Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Kitabımı kaybettim ayrıntıları hatırlayamadım. Sayıyı kaç günde bir arttırıyoruz? İkişer ikişer arttırıyorduk değil mi?
Birde ben 1. kitabı okudum sadece 2. kitabı önerir misiniz?
Her hafta 2 sayı artırıyoruz 21 olunca artırmayı bırakıyoruz

of yaa kızlar gene 21 tekrarı tutturmusken gene grıp oldum . 15 gun hastaydım. bıraktım tabı acıller ,serumlar yedim falan.. sımdı hıc yapasım yok:KK43: ne guzel kılo verıyordum dınc hıssedıyordum yaa offf. hep boyle oluyor.. tam duzen tuttutuyorum hastalık cıkıyor:KK61::KK61::KK61:ay basında baslıyayım dıyorum oyle motıve oluyorum şimdilik..

geçmiş olsun...
bunu ben de çok fark ettim.normalde nezle grip olan bir insan değilim amqa tibet yaptığım zamanlarda nezle nezle dolaşıyorum...daha bır kırgınlık oluşuyor üstümde...terden desem değil 3-5 tekrar yapıyorum alt tarafı...
of yaa kızlar gene 21 tekrarı tutturmusken gene grıp oldum . 15 gun hastaydım. bıraktım tabı acıller ,serumlar yedim falan.. sımdı hıc yapasım yok:KK43: ne guzel kılo verıyordum dınc hıssedıyordum yaa offf. hep boyle oluyor.. tam duzen tuttutuyorum hastalık cıkıyor:KK61::KK61::KK61:ay basında baslıyayım dıyorum oyle motıve oluyorum şimdilik..

geçmiş olsun...
bunu ben de çok fark ettim.normalde nezle grip olan bir insan değilim amqa tibet yaptığım zamanlarda nezle nezle dolaşıyorum...daha bır kırgınlık oluşuyor üstümde...terden desem değil 3-5 tekrar yapıyorum alt tarafı...
tesekkur ederım. vallahı ben de işte 21 e gelıyorum 1-2 ay yapıyorum sonra bı grıp ... kalıyorum oyle,ilgisi var mı bilmiyorum..

kızlar merhaba ben bu hareketleri hiç aksatmadan yaptım 21 e ulaştığımda iki ay yaptım.herkes bendeki değişiklikleri fark etti metobolizmam hızlandı kilo verdim yaşımdan daha küçük göründüğümü söyledi yüzüme fondoten sürmem bu kadar prüssüzleştiren fondoten markası ne diye soran oldu elmacık kemiklerim çıktı vücudum şekillendi en önemlisi çakralar açıldığı için yaydığım aura herkesi etkledi .maalesef yaz tatilinde otelde kalırken yapamadım çünkü çıplak ayakla yapabileceğim bir ortam yoktu otel dışında yapsam bu kadın etrafında niye saçma sapan dönüyor derler diye yapamadım:) şimdi tekrar başladım ama 17 den itibaren yapıyorum

5 hareket var evet. Bunlardan bağımsız bir hareket daha var 6. Hareket diye geçiyormus kitapta. Genç göstermek isteyenler için. Malum genç göstermek önemli :KK54:
ben 21 tekrardayım. 1 yıldır ara vermedim, inşallah hiç bırakmayacağım. 6. hareketi çok merak ettim. araştırdım ama bulamadım. Mümkünse görsel bir şey paylaşabilir misiniz. Hazır yapıyorken 6. yıda yapmak isterim. teşekkürler.

ben 21 tekrardayım. 1 yıldır ara vermedim, inşallah hiç bırakmayacağım. 6. hareketi çok merak ettim. araştırdım ama bulamadım. Mümkünse görsel bir şey paylaşabilir misiniz. Hazır yapıyorken 6. yıda yapmak isterim. teşekkürler.
Bende kitap yok maalesef. Burada ki yorumlarda okumustum not alıp başladım.

Tibet 6.jpg
Tibet 6.2.jpg

Hareketlerin basitlerini biri paylaşabilir mi lütfen? Dördüncü harekette çok zorlanıyorum. :KK61:13 tekrardayım dördüncü hareket kabusum oldu..

bende 4.hareket olarak köprüyü yapıyorum

Eklentiler

• ImageUploadedByKadınlar KuluÌ-buÌ-1401221287.602922.jpg
    ImageUploadedByKadınlar KuluÌ-buÌ-1401221287.602922.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 234
aralarına yoga hareketleri serpiştirsek olur mu ki...
ben hep sonda yapıyordum
ama bugün halasanayı 3.hareketten sonra yaptım ...4.hareketi çok kolaylıkla yaptım...
siz ne dersiniz?
duruşları sonda mı yapayım? yoksa aralarda serpiştirmede sorun olur mu ?

Hareketlerin basitlerini biri paylaşabilir mi lütfen? Dördüncü harekette çok zorlanıyorum. :KK61:13 tekrardayım dördüncü hareket kabusum oldu..

kol kasların güçsüz olduğu için çok zorlanıyorsun, kollarınla bütün vücut ağırlığını kaldırıyorsun.düzenli yaptıkça kol kasların güçlenecek, 4. hareketi kolay yapacaksın.

X