Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

kaçıncıdasın perpelos? 11 deyim ben ama öyle bi sorun yaşamadım..
ama baş belası sistitim azdı azdı.. galiba hareketleri yaparken yeteri kadar su içmediğiden oldu :sinifsinif: bide vücüttan toksinleri atıyormuşuz ya.. idrar yaparken bile hissedilio bu durum.. tam gaz devam yinede:eek:

ya arkadaşlar 19.hareketteydim bırakmak zorunda kaldım 1 hafta filan daha sonra da tekrar başa dönmeye üşendim açıkçası bırakalı 1 ayı geçti ve bıraktıktan sonra inanılmaz bir bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum senağlama acaba yeniden başlasam geçermi??? CADIARZU

bu hareketlerden sonra bacaklarımda morluklar meydana geldi sizce normal mi

kılcal damar çatlaması olmuştur çok zorluyor olabilirsin zor hareketler . bu arada bişey sorcam göğüsleri büyüttüğü doğrumu arkadaşlar ben bi hafta ısınma hareketleriyla yaptım sonra düştüm yapamadım yeniden başlamak istiyorum yanıtlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
kaçıncıdasın perpelos? 11 deyim ben ama öyle bi sorun yaşamadım..
ama baş belası sistitim azdı azdı.. galiba hareketleri yaparken yeteri kadar su içmediğiden oldu :sinifsinif: bide vücüttan toksinleri atıyormuşuz ya.. idrar yaparken bile hissedilio bu durum.. tam gaz devam yinede:eek:

yarın 7 e geçicem

ben başlayalı 4 gün oldu.hiç zorlanmıyorum yaparken,herhangi bir etkisini de görmedim.şimdi de tereddüde düştüm,acaba yanlış mı yapıyorum diye.

arkadaşlar bu hareketleri çok begendim ama hani mesela bazı hareketlerin bazı rahatsızlıklara yan etkiisi olabiliyo ya(platesin bazı hareketlerini boyun rahatsızlığı olanlar dr.a danısıp yapsın diolar mesela)öyle bi durum var mı merak ettm bnm de boynum da düzleşme var da...

ben 2. haftamdayım ama zorlayıcı gelmiyor. Bazı arkadaşlar fazla tekrar yüzünden mi ağrı çekiyor acaba?

Ben bu hareketleri yapmaya başladım, öyle çok değil bir hafta falan yaptım. Bu süreçte kaburgalarımın altı falan ağrımaya başladı, tüm iç organlarım ağrıyor gibiydi. Sonra ben de hareketleri bıraktım ve geçti. Hiç böyle birşey yaşayan var mı acaba?

Ben de bu konuyu merak ediyordum, biraz araştırdım ve bu ağrılar büyük ihtimalle daha önce spor yapmıyor olmandan kaynaklanıyor. Çünkü vücudunda daha önce çalıştırmadığın kasları uyarıyorsun ve başta ister istemez ağrın olabiliyor.

aynı durum callenetics'de de vardı. ben onu 2 aydır fln yapıyorum. ki sanırım bu yüzden tibet hareketleri beni zorlamıyor.çünkü call. de de ilk hafta epey zordu. ama artık çok rahat yapabiliyorum ve kilom sarkığım olmamasına rağmen vücudumdaki değişim muhteşem. google'den callenetics before after yazarsanız bu sporu yapanların değişimlerini görebilirsiniz. bu değişim için ameliyata gerek yok '! kesinlikle onu da tavsiye ederim. kendine kusursuz bir vücudu çok görmeyenler için

Kızlar Tibetin gençlik pınarını bende yapmaya başladım ama daha başlangıcındayım, henüz tam yerine oturmadı gibi ama zamanla daha iyi olacak inşallah, sizde değişimler ne zaman başladı, ben son günlerde sürekli kendimle ilgiliyim, normalde evde çok bakımsız olan ben evde rujsuz, kalemsiz oturmamaya başladım, yani psikolojik olarak mı bilmem ama kendimi şükür çok iyi hissediyorum,

ben 5.harekette .günüm.yani 2.haftamdayım.herhangi bir değişiklik var mı,bilemiyorum,anlayamadım.sadece psikolojik olarak şu ara yapmam gerekeni yaptığım için içim çok rahat,bundan dolayı da iyi hissediyorum kendimi.ama fiziksel olarak herhangi bir değişiklik yok.

Bu hareketlerin birsürü yararı var her şeye çare nerdeyse, biraz saçma olcak ama bişey sormak istiyorum acaba boy uzamasını da sağlar mı? Böyle bi yararı gözlenmiş mi hiç? Cevaplayabilirseniz çok sevincem :sinifsinif:

olcemedım ama hıssedıorum

ya arkadaşlar 19.hareketteydim bırakmak zorunda kaldım 1 hafta filan daha sonra da tekrar başa dönmeye üşendim açıkçası bırakalı 1 ayı geçti ve bıraktıktan sonra inanılmaz bir bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum senağlama acaba yeniden başlasam geçermi??? CADIARZU

19dayken bırakmak zorunda kalmıstım ve cok fena bobrek sancısı yasadım hastalandım ılacla tedavı oldum suan 9a gectım

kizlar bende baslamak isterim ama bazilarinizda sonuclar pek ic acici dgl bazilarinizda da gzl sonuclar goruluyor..
denemek isterim ama ise gidip gelirken ztn yorgun oluyrm birde bunlar yormasin benii..??
gercekten tavsiye edermisiniz?

kizlar ben baslaidm bu hareketlere fakat sormak istedigim birseyler var:
"gerilme" hareketleri yaptigimizda cok fazla germek iyi dgl galiba cunku kilcal damarlarimi catlamasindan korkuyrm, daha once biri bundan bahsetmisti... ??

Birde uncuncu harekette bellimi gerdigim zmn, boynum ve bellim hafif agriyr gibi.. sebebi ne olabilir? dogru yapmadigimdan mi yoksa yeni basladigim icin mi? hatta boyun egzersizleri yapmadigim icinmi??

kizlar ben baslaidm bu hareketlere fakat sormak istedigim birseyler var:
"gerilme" hareketleri yaptigimizda cok fazla germek iyi dgl galiba cunku kilcal damarlarimi catlamasindan korkuyrm, daha once biri bundan bahsetmisti... ??

Birde uncuncu harekette bellimi gerdigim zmn, boynum ve bellim hafif agriyr gibi.. sebebi ne olabilir? dogru yapmadigimdan mi yoksa yeni basladigim icin mi? hatta boyun egzersizleri yapmadigim icinmi??

eğer yeni başladıysan ağrının olması normal.. sabah saatlerinde gerilme hareketleri daha zor yapılır. ben 6 aydır yapıyorum, yazın tatilde ve ramazan ayında ara vermiştim sıfırdan başaldım şimdi tekrar vücud adapte oldu çok şükür

bu hareketlerin selülitede faydası oluyormu kızlar bilen varmı

Arkadaşlar, ben de kendi deneyimlerimi anlatayım. Ben 4. haftadayım yani dokuzar yapıyorum hareketleri. Bir kere iştahı azaltıyor o kesin. Belki de psikolojik olarak daha hafif şeyler yemeye meyillendim. Fazla yağlı şeyleri midem kaldırmıyor. Bayramda et yedim, 2 gündür idrarımda ağır bir koku var, herhalde o toksinler çıkıyor. Vücudumun esnekleştiğini düşünüyorum. Bir arkadaş yukarıda boy uzamasına katkısı var mı diye sormuş, bence doğrudan olmasa da şöyle bir katkısı var; Vücudun duruşu düzgünleşiyor ve galiba esneme ve gerinmelerden dolayı da daha uzunmuşsunuz gibi görünüyor. Göğüslerime bir katkısı olmadı dolgunluk açısından ama sanki belim inceldi. Bunların hepsine belki diyebilirim, bana öyle geliyordur diyerekten ve lakin net söyleyeceğim birşey var, annemin saçları siyah çıkmaya başladı ve yüzü gerginleşti. İnanmazsınız belki ama saç diplerinin tamamı beyaz olan annemin saçları şimdi koyu koyu çıkıyor. Yapın, üşenmeyin. Mutlaka bir faydasını göreceksiniz.:KK42: Ben daha önce 21 e kadar çıkıp bırakmıştım yok tatildi, yok geziyorudum filan diye ama şimdi asla bırakmam..:KK19:

Arkadaşlar, ben de kendi deneyimlerimi anlatayım. Ben 4. haftadayım yani dokuzar yapıyorum hareketleri. Bir kere iştahı azaltıyor o kesin. Belki de psikolojik olarak daha hafif şeyler yemeye meyillendim. Fazla yağlı şeyleri midem kaldırmıyor. Bayramda et yedim, 2 gündür idrarımda ağır bir koku var, herhalde o toksinler çıkıyor. Vücudumun esnekleştiğini düşünüyorum. Bir arkadaş yukarıda boy uzamasına katkısı var mı diye sormuş, bence doğrudan olmasa da şöyle bir katkısı var; Vücudun duruşu düzgünleşiyor ve galiba esneme ve gerinmelerden dolayı da daha uzunmuşsunuz gibi görünüyor. Göğüslerime bir katkısı olmadı dolgunluk açısından ama sanki belim inceldi. Bunların hepsine belki diyebilirim, bana öyle geliyordur diyerekten ve lakin net söyleyeceğim birşey var, annemin saçları siyah çıkmaya başladı ve yüzü gerginleşti. İnanmazsınız belki ama saç diplerinin tamamı beyaz olan annemin saçları şimdi koyu koyu çıkıyor. Yapın, üşenmeyin. Mutlaka bir faydasını göreceksiniz.:KK42: Ben daha önce 21 e kadar çıkıp bırakmıştım yok tatildi, yok geziyorudum filan diye ama şimdi asla bırakmam..:KK19:
canım hareketleri nasıl yapıyosun bi açıklarmısın bir de ısınma hareketleri yapıyonmu

ben kitabı almıştım oradan bakarak öğrendim. Bu topiğin ilk sayfasında anlatılanlarla aynı.Zaten çok kolay. Bir de hafta hafta çoğalttığın için hareketleri çok zorlanmıyorsun. Isınma hareketi filan yapmadan doğrudan başlıyorum ben. Sabahları kalkar kalkmaz yapıyorum. Sonra 5 dakika kadar yatağımın içine girip dinleniyorum. Çünkü burada üşütmemek çok önemli. Vücudu sıcak tutmak gerekiyor. O yüzden bir matın üzerinde yapmak gerekiyor. Bende mat yok, battaniye seriyorum yere.Bir de hava nasıl olursa olsun camı mutlaka açıyorum. Nefes alış verişlerime de çok dikkat ediyorum. Dene mutlaka, ısrar ediyorum:):KK4:

X