Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Günaydin arkadaslar... Bugün gururla 21 kez yaptim Tibetlerimi. Sabirla devam etmis olmanin mutlulugu ile... Kizim da nasil olduyasa miki mous izlemeye daldi tadini cikara cikara yaptim.

arkadaşlar ramazanda nasıl yapcez bu hareketleri uygulamalarınızı yazarsanız sevinirim:KK14:

Geçen sene ramazanda 21 yapıyordum. Her zamanki gibi yaptım, ben de sorun olmadı. Ben işe gitmek için kalkıyorum. O zaman yapıyorum. :) İstersen iftardan 2 saat sonra da yapabilirsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaslar banada yardımcı olursanız cok mutlu olurum. ben de uzun zamandır tibete baslMak ıstıyorum ramazanda ac karnına yapılamaının bı zararı olurmu ,acken gunun herhangı bı zaman dılımında yapabılırmıyım bırde hareketlerı yaparken yanı atıyorum bı hareketı uc asamada tamamlanıyor ya tamamlandgı zaman kı sekılde ne kadar durmak gerekıyor bellı bı sanıyesı dakıkası varmı hareketı tamamlamak ıcın anlatabılmısımdır ınsallah

selam hanımlar ...gelişmelerden ne haber...
benim reglim bitti...5gün süren reglim bu ay 3gün sürdü...
çok sevindim çünkü benim normalde hep 3gün sürerdi son 1yıldır 5 günde bitiyordu
regliken kesin iştahsızdım ama bu ay maşallahım vardı..

asıl mutluluğum göğüsten ..reglim geldiiğinde ki şişkinlik bir tık indi sadece
daha bir ele geliyorlar =)
yarın 7tekrara geçiyorum..
hatunlar tibet yapın,mutlaka...
mucizenize şahit olun...

:KK9: :nazar:

Aynen ümit ettiğimiz gibi olmuş, çok sevindim..
Demek ki tibet etkisiyle oluşmuş gözündeki rahatsızlık.. bak şimdi aklıma ne geldi.. İlk 2-3 hafta olumsuz etkilerin sıklıkla yaşandığı dönem ya.. Belki senin gözünde de bir iltihaplanma başlangıcı vardı bilmediğin ve ondan arındın..
Mensturasyon için de beklemek lazım.. sonuçta bedenimizde bazı değişikliklerin başlıyor olması aşikar artık..

Merhabalar....Tatildeydim yazamadım geçen hafta göz olayı evet öyle birşeydi herhalde.Kendimi bildim bileli 24 günde gelen adetim ilk defa tam gününde 1 ayda geldi.Ama 2 gün sürdü normalde 5-6 gün sürer.Vücudumun tepkisini ölçmek için birde tatildeyim diye haraketleri değiştirmedim ama bundan sonra adet dönemi yaklaşınca 2. ve 4. haraketi değiştirecem mutlaka.Gerçekten vücut tepki veriyor..Çok dökülen saçlarım da dökülmüyor bu ara..Eşimde devam ediyor ondada sürekli bir balgam çıkartma olayı var tibettenmi bilmem ama durup dururkrn balgam sökmeye başladı bir haftadır.İltihap olayı onda da geçerli olabilir belki.Bu arada 11 deyim :nazar:

Günaydın. 1 haftadır 21'i düzenli olarak yapıyorum. :)

arkadaslar banada yardımcı olursanız cok mutlu olurum. ben de uzun zamandır tibete baslMak ıstıyorum ramazanda ac karnına yapılamaının bı zararı olurmu ,acken gunun herhangı bı zaman dılımında yapabılırmıyım bırde hareketlerı yaparken yanı atıyorum bı hareketı uc asamada tamamlanıyor ya tamamlandgı zaman kı sekılde ne kadar durmak gerekıyor bellı bı sanıyesı dakıkası varmı hareketı tamamlamak ıcın anlatabılmısımdır ınsallah

Ben sabah işe giderken yapıyorum. Bende bir sorun olmuyor ama sen kendi bedeninin tepkisine göre karar vermelisin. Tok karnına yapma sadece.
Diğer sorunu anlayamadım. :KK43:

Ben her hareketi derin bir nefes alip derin derin verecek kadar sürede yapiyorum. Daha bilgili olan arkadaslar belki yanlisim varsa dogru bilgiyi verirler.

Ben sabah işe giderken yapıyorum. Bende bir sorun olmuyor ama sen kendi bedeninin tepkisine göre karar vermelisin. Tok karnına yapma sadece.
Diğer sorunu anlayamadım. :KK43:

dıyelım harekete basladım yapıyorum tamamlayıp ıkıncısıne gecıcem o yaptıgım harekette ne kadar bı sure yapmam gerekıyo kolay hıbı duruyo hemen hop hop yapıp ıkıncıye mı gecmek dogru yada yavas yavas sındıre sındıremı yapmak gerekıyo onu anlayamadım. ınsallah anlatabılmısımdır

dıyelım harekete basladım yapıyorum tamamlayıp ıkıncısıne gecıcem o yaptıgım harekette ne kadar bı sure yapmam gerekıyo kolay hıbı duruyo hemen hop hop yapıp ıkıncıye mı gecmek dogru yada yavas yavas sındıre sındıremı yapmak gerekıyo onu anlayamadım. ınsallah anlatabılmısımdır

bu benimde kafama takılıyo bende derin nefes alıp veriyorum ama hızlı yapıyormuşum gibi geliyor. Yoga olduğu için yavaş olması gerekiyor sanki.Ama benimki pek ayin gibi olmuyor işe gitmeden yapıyorum aceleye geliyor gibi sanki:KK31:

Hayırlı ramazanlar tibetin güzelleriiiiii:KK16::KK16::KK16:

bu benimde kafama takılıyo bende derin nefes alıp veriyorum ama hızlı yapıyormuşum gibi geliyor. Yoga olduğu için yavaş olması gerekiyor sanki.Ama benimki pek ayin gibi olmuyor işe gitmeden yapıyorum aceleye geliyor gibi sanki:KK31:

derin nefes alıp veriyorum bende cnmmm ama ilk başlarda ayin gibi yapmaya çalışınca baya oyalandımmm püsküütüm ve kedicik 21 tekrar olsa bile ortalama 10,12 dk da bitiriyorlar hareketleri şu anda 15 tekrara başladım 7 dk sürüyor cnmm ona göre ayarlarsın kendini

hareketler arasında 3 kez nefes alıp vermen yeterli sanırımm:44::44: ben öyle yapıyorum geçişlerde bitanemm

Günaydın. 1 haftadır 21'i düzenli olarak yapıyorum. :)

kediciğime de bu yakışırrr:KK19::KK9::KK9::KK9:

Merhabalar....Tatildeydim yazamadım geçen hafta göz olayı evet öyle birşeydi herhalde.Kendimi bildim bileli 24 günde gelen adetim ilk defa tam gününde 1 ayda geldi.Ama 2 gün sürdü normalde 5-6 gün sürer.Vücudumun tepkisini ölçmek için birde tatildeyim diye haraketleri değiştirmedim ama bundan sonra adet dönemi yaklaşınca 2. ve 4. haraketi değiştirecem mutlaka.Gerçekten vücut tepki veriyor..Çok dökülen saçlarım da dökülmüyor bu ara..Eşimde devam ediyor ondada sürekli bir balgam çıkartma olayı var tibettenmi bilmem ama durup dururkrn balgam sökmeye başladı bir haftadır.İltihap olayı onda da geçerli olabilir belki.Bu arada 11 deyim :nazar:

maşallahhhh devammm devammm:nazar::nazar: etkiler ne kadar güzel eşinle birlikte yapmanız da ayrıca harika olmuşşş:KK9::KK9::KK9:

selam hanımlar ...gelişmelerden ne haber...
benim reglim bitti...5gün süren reglim bu ay 3gün sürdü...
çok sevindim çünkü benim normalde hep 3gün sürerdi son 1yıldır 5 günde bitiyordu
regliken kesin iştahsızdım ama bu ay maşallahım vardı..

asıl mutluluğum göğüsten ..reglim geldiiğinde ki şişkinlik bir tık indi sadece
daha bir ele geliyorlar =)
yarın 7tekrara geçiyorum..
hatunlar tibet yapın,mutlaka...
mucizenize şahit olun...

Etkiler süper melisacımmmmmm devammm tatlımmm:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben hala sabah kalkar kalmaz yapıyorum cnmmm 5 x 21 olduğu zaman 10-12 dk sürüyormuş hareketler cnmm derin nesef alıp verme süresinde bitmiş olması gerekiyor hareketin cnmmm ben öyle yapıyorum

arkadaşlar ramazanda nasıl yapcez bu hareketleri uygulamalarınızı yazarsanız sevinirim:KK14:

sabah kalkınca yapabilirsin bitanem o kadar yorucu deği :KK19:

Günaydin arkadaslar... Bugün gururla 21 kez yaptim Tibetlerimi. Sabirla devam etmis olmanin mutlulugu ile... Kizim da nasil olduyasa miki mous izlemeye daldi tadini cikara cikara yaptim.

ohhhhh süpersinnn deryacımmmm:KK9::KK9::KK9:

Hiç bırakmayalım inşallah.

inşallah bitanemmmm bırakmaya hiç niyetim yokkk:21::21::21:

Maşallah biz de bugünleri görürüz inşallah.

Bugün üçüncü haftam 7 tekrara başlıyorum.Bu arada insan yapmasa eksiklik hissediyor.Sabahlaı boynumdan belime doğru boru gibi kasılma ve ağrı olurdu ve şükür artık yok.Bilgi vermekte cimrilik yapmayan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

aynen bitanemmm alışkanlık oldu artık bende de iki elim kanda da olsa hemen yapıyorum rahatlşıyorumm:KK76::KK76::KK76:

bi deneyelim bakalım

inş sende dener ve olumlu etkilerini görürsün cnmm:KK16:

Geçen hafta tatilden dolayı yapamadım. 2. Hareketi yaptım sadece yatak üstünde. Evi gelince 21'den devam ettim. Tibette 2 yılı doldurdum vay be. :)

Maşallahhhh kedicimmmm:KK9::KK9::KK9::KK9: darısı başımızaaa:KK31::KK31::KK31:

Ben direkt geçiyorum ama, aralarda çocuk duruşu gibi duruşlar yapılabilir. Ya da kitapta ayakta bir nefes hareketi vardı tam olarak nasıldı hatırlayamıyorum, akşam müsait olunca kitaptan bakıp paylaşırım. Bunlar yapılabilir arada ve diğer harekete geçilebilir.

Hayırlı ramazanlar tibetin güzelleriiiiii:KK16::KK16::KK16:

derin nefes alıp veriyorum bende cnmmm ama ilk başlarda ayin gibi yapmaya çalışınca baya oyalandımmm püsküütüm ve kedicik 21 tekrar olsa bile ortalama 10,12 dk da bitiriyorlar hareketleri şu anda 15 tekrara başladım 7 dk sürüyor cnmm ona göre ayarlarsın kendini

hareketler arasında 3 kez nefes alıp vermen yeterli sanırımm:44::44: ben öyle yapıyorum geçişlerde bitanemm

kediciğime de bu yakışırrr:KK19::KK9::KK9::KK9:

maşallahhhh devammm devammm:nazar::nazar: etkiler ne kadar güzel eşinle birlikte yapmanız da ayrıca harika olmuşşş:KK9::KK9::KK9:

Etkiler süper melisacımmmmmm devammm tatlımmm:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben hala sabah kalkar kalmaz yapıyorum cnmmm 5 x 21 olduğu zaman 10-12 dk sürüyormuş hareketler cnmm derin nesef alıp verme süresinde bitmiş olması gerekiyor hareketin cnmmm ben öyle yapıyorum

sabah kalkınca yapabilirsin bitanem o kadar yorucu deği :KK19:

ohhhhh süpersinnn deryacımmmm:KK9::KK9::KK9:

inşallah bitanemmmm bırakmaya hiç niyetim yokkk:21::21::21:

aynen bitanemmm alışkanlık oldu artık bende de iki elim kanda da olsa hemen yapıyorum rahatlşıyorumm:KK76::KK76::KK76:

inş sende dener ve olumlu etkilerini görürsün cnmm:KK16:

Maşallahhhh kedicimmmm:KK9::KK9::KK9::KK9: darısı başımızaaa:KK31::KK31::KK31:
Hayırlı ramazanlar. :) <3

Ben direkt geçiyorum ama, aralarda çocuk duruşu gibi duruşlar yapılabilir. Ya da kitapta ayakta bir nefes hareketi vardı tam olarak nasıldı hatırlayamıyorum, akşam müsait olunca kitaptan bakıp paylaşırım. Bunlar yapılabilir arada ve diğer harekete geçilebilir.

Hayırlı ramazanlar. :) <3

Tşkler kedicimmmmm bu arada yeni profil resmine bayıldımmmmm ne şeker sana hep uğur getirsin inşşşş:KK16:

7tekrara başladım allahım bir sinir stred sabırsızlık varki anlatamam
önüme gelene sataşasım var o derece kimseye tahamül edemiyorum somuruk oldum iyce
5tekrarın başlangıcında böyle olmuştum ama bu seferki daha ağır...
hem sabırsız öfkeliyim hem halim yok birşeye anlamadım ben bu işi
öyle olmak için de bir sebebim yok...çok öfkeliyim ve üzgün..elimde değil..

X