Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

ben sadece sabahlari yapiyorum, bende terlemem kolay kolay ama buralar soguk olmasina ragmen terliyorum ama üsüdügüm halde.
Sabah aksam yapinca etkisi daha hizli olmustur mutlaka.

sabah aksam yapmama ragmen en buyuk etkiyi yazdigim gibi variste gordum baska kilom hep ayni ne aliyorum ne veriyorum bi kac kilo fazlam var o kilolari da vermem gerekirdi anlattiklarina gore hani dengeliyormus diye ama bende tik yok suan ama suda var ben habire yiyen biriyim ona bakarsak almiyorumkaydirigubbakcemile2.cildimi es geciyorum.gogusler hala dolgun ama bi buyume yok.kafada bir kac beyaz var hala varlar bakalim artik

sabah aksam yapmama ragmen en buyuk etkiyi yazdigim gibi variste gordum baska kilom hep ayni ne aliyorum ne veriyorum bi kac kilo fazlam var o kilolari da vermem gerekirdi anlattiklarina gore hani dengeliyormus diye ama bende tik yok suan ama suda var ben habire yiyen biriyim ona bakarsak almiyorumkaydirigubbakcemile2.cildimi es geciyorum.gogusler hala dolgun ama bi buyume yok.kafada bir kac beyaz var hala varlar bakalim artik

ne zamandan beri yapıyosun ki hareketleri zamanla olur inş

hareketleri yapali 21 in 2 ci ayin tekrarindayim.artik iyicene inaniyorum bu varis olayindan sonra
birazcik sabir gerekiyor zamanla daha neler olacaksüprizzzzz.yapin kizlar durmak yok

kizlar bende yapicam bu hareketleri.. aslinda pilatese daha dün basladim ama bunlarida ekstradan mi yapsam.. pilates hareketlerinede benziyor..

ama ben 2. hareketteki gibi dizlerimi dik tutamiyorum..birde titriyor yaparken..sizdede varmi bunlar? sonradan düzeldimi?

arkadaslar yaptıklarınız sadece bu 5 harekettenmi ibaret yoksa başka şeylerde yapıyomusunuz?? yada sadece bunları yapıyosanız kaç dakikanızı alıyo.. bana sanki 3 kez yapmak çok azmış gibi geldi?

arkadaslar yaptıklarınız sadece bu 5 harekettenmi ibaret yoksa başka şeylerde yapıyomusunuz?? yada sadece bunları yapıyosanız kaç dakikanızı alıyo.. bana sanki 3 kez yapmak çok azmış gibi geldi?

ilk baslarken 3 kez yapiyorsun hergün 2 hareket artiriyorsun.. 5, 7, 9 devam ediyor..

dün ben 3 yaptim ama yapmadan önce yüzmeye gitmistim baya yorulmusum sanirim.. tansiyonum düser gibi bi acayip oldum su ictim düzeldi:))

uf bee okudum yorumları çok pis gaza geldim:)) daha önceden yapıp bırakmıştım..8. harekettemiydim neydim..üşendim:KK43: tekrar başlıcam...evet bu kez kararlıyım...çatlaklara bilem iyi gelmiş..akannehir

sizlerle bir faydasini daha paylasayim

kendim farketmedim ama uzun süre görmedigim bir kac arkadasin farkedip sordugu
gözlerinin altindaki torbalar nereye kaybolmus :)

hic farketmemistim
aynadan oraya dikkatli bakinca gercekten altta olusan torbaciklardan eser kalmamis

sizlerle bir faydasini daha paylasayim

kendim farketmedim ama uzun süre görmedigim bir kac arkadasin farkedip sordugu
gözlerinin altindaki torbalar nereye kaybolmus :)

hic farketmemistim
aynadan oraya dikkatli bakinca gercekten altta olusan torbaciklardan eser kalmamis

makas_lar saçlarında falan bi değişme oldumu benim saçlarım çok dökülüyo hareketleri tam olarak ta yapamıyom heralde anlatırsan sevinirim bir de sabahları yapıyosun sürekli

makas_lar saçlarında falan bi değişme oldumu benim saçlarım çok dökülüyo hareketleri tam olarak ta yapamıyom heralde anlatırsan sevinirim bir de sabahları yapıyosun sürekli

aslinda sabahlari yapmaya dikkat ediyorum ama her zaman olmuyor ya aksama kayiyor ya da nadir de olsa o gün yapamadigim zamanlar oluyor.sac dökülmesinde bir etkisini görmedim sadece kesinlikle yaglanma süresi eskisi gibi degil.ne kadar zamanda yaglandigini ögrenmek icin özellikle disarda isimin olmadigi bir zamanda sadece saclarimi yikamadim ve bes gün olmasina ragmen yaglanma olmadi.dayansam bu süre nereye kadar varirdi bilmem ama bes gün sonunda bile gayet normaldi.dökülmesi bu aralar ise onu mevsim gecislerine bagliyorum cünkü bende de oldu ve ümit ediyorum ki gecici bir olaydir.herne kadar istedigim sekilde bir disiplinle yapamiyorsam (örnegin sabahlari hep ayni saatte )kesinlikle tavsiye ediyorum, birakilmamali.

Bu hareketlerin birsürü yararı var her şeye çare nerdeyse, biraz saçma olcak ama bişey sormak istiyorum acaba boy uzamasını da sağlar mı? Böyle bi yararı gözlenmiş mi hiç? Cevaplayabilirseniz çok sevincem :sinifsinif:

kızlar bu hareketleri yapıpta kilo veren var mı.ve ne kadar zaman da şimdiden teşekkürler cevap veren herkese

Ben bu hareketleri yapmaya başladım, öyle çok değil bir hafta falan yaptım. Bu süreçte kaburgalarımın altı falan ağrımaya başladı, tüm iç organlarım ağrıyor gibiydi. Sonra ben de hareketleri bıraktım ve geçti. Hiç böyle birşey yaşayan var mı acaba?

bi ara yapıyodum bırakmıştım
tekrar başlayayım en iyisi

bende başladım büyüüük bi hırsla hihoyyyt
yarın 11 e geçiyorum ve ilk defa bi şeyi bu kadar azimle devam ettiriyorum
geçen ay reglimde ilk defa ağrı kesici almadan atlattım.. ve iyi geliyo ya.. daha enercik oldummm:nazar:

X