıştım, aşağıdaki linkte.
Nefes içinde püsküüt'ün paylaştığı bir yazının linkini veriyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-90.html

http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-110.html#post28622257

Daha önce faydasını görmüş biri olarak tekrar başlamak istiyorum bende üşenmeyeyimde başlayayım hemen kaç zamandır erteliyorum bugün yarın derken.

hala başım ağrıyor başımda ağrıyla uyanıyorum sabah.bıraksalar günlerce kalkmam yataktan:))

hala başım ağrıyor başımda ağrıyla uyanıyorum sabah.bıraksalar günlerce kalkmam yataktan:))

bende bas agrısı yapmadı daha ama 7 tekrara gectıgımden berı daha cok yordu hareketler. daha ıse yararıyor gıbı hıssedıyorum. ıkı sayı nasıl bu kadar farkettırdı anlamadım:)

Sürekli gördüğüm topic... Hareketleri inceledim. Hemen yapası geliyor insanın... :)) Şimdi buna da mı göz diksem diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Benim baş ağrım bu hafta bir günlüğüne ziyaretime geldi..
Ama seninki çok uzun sürdü yanılmıyorsam.. Acaba saatini mi değiştirsen?
Geçmişteki mesajların birinde; uyku sorunu olan birinin gece yatmadan önce hareketleri yaptığını okudum. Çok daha dinç kalkıyormuş sabahları ve baş ağrısından da bahsetmiyordu.
Belki de geceye kaydırmayı deneyip, gelişmeyi gözlemleyebilirsin..
bende bas agrısı yapmadı daha ama 7 tekrara gectıgımden berı daha cok yordu hareketler. daha ıse yararıyor gıbı hıssedıyorum. ıkı sayı nasıl bu kadar farkettırdı anlamadım:)
İki sayısında da vardır bir hikmet..
Nasıl 21 quantum sihriyse.. 2 de bi'şeydir mutlaka..
Yahu ne gizemdir bu Tibet yogası!

Boşuna söylememişler. 3'ten başlayıp, her hafta ikişer ikeşer arttırın diye. Yavaş yavaş arttırmak gerçekten önemli. Ben hala nefesi iyi alamıyorum gibi geliyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Nefes almakla ilgili bir sorunum var galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…