Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Haftaiçi sabah 7 gibi kalkabilirsem kalkıyorum. Haftasonu da ne zaman kalkarsam, kahvaltı öncesi. :KK34:

Kalkabilirsem kalkıyorum ne demek, cümleye bak.:KK1: Çok hızlı bir şekilde yazıp, kapatmıştım. 7'ye alarmı ayarladım, kalkabilirsem hafta içi 7'de yapıyorum. Sonra hooop yine uyuyorum. 7:45-50 gibi tekrar uyanıyorum.

Son düzenleme:
bugun hareket sayısını 5 e cıkarttım.ılk harekette basım dondu bıle, 21.tekrarı dusunemıyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Merhaba kızlar, okuyabildiğim kadar geçmişi okudum :) Başlamaya karar verdim ben de.

Bugün 13 tekrar haftasının ilk günü..
Ha'di bakalım.. :KK34:

Durum:
11 tekrar haftasında başlayan baş ağrım 2 gündür yok. Belki bu da sırt ve omuz ağrılarım gibi geçici bir tepkiydi.
Enerji hali aynen devam ediyor. Ha'di, hemen modu..
Saçlarımda kuruluk var. Eskisi gibi yağlanmıyor.
Ciltteki ışıltı devam.
Kaşlarım hafifçe kalktı, devam.
Yanaklarımda hafif bir dolgunluk..
Makyaj yapmasam da olur pırıltısı..

Keşifler:
Çay sonrasında yaparsam kesinlikle midem bulanıyor.
Kalkar kalkmaz yaparsam ağrılar baş gösteriyor.
4. harekete alışana kadar, hareket öncesinde shell stretch yapmak iyi geldi. Artık sadece yoga başında ve sonunda yapıyorum. Çünkü bir tek 4.harekette zorlanıyordum, artık kolay yapıyorum.
1.harekette başım dönüyordu. Dönüş esnasında belli objelere bakmak, dönüş biter bitmez de ellerimi göğsüme yaslayıp hemen ayak parmaklarıma bakmak çok kısa sürede baş dönmemi bitiriyor. Denge sağlanınca 2.harekete geçiriyorum. Bu bir uyarı zaten.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.. Yarışmacılara başarılar dilerim. :KK60: :KK60:

Durum:
11 tekrar haftasında başlayan baş ağrım 2 gündür yok. Belki bu da sırt ve omuz ağrılarım gibi geçici bir tepkiydi.
Ciltteki ışıltı devam.

Keşifler:
4. harekete alışana kadar, hareket öncesinde shell stretch yapmak iyi geldi. Artık sadece yoga başında ve sonunda yapıyorum. Çünkü bir tek 4.harekette zorlanıyordum, artık kolay yapıyorum.
1.harekette başım dönüyordu. Dönüş esnasında belli objelere bakmak, dönüş biter bitmez de ellerimi göğsüme yaslayıp hemen ayak parmaklarıma bakmak çok kısa sürede baş dönmemi bitiriyor. Denge sağlanınca 2.harekete geçiriyorum. Bu bir uyarı zaten.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.. Yarışmacılara başarılar dilerim. :KK60: :KK60:

darısı basımaaaaaaaaaaa darısı basımaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hoş buldum :KK1:

Durum:
Ciltteki ışıltı devam.

Keşifler:

Ne güzel etkileri olmuş. Çok merak ediyorum bende neler olacak :KK1: Bugün yaptıktan sonra biraz başım ağrıdı. Ondan mı bilmiyorum ama geçti sonra. Öneriler için de teşekkürler :KK66:

Merhaba kızlar, okuyabildiğim kadar geçmişi okudum :) Başlamaya karar verdim ben de.

Hoşgeldin. Arada gelip etkilerini yazmayı unutma. :KK1:

Durum:
Ciltteki ışıltı devam.

Keşifler:

Ben de yazacağım hala yazamadım. :KK17:

Hoşgeldin. Arada gelip etkilerini yazmayı unutma. :KK1:

Hoş buldum :) Daha 2 gün oldu bakalım.
Hareketleri sevdim, zorlamadı. Aynı zamanda callanetics yapıyorum ben, belki ondandır.
Geçmiş sayfalarda yazılan sonuçları gördükçe daha çok ilgimi çekti.
Bu kadar az hareketle o etkileri almak ilginç gerçekten.

Hoş buldum :) Daha 2 gün oldu bakalım.
Hareketleri sevdim, zorlamadı. Aynı zamanda callanetics yapıyorum ben, belki ondandır.
Geçmiş sayfalarda yazılan sonuçları gördükçe daha çok ilgimi çekti.
Bu kadar az hareketle o etkileri almak ilginç gerçekten.

buseancım hoşgeldin:KK16: canım callaneticsteki gibi 1 gün yapmazsan bir şey olmuyor:KK34: mesela ben dün ne call yaptım ne de tibet:KK53::KK53: yengem çağırmıştı misafir gelmiş.ohh pasta börekler kendimi buğday ambarında zannettim:KK37::KK37: burada spor salonu açılmış hayret ettim:KK53: pilates ve spor aletleri varmış.hatta tanıdığım bi arkadaş (beden eğitimi öğretmeni)ders veriyormuş.eğer saatler uyarsa belki düşünebilirim:KK34:

Durum:
Ciltteki ışıltı devam.

Keşifler:

canım iyi sonuçlar almana sevindim.umarım bizde olumlu sonuçlarını görmeye başlarız.ben daha 3 er defa yapıyorum ama kaç gündür başım zonkluyor geçmedi bi türlü:KK43: benim normalde uykum çok hafiftir,sağdan sola dönerken uyanan biriyimdir ama dün gece uyumadım:KK43:( ne kalkabildim ne de uyuyabildim...sanırım ben yan etkileri kısmındayım:KK59::KK59:

canım iyi sonuçlar almana sevindim.umarım bizde olumlu sonuçlarını görmeye başlarız.ben daha 3 er defa yapıyorum ama kaç gündür başım zonkluyor geçmedi bi türlü:KK43: benim normalde uykum çok hafiftir,sağdan sola dönerken uyanan biriyimdir ama dün gece uyumadım:KK43:( ne kalkabildim ne de uyuyabildim...sanırım ben yan etkileri kısmındayım:KK59::KK59:

Ben de rahat uyuyamıyorum. Başım da dönüyor. Çakram mı açıldı nedir :KK53:
Bu hep böyle sürecek mi :26:

yok canım hep böyle süreceğini zannetmiyorum,sürerse dayanamam gibime geliyor bu ağrıya...benim eşim benden önce başladı yapmaya,onun baş dönmeleri geçti.canım aklıma gelmişken söyleyeyim eğer mens dönemindeysen 2 ve 4.hareketler yerine alternatif olanlar var onları yapıyorsun,hatta alternatif hareketleri bundan birkaç sayfa öncesinde bulabilirsin bana arkadaşlar sağolsunlar yardımcı olmuşlardı bu konuda...görüşürz canım...

yok canım hep böyle süreceğini zannetmiyorum,sürerse dayanamam gibime geliyor bu ağrıya...benim eşim benden önce başladı yapmaya,onun baş dönmeleri geçti.canım aklıma gelmişken söyleyeyim eğer mens dönemindeysen 2 ve 4.hareketler yerine alternatif olanlar var onları yapıyorsun,hatta alternatif hareketleri bundan birkaç sayfa öncesinde bulabilirsin bana arkadaşlar sağolsunlar yardımcı olmuşlardı bu konuda...görüşürz canım...

Eşin ne zamandır yapıyor? Baş dönmeleri ne zaman geçti? Böyle devam ederse ben de yapamam :KK25:
Mens döneminde değilim ama dediğin hareketleri de buldum. Aklıma takılan bir şey olursa sorarım canım, teşekkürler :KK16:

selam kızlar
ne zamandır girip birşeyler yazamadım.ama bu burayı takib etmediğim anlamına gelmesin.yazdığınız herşeyi okudum. aramıza yeni arkadaşlarda katılmış.hepsi de hoş gelmiiiiş:) tibeti aynen uygulamaya devam ediyorum canlarım. yalnız ben artık sabahları çok zor uyanır oldum. o uykular yetmiyor katiyen. umarım buda geçici bir durumdur. şu an 13. tekrardayım, perşembe 15 olacak. püsküüüt başının ağrısı geçmiş çok sevindim. benimde bu hafta hiç ağrımadı:KK70:D dediğin gibi saçlarım artık yağlanmıyor. hemen yeni gelenlere doping olsun; kızlaaar saçlarım çok uzadı sankiii.tibete başlamadan ya bir ya iki hafta önce kestirmiştim maşallah 4-5 cm rahat uzamış. kiii ayda 1 cm normal derler ya benim asla o kadar uzamamıştır. abartmıyorum ayda sadece yarım cm uzardı:))

violettt ve busean, gözlemlediğim kadarı ile olumsuz etkiler bir süre sonra geçiyor.. Baş ağrısı en sık rastladığım olumsuz etki ama hep sonradan geçtiğini de okudum.
Olumsuz etkiler geçici, olumlu etkiler kalıcı.. :KK34:

selam kızlar
ne zamandır girip birşeyler yazamadım.ama bu burayı takib etmediğim anlamına gelmesin.yazdığınız herşeyi okudum. aramıza yeni arkadaşlarda katılmış.hepsi de hoş gelmiiiiş:) tibeti aynen uygulamaya devam ediyorum canlarım. yalnız ben artık sabahları çok zor uyanır oldum. o uykular yetmiyor katiyen. umarım buda geçici bir durumdur. şu an 13. tekrardayım, perşembe 15 olacak. püsküüüt başının ağrısı geçmiş çok sevindim. benimde bu hafta hiç ağrımadı:KK70:D dediğin gibi saçlarım artık yağlanmıyor. hemen yeni gelenlere doping olsun; kızlaaar saçlarım çok uzadı sankiii.tibete başlamadan ya bir ya iki hafta önce kestirmiştim maşallah 4-5 cm rahat uzamış. kiii ayda 1 cm normal derler ya benim asla o kadar uzamamıştır. abartmıyorum ayda sadece yarım cm uzardı:))
Güzel haber lenevacım.. İkimiz de kurtulduk baş ağrısından.. Darısı diğer arkadaşların başına..
Benim de saçlarım uzasın lütfen.. :KK19: Yalnız nasıl uzama o öyle.. 4-5 cm? Maşallah :nazar: Benimki o kadar uzamasın ama.. Yoksa haftada bir dip boya yapmak zorunda kalırım.. :KK60:
Dilerim uyku problemi de baş ağrısı gibi geçici olur..

Benim bugun 21 tekrar azimle devam ettim ilk defa ama hamileyim yapabilirmiyim bilmiyorum öğrendiğimden beri ağır ağır yapıyorum sacları çabuk uzattığı doğru benimde cok uzuyor

Benim bugun 21 tekrar azimle devam ettim ilk defa ama hamileyim yapabilirmiyim bilmiyorum öğrendiğimden beri ağır ağır yapıyorum sacları çabuk uzattığı doğru benimde cok uzuyor

Öncelikle sağlıklı bir hamilelik süreci dilerim.. :nazar:

Tedbiri elden bırakmamak adına, doktorunuza danışmanız iyi olur gibi geliyor bana..

Eşin ne zamandır yapıyor? Baş dönmeleri ne zaman geçti? Böyle devam ederse ben de yapamam :KK25:
Mens döneminde değilim ama dediğin hareketleri de buldum. Aklıma takılan bir şey olursa sorarım canım, teşekkürler :KK16:

eşimin 4.defa yapışında baş ağrısı geçti.ben de bugün 4.defa yapıyorum ama kafamın içinde komedi dans üçlüsü varmış gibi hala:118:
görüşürüz canım...

Öncelikle sağlıklı bir hamilelik süreci dilerim.. :nazar:

Tedbiri elden bırakmamak adına, doktorunuza danışmanız iyi olur gibi geliyor bana..

Teşekkür ederim heyecan dan sormayı unuttum tekrar gidicem o zaman kesin sormam lazım ama hareketler cok faydalı ben cok faydasını gördüm

X