Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Geçen hafta tatilden dolayı yapamadım. 2. Hareketi yaptım sadece yatak üstünde. Evi gelince 21'den devam ettim. Tibette 2 yılı doldurdum vay be. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

vallahi ben de senden feyz alıyorum 2 yıl ,3 yıl olsun istiyorum ,özenmelerdeyim sana:KK52::KK52::KK52: bırakmasaydım 1yılı geçmiş olacaktı.. bu sefer kararlıyım bırakmıyacagım en kötü sayıyı azaltırım ama yapıcam...
ramazanda çok zorlamıyor beni gündüz yapıyorum 17 deyim ctesi 19 olacak bakalım hayırlısı..
herkese hayırlı ramazanlar olsun bu arada ...

7tekrara başladım allahım bir sinir stred sabırsızlık varki anlatamam
önüme gelene sataşasım var o derece kimseye tahamül edemiyorum somuruk oldum iyce
5tekrarın başlangıcında böyle olmuştum ama bu seferki daha ağır...
hem sabırsız öfkeliyim hem halim yok birşeye anlamadım ben bu işi
öyle olmak için de bir sebebim yok...çok öfkeliyim ve üzgün..elimde değil..

:KK1::KK1::KK1::KK1: ben de var aynısı arada geliyorlar..derin derin nefes almak lazım:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1: ben de var aynısı arada geliyorlar..derin derin nefes almak lazım:KK9::KK9::KK9::KK9:

çakraların kiri pası mı açılıyor ney:KK1:
şaka bir tarafa tekrsrları arttıtdığımd a öyle oluyor
bugün biraz daha iyim..
mesela dün gece olması gereken bir işin ertleneceği haberini aldım
hayırlısı deyip takmadım ki normalde üzülürdüm ,asılırdı yüzüm
ama2gündür neyim vardı bilmiyorum ...deli gibi yaa bahane bulamadım öfkeme sinirime:KK53:

vallahi ben de senden feyz alıyorum 2 yıl ,3 yıl olsun istiyorum ,özenmelerdeyim sana:KK52::KK52::KK52: bırakmasaydım 1yılı geçmiş olacaktı.. bu sefer kararlıyım bırakmıyacagım en kötü sayıyı azaltırım ama yapıcam...
ramazanda çok zorlamıyor beni gündüz yapıyorum 17 deyim ctesi 19 olacak bakalım hayırlısı..

Ne güzel, inşallah bu sefer devamlılık olur. Sıkıldığın zamanlar dediğin gibi sayıyı azalt, ben öyle yaptım. Şimdi 21'e tekrar başladım. Ben de yine aynı saatlerde yapıyorum, zorlamıyor beni de.
Hayırlı Ramazanlar...

bugün biraz daha iyim..
ama2gündür neyim vardı bilmiyorum ...deli gibi yaa bahane bulamadım öfkeme sinirime:KK53:
Ben de hep sinirliyim. :KK1::KK1:

:KK71:
Namaste kızlar,

Bir haftadır şehir dışındaydım, bugün döndüm..
Her şey yolunda mı.. tibet yogası yapılıyor mu.. vazgeçenler sussun ve sonsuza kadar konuşmasın.. devam edenler parmak kaldırsın.. yarın uğrayıp sayıcam parmakları.. :KK60:

Bana gelince.. bu sefer tatilde bırakmadım yogayı ve bu nedenle de keyfim yerinde.. seviye düşürmeme gerek kalmadı..

Görüşmek üzere, kalın sağlıcakla..

Namaste kızlar,

Her şey yolunda mı.. tibet yogası yapılıyor mu.. vazgeçenler sussun ve sonsuza kadar konuşmasın.. devam edenler parmak kaldırsın.. yarın uğrayıp sayıcam parmakları.. :KK60:

Bana gelince.. bu sefer tatilde bırakmadım yogayı ve bu nedenle de keyfim yerinde.. seviye düşürmeme gerek kalmadı..

$namaste-150x132.jpg

:KK42::KK42::KK42::KK42:
hoşgeldinnnn cnmmm :KK48:dün geldin demekkkk :KK23::KK23:ama ben dün evde değildimmm:KK50::KK50: ohhh süper geçmiş tatil o zaman:21::21:

nefes aldığım sürece yapmaya kararlıyımmm :21::21::21:

aaa kalplerim iki tane olmuş tibetin olumlu etkii midir nedir:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bu güzeldi bitanemmm:KK1::KK1::KK16::KK16:

Ben de hep sinirliyim. :KK1::KK1:

senmiii:44::44::44: seni hiç sinirli hayal edemedim gözümde kedicimmm:KK19::KK19:

bugün biraz daha iyim..

sende hakikaten çok farklı etkileri oldu melisacım 21 tekrara gelene dek neler olacak merakla bekliyorum:KK16:

hayırlı ramazanlar cnmmmm:KK19: inşallah hep birlikte devam eder bırakmayız:21::21:

1 parmak burda...

2, de burda:129::129::129:​

Eki Görüntüle 1177060

hoşgeldinnnn cnmmm :KK48:dün geldin demekkkk :KK23::KK23:ama ben dün evde değildimmm:KK50::KK50: ohhh süper geçmiş tatil o zaman:21::21:

senmiii:44::44::44: seni hiç sinirli hayal edemedim gözümde kedicimmm:KK19::KK19:

sende hakikaten çok farklı etkileri oldu melisacım 21 tekrara gelene dek neler olacak merakla bekliyorum:KK16:

hayırlı ramazanlar cnmmmm:KK19: inşallah hep birlikte devam eder bırakmayız:21::21:

Yengeç burcuyum, bir anda parlarım sonra pişman olurum. :KK1:

Ben de pazar günü 7 tekrar geçiyorum.
Komşumuza bahsetmiştim çok heveslendi. Yarın ona da göstereceğim hareketleri. Çok azimli biridir, asla bırakmaz başladığını, azminden ben de faydalanır devam ettiririm hem de :)

Namaste kızlar,

Ben 21'le devam. :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 1177060

bi kere daha hoş buldum diyeyim.. :KK34:
çok sevindim azminin devam ediyor olmasına.. :nazar:

Ben de pazar günü 7 tekrar geçiyorum.
Komşumuza bahsetmiştim çok heveslendi. Yarın ona da göstereceğim hareketleri. Çok azimli biridir, asla bırakmaz başladığını, azminden ben de faydalanır devam ettiririm hem de :)
:KK9:
Katılıyorum düşüncene.. birbirinizi gaza getirir, hiç bırakmazsınız böylece.. :nazar:
Dün dokuz tekrara geçtim :)
:KK9:
Ben 21'le devam. :KK9::KK9:
Vaaayy! :KK9: :KK9:

:118: :118: Ay ne sevinmişim yahu! :nazar:

Bugün eskişehire lise arkadaşımı ziyarete geldim.Yatakları hazırladık küçük oğlumu uyuttuğum gibi hareketlerimi yaptım.Benim boyun ve sırt ağrılarıma çok iyi geldi.İlk zamanlar bende de halsizlik ve sinirlilik hali vardı.Ama şimdi o etkiler yok şükür.Normalde sinirli bir insanım ara ara benimde patlamalarım oluyor.Bu tibetten öncede vardı ,sinirli ilacı kullanıyorum.İnşallah ilaçtanda yavas yavaş kurtulacağım.

X