Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

..

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 226
  • image.jpg
    image.jpg
    129,7 KB · Görüntüleme: 216
  • image.jpg
    image.jpg
    158,2 KB · Görüntüleme: 228
  • image.jpg
    image.jpg
    164,7 KB · Görüntüleme: 223
  • image.jpg
    image.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 240
Ben 9 tekrarın 3. Günündeyim, merak ettiğim bir konu da terleme konusunda. Ellerim ve ayaklarım başta olmak üzere aşırı terliyorum ve bu konuda büyük sıkıntı çekiyorum. Bu konuda fayda gören oldu mu acaba ?

Merhaba bende tibetin gençlik pınarının 1. kitabı var. 2 kitabı okuyanlar önerir misiniz? Aynı şeyleri döndürüp dolaşıp yazmışsa okumak istemiyorum.

Diyorum ki ben nasıl 1 yıldan fazla 21 yapmışım ve yapmadığım gün 2 defa olmuştu, sayılıydı. Sonra ne olduysa sayıyı indirdim daha da çıkamadım. Dün ve bugün 21 yaptım, inşallah yine düşürmem. Sanırım benim faydalarını pek anlayamamdan kaynaklandı. Kesin bir faydası vardı ama, ben anlayamadım diyorum.

Diyorum ki ben nasıl 1 yıldan fazla 21 yapmışım ve yapmadığım gün 2 defa olmuştu, sayılıydı. Sonra ne olduysa sayıyı indirdim daha da çıkamadım. Dün ve bugün 21 yaptım, inşallah yine düşürmem. Sanırım benim faydalarını pek anlayamamdan kaynaklandı. Kesin bir faydası vardı ama, ben anlayamadım diyorum.
şimdi faydasını farketmen için iyi bir fırsat:KK66:

Ben de bugun 11 tekrar a başladım, 6. Hareketi de 5. Hareketin hemen ardından biraz dinlendikten sonra yapıyorum. Yanlış bir şey yapmıyorum umarım...

Kitabımı kaybettim ayrıntıları hatırlayamadım. Sayıyı kaç günde bir arttırıyoruz? İkişer ikişer arttırıyorduk değil mi?
Birde ben 1. kitabı okudum sadece 2. kitabı önerir misiniz?

X