Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

gece sabaha kadar midem bel boşuğjm ciğerlem böbreklerim kramplarla süslediler beni
ilk defa öyle bir şey yaşadım.çok kötüydü..yenni yeni geçti sayılır
bugün 5tekrara geçmiş bulundum:KK31:

Slm Tibet sakinleriiii hepimize güzel bir hafta dilerimmm:KK16::KK16:

Daha önce sol kolumu kullanırken çok dikkatli olmamı söyleyen doktoruma dün rutin kontrol esnasında 4. ve 5. hareketi gösterdim ve yapabileceğimi söyledi.
Alternatif hareketlere başvurmadan orijinal seriyi yapabileceğim yani. Yaşasın :21:

Bugün başlıyorum ben de...

Gözümüz aydın rapucummm ohhh aramıza hoşgeldin o zamannnn:KK19::KK54:

bugün 15 e geçiyorum ..

hemen arkandan geliyorum tatlım 13 e geçtim bu sabah:KK76::KK76::KK76:

sweetdimple başın sağolsun canım...ben köpüşümün cesetini göreceğim günü tahmin dahi edemiyorum
feci kötü olurum büyük ihtimalle...şuana kadar onlarca kuşum ve balığım oldu
annem sağolsun hep benden önce gördü...hiçbirinin cesedini görmedim...ama köpüşümü o halde düşünemiyorum

rapu06 hoşgeldin...benimde yarın 1hafta oluyor...çok mutluyummm
umarım devamlılık sağlarsın..çok güzel birşey

tşk ederim bitanemmm allah uzun ömür versin can dostuna gerçekten acısı çok zor :KK31:

Topici okuyordum:) biara yapıyordum 11e gecmistim biraktim basim cok dönüyordu.su an yine başladım 5 teyim:)

ohhh en güzelini yapmışsın cnmcımm hem karatay hem tibettt turp gibi olacağız inşşş:KK15::KK15::KK16::KK16:

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.. :KK71:
Öperim hemen.. hatta bi'dakka.. öptüm gitti..
Ben de keyif alıyorum sohbetlerimizden.. :KK19:

Teşekkür ederim sweetcim.. :KK71:
Gökyüzündeki kuyruklu meleğine selamlar olsun.. Benim de var bi tane göklerde dolanan Sarp'ım..
Ölümün doğal olduğunu kabullenmekten başka çare yok.. yüreğin paramparça olsa da kontrol edemediklerinden işte..

Güzel haber.. :KK9:

:KK9:

Nasıl büyük bir acı olduğunu biliyorum..
Dilerim sağlıklı ve uzun yaşar köpüşün..

Tatlım başın dönüyorsa şu linke bi'göz at istersen.. Yeniden başlaman güzel olmuş.. :KK9:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...enclik-pinari-5-hareket-116.html#post28863436

tşkler püsküütümmm senin de başın sağolsun kimbilir belki senin sarp ve benim lady yukarda birlikte koşturup oynuyordur değilmi:KK16::KK16: kabullenmek zor oldu ama hayat devam ediyor malesef 3 japon balığım var şimdi ne yapalım onlarla oyalanıyorum bende:KK31:

19lari yapiyorum ama bu aralar kizim inanilmaz erken uyaniyor bir türlü ondan önce kalkip yapma firsatim olmuyor. O da benim dikkatimi cekmek icin herseyi yapiyor birlikte yapmak istiyor. Leslie filan yaparken oluyor da tibette insanin tüm dikkati dagiliyor.

en minik tibet üyemiz olacak senin bızdık sanırımmm :KK19:

Hazır elimdeyken kitap, göz gezdirdim hemen..

Sayfa 206 da şöyle diyor bakın;
"Ayinleri yapmak için sakin bir ortam idealdir, ama bu her zaman mümkün olmayabilir. Bu gerçeği kabullenin; ev işlerini, günlük koşturmacaları veya tüm bunların arasında uyuya kalmanızı, egzersizleri yapmamak için birer "bahane" haline getirmeyin."

:KK16:

sabah kalkar kalkmaz ilk işim oluyor sonrasında hakikaten gün içinde unutabilirim diyorum:13:

tamam,teşekkür ederim ...2ve 4ü ben zorlaştırıyormuşum meğer...en güzeli 5:KK16:
bütün kemikler yerine oturuyor...yaparken bile oh bee işte bu diyorumm:21:

en sevdiğim 1, hareket başka bir boyuta gidiyorum sankiii:KK28::KK28:

söylemezsem çatlarımmmm:KK16:
sigara kullandığımdan dolayı 1yıldır ağız kenarında oluşan ağşaya inen o çizgi varryaaaa o kaybolduuu:21:
mimksiz durunca yok,mimik yaparken de yok çokk mutluyummm
duştan çıkınca şimdi fark ettim...:KK23:
keşke aynı etki göz mimik çizgilerimde de olsa...onlarda henuz bir değişiklik yok
inşallah olur...:KK36:
gerçi onlar doğuştan sanırım biraz zamanımı alacak...
kızlar varya çok sevinçliyim...
birde benim tibet yapmaya başladığım günden beri tibetten sonra bir havuç vebir patates haşlayıp yiyorum
tibete bir kez daha aşık oldum...kızlar sakın ama sakın bırakmayın..

sevincin daim olsun melisacımmmm harika birşeyyy göz kenarlarına da etki eder belki kimbilir :KK12::KK12:

Hoşbuldum melissa :KK66: inşallah aksatmadan sürdüreceğim.

Konuya nasıl abone olacağımı çözemedim henüz, hergün arayıp buluyorum tekrar tekrar.

Bu arada Püsküüt, hayat görüşünden çok etkilendim, insanda feci şekilde birlikte kahve içip sohbet etme isteği uyandırıyorsun, söyleyeyim :KK19:

cnmm konunun başında seçenekler var oraya tıklayıp bu konuya abone ol demen yeterli cnmm sonrasında hızlı menüden aboneliklerime bakabilirisn rahat olur senin içinnn Püsküütümden etkilenmeyen var mı kiii :KK16::KK16::KK16:çok doğru tesbit rapucummm bizsiz kahve içmek yok ama bu sohbetten biz de feyz alalım dimi:KK19:

Son düzenleme:
slm tibet sakinleriiii hepimize güzel bir hafta dilerimmm:KK16::KK16:

Hemen arkandan geliyorum tatlım 13 e geçtim bu sabah:KK76::KK76::KK76:

Tşk ederim bitanemmm allah uzun ömür versin can dostuna gerçekten acısı çok zor :KK31:

Ohhh en güzelini yapmışsın cnmcımm hem karatay hem tibettt turp gibi olacağız inşşş:KK15::KK15::KK16::KK16:

Tşkler püsküütümmm senin de başın sağolsun kimbilir belki senin sarp ve benim lady yukarda birlikte koşturup oynuyordur değilmi:KK16::KK16: Kabullenmek zor oldu ama hayat devam ediyor malesef 3 japon balığım var şimdi ne yapalım onlarla oyalanıyorum bende:KK31:

En minik tibet üyemiz olacak senin bızdık sanırımmm :KK19:

Sabah kalkar kalkmaz ilk işim oluyor sonrasında hakikaten gün içinde unutabilirim diyorum:13:

En sevdiğim 1, hareket başka bir boyuta gidiyorum sankiii:KK28::KK28:

Sevincin daim olsun melisacımmmm harika birşeyyy göz kenarlarına da etki eder belki kimbilir :KK12::KK12:

Cnmm konunun başında seçenekler var oraya tıklayıp bu konuya abone ol demen yeterli cnmm sonrasında hızlı menüden aboneliklerime bakabilirisn rahat olur senin içinnn püsküütümden etkilenmeyen var mı kiii :KK16::KK16::KK16:çok doğru tesbit rapucummm bizsiz kahve içmek yok ama bu sohbetten biz de feyz alalım dimi:KK19:

:KK16::KK16::KK16:canım inşallah öyle olacak , hipotroidim var nodülüm yok ama saç dökülmem çok fazla hastalıktan dolayı ve enerji düşüklüğüm var bu yüzden tibetin bana iyi geleceğini düşünerek tekrar başladım

:KK16::KK16::KK16:canım inşallah öyle olacak , hipotroidim var nodülüm yok ama saç dökülmem çok fazla hastalıktan dolayı ve enerji düşüklüğüm var bu yüzden tibetin bana iyi geleceğini düşünerek tekrar başladım

inşallah bitanemmm iyi geleceğine tüm kalbimle inanıyorummm:KK19::KK19::KK19: saç dökülmesi için Suna dumankayanın dana iliği kürü var bitanemm yapımı biraz zahmetli fakat sonuç mükemmel oluyor tavsiye ederim cnmm benimde ömür boyu kullanmam gereken bir ilaç var ve yan etkisi saç dökülmesi bu kürle ve lavanta kürüyle bu dertten kurtuldum cnmm:KK19:

inşallah bitanemmm iyi geleceğine tüm kalbimle inanıyorummm:KK19::KK19::KK19: saç dökülmesi için Suna dumankayanın dana iliği kürü var bitanemm yapımı biraz zahmetli fakat sonuç mükemmel oluyor tavsiye ederim cnmm benimde ömür boyu kullanmam gereken bir ilaç var ve yan etkisi saç dökülmesi bu kürle ve lavanta kürüyle bu dertten kurtuldum cnmm:KK19:

öyle bir kür duymuştum sanki araştırayım bakim saol canımcım:KK16::KK16:

hemen arkandan geliyorum tatlım 13 e geçtim bu sabah:KK76::KK76::KK76:

tşk ederim bitanemmm allah uzun ömür versin can dostuna gerçekten acısı çok zor :KK31:

ohhh en güzelini yapmışsın cnmcımm hem karatay hem tibettt turp gibi olacağız inşşş:KK15::KK15::KK16::KK16:

tşkler püsküütümmm senin de başın sağolsun kimbilir belki senin sarp ve benim lady yukarda birlikte koşturup oynuyordur değilmi:KK16::KK16: kabullenmek zor oldu ama hayat devam ediyor malesef 3 japon balığım var şimdi ne yapalım onlarla oyalanıyorum bende:KK31:

en minik tibet üyemiz olacak senin bızdık sanırımmm :KK19:

sabah kalkar kalkmaz ilk işim oluyor sonrasında hakikaten gün içinde unutabilirim diyorum:13:

en sevdiğim 1, hareket başka bir boyuta gidiyorum sankiii:KK28::KK28:

sevincin daim olsun melisacımmmm harika birşeyyy göz kenarlarına da etki eder belki kimbilir :KK12::KK12:

cnmm konunun başında seçenekler var oraya tıklayıp bu konuya abone ol demen yeterli cnmm sonrasında hızlı menüden aboneliklerime bakabilirisn rahat olur senin içinnn Püsküütümden etkilenmeyen var mı kiii :KK16::KK16::KK16:çok doğru tesbit rapucummm bizsiz kahve içmek yok ama bu sohbetten biz de feyz alalım dimi:KK19:

Evet canim yoga da yapiyor kizim leslie yaparken de taklit ediyor. Alissin biz kucukken yol gosteren olmadi hic. Sisko cocuklar olarak buyuduk.

Teşekkür ettim, çok şekersin :KK54:

melissadan..
İyi ki konuşmuşuz.. 2. ve 4. hareketleri bırak zorlaştırmayı belki de fayda alamayacağın bir şekilde yapıyordun.. çok sevindim düzelttiğimize..
Sigara çizgisinin kaybolması enteresan, bu kadar kısa sürede.. bilemedim tibetten midir..
Senin bu enerjin topiğimize iyi gelecek, dilerim her ziyaretçimiz senin mesajlarını okuyordur..
Kramplar acaba gaz kaynaklı olabilir mi, tarifinden öyle olduğunu düşündüm ben..

Rapu06..
Teşekkür ederim yorumun için.. :nazar:

teoson..
Cevaplayabildiysem ne mutlu bana..
Saçların gürleşmesi, parlaması ve hatta beyazların azalması ile ilgili yorumlar okumuştum kitapta.. Ancak kendi adıma herhangi bir olumlu etki göremedim.. Başlarda bi canlılık gözlemlemiştim ama sonra ya alıştım ya da değişiklik olmadı.. Dilerim sendeki etkisi gözle görülebilecek kadar olumlu olur..

Sweetcim..
Sarp sadece oyun oynamıyor olabilir Lady ile.. :KK16: Malum.. :KK60:
Sana da gün geçmiyor ki güzel sözlerin için teşekkür etmeyeyim.. :KK17:

ben tibetten olduğunu düşünuyorum püsküüt
çünkü daha başka değişik birşey yaptığım yok
geçen sene tam bu zamanlarda ince 2tane çizgi oluşmuştu
belki de yeni oluştuğu için etki etmiş olabilir mi...çünkü göz altımda mesela hiç etki yok

dün geceki sanırım dediğin gibi gaz olayıydı..sabaha kadar bıçak sokup sokup çıkardılar sanki
ne fenaydı ya...
bu arada püsküüt sen niye yeşilsin:KK1:

belki de yeni oluştuğu için etki etmiş olabilir mi...çünkü göz altımda mesela hiç etki yok

dün geceki sanırım dediğin gibi gaz olayıydı..sabaha kadar bıçak sokup sokup çıkardılar sanki
ne fenaydı ya...

aaa şimdi aklıma geldi püsküüt...tibet ,havuç pataes hariç birde hergün aynaya karşı okuduğum bir dua var...:44:
yüz güzelliği için okunan bir dua...bu üçüne aynı gün başladım

İyi akşamlar tibetin fıstıklarıııı:KK3::KK3::KK16::KK16:

ne fenaydı ya...

püsküütümüz editör olduğu için sanırımmm melisacım:44::44:

melissadan..
İyi ki konuşmuşuz.. 2. ve 4. hareketleri bırak zorlaştırmayı belki de fayda alamayacağın bir şekilde yapıyordun.. çok sevindim düzelttiğimize..
Sigara çizgisinin kaybolması enteresan, bu kadar kısa sürede.. bilemedim tibetten midir..
Senin bu enerjin topiğimize iyi gelecek, dilerim her ziyaretçimiz senin mesajlarını okuyordur..
Kramplar acaba gaz kaynaklı olabilir mi, tarifinden öyle olduğunu düşündüm ben..

Rapu06..
Teşekkür ederim yorumun için.. :nazar:

teoson..
Cevaplayabildiysem ne mutlu bana..
Saçların gürleşmesi, parlaması ve hatta beyazların azalması ile ilgili yorumlar okumuştum kitapta.. Ancak kendi adıma herhangi bir olumlu etki göremedim.. Başlarda bi canlılık gözlemlemiştim ama sonra ya alıştım ya da değişiklik olmadı.. Dilerim sendeki etkisi gözle görülebilecek kadar olumlu olur..

Sweetcim..
Sarp sadece oyun oynamıyor olabilir Lady ile.. :KK16: Malum.. :KK60:
Sana da gün geçmiyor ki güzel sözlerin için teşekkür etmeyeyim.. :KK17:

:KK28::KK28: haklısın bitanemmm kimbilir belki de torunlarımız olmuştur yukarda oynasın keratalar:21::21::21:
tşk etmene gerek yok kuzum hepsini hakediyorsunnn:KK19:

Teşekkür ettim, çok şekersin :KK54:

:KK17::KK17: sen de öyle:KK19:

Evet canim yoga da yapiyor kizim leslie yaparken de taklit ediyor. Alissin biz kucukken yol gosteren olmadi hic. Sisko cocuklar olarak buyuduk.

küçükken spor sevgisini aşılamak çok doğru ileride hiç zorlanmaz biz kırk yaşında tibet öğreniyoruz :KK76::KK76: senin gibi bilinçli bir annesi olduğu için çok şanslı prenses:KK16:

Geçen hafta tatilden dolayı yapamadım. 2. Hareketi yaptım sadece yatak üstünde. Evi gelince 21'den devam ettim. Tibette 2 yılı doldurdum vay be. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Geçen hafta tatilden dolayı yapamadım. 2. Hareketi yaptım sadece yatak üstünde. Evi gelince 21'den devam ettim. Tibette 2 yılı doldurdum vay be. :)

woowww 2yıl demek ha...
ne güzel...nasıl bir duygu:KK9:

woowww 2yıl demek ha...
ne güzel...nasıl bir duygu:KK9:

Çok güzel gerçekten. Yapmazsam suçluluk duyuyorum. Sabah kalkar kalkmaz alışkanlık olmuş artık. Sabah yapmazsam zaten bir daha yapmak zor geliyor. Birde 21'i düzenli yapsam daha iyi olacak. :)

Maşallah biz de bugünleri görürüz inşallah.

Bugün üçüncü haftam 7 tekrara başlıyorum.Bu arada insan yapmasa eksiklik hissediyor.Sabahlaı boynumdan belime doğru boru gibi kasılma ve ağrı olurdu ve şükür artık yok.Bilgi vermekte cimrilik yapmayan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

Maşallah biz de bugünleri görürüz inşallah.

Bugün üçüncü haftam 7 tekrara başlıyorum.Bu arada insan yapmasa eksiklik hissediyor.Sabahlaı boynumdan belime doğru boru gibi kasılma ve ağrı olurdu ve şükür artık yok.Bilgi vermekte cimrilik yapmayan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

Hiç bırakmayalım inşallah.

X