Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

ben devam edemiyorum :KK50:
günde 10 dakikamı bile almıyor ama bu hareketler söz konusu olunca üşengeç biri oluveriyorum :18:

Bende bazen çok üşeniyorum ama kendimi şartladım, yapmayınca kendimi suçlu hissediyorum. :KK1: Hayatımın bir parçası oldu. 21'e üşeniyorsan, üşenmeden yapabileceğin bir sayıda karar ver öyle yap, olmazmı? :KK1::KK34:

Bende bazen çok üşeniyorum ama kendimi şartladım, yapmayınca kendimi suçlu hissediyorum. :KK1: Hayatımın bir parçası oldu. 21'e üşeniyorsan, üşenmeden yapabileceğin bir sayıda karar ver öyle yap, olmazmı? :KK1::KK34:

onu da denedim kedicim :KK23: bir de benim sağ dizimde sorun var, meniküs zedelenmesi yani. bazı hareketler zorluyor o yüzden. bu da şevkimi kırıyor :18:

Kızlar hareketlerin hiç migren ağrısına iyi gelmesi ile ilgili bir şey duydunuz mu ?

$Screen shot 2013-11-29 at 5.09.50 PM.jpg
1. kitapta şöyle bir okuyucu yorumu var. Ama burada paylaşan oldumu hiç hatırlamıyorum. Mutlaka iyi gelir, düzenli yapınca.

onu da denedim kedicim :KK23: bir de benim sağ dizimde sorun var, meniküs zedelenmesi yani. bazı hareketler zorluyor o yüzden. bu da şevkimi kırıyor :18:

Son öneri olarak, :KK1: bacağını zorlamayan hareketleri yap. Hangi hareket zorluyorsa, onu çıkart, diğerleriyle devam et.

Eki Görüntüle 877658
1. kitapta şöyle bir okuyucu yorumu var. Ama burada paylaşan oldumu hiç hatırlamıyorum. Mutlaka iyi gelir, düzenli yapınca.

Son öneri olarak, :KK1: bacağını zorlamayan hareketleri yap. Hangi hareket zorluyorsa, onu çıkart, diğerleriyle devam et.

evet bunu biliyorum yaptığım sürece de aklıma getirmeye çalıştım :KK31: teşekkür ederim önerilerin için. bir şeyi tam yapamayınca hevesim geçiyor benim. ya hep ya hiç yani. bu yüzden çok kınıyorum kendimi :KK19:

migrene faydası oluyorsa hemen başlarım :KK52:
hem sınavlarım da bitti :21:

bende sizinle başlamak devam etmek isterim kedicim :KK16:

yarın başlıyorum o zaman hergün yapılacak heralde

Evet hergün yapılıyor. Zamanın olmaz veya başka birşey olur. 1 gün ara verdiğinde bir sorun yok ama alışkanlık haline getirmedikçe sorun yok. İlerleyen sayılarda, eğer vaktin olmaz, evden çabuk çıkman gerekirse hiç olmazsa 3 tane yapmak, hiç yapmamaktan daha iyidir. Eğer 3-5 gün yapmazsan baştan başlıyorsun, yani 3'ten. Yada birkaç sayı geriden.
Sayıyı ilk sayfada yazdığı gibi 3'ten başlıyorsun. Her hafta 2'şer sayı arttırıyorsun, sakın hemen 21'e geçeyim diye acele etme, yavaş yavaş ilerle. En uygun zaman sabah kahvaltı öncesi ama akşamda yemekten 2 saat sonra yapabilirsin, yada gün içinde de yapabilirsin. :)

Evet hergün yapılıyor. Zamanın olmaz veya başka birşey olur. 1 gün ara verdiğinde bir sorun yok ama alışkanlık haline getirmedikçe sorun yok. İlerleyen sayılarda, eğer vaktin olmaz, evden çabuk çıkman gerekirse hiç olmazsa 3 tane yapmak, hiç yapmamaktan daha iyidir. Eğer 3-5 gün yapmazsan baştan başlıyorsun, yani 3'ten. Yada birkaç sayı geriden.
Sayıyı ilk sayfada yazdığı gibi 3'ten başlıyorsun. Her hafta 2'şer sayı arttırıyorsun, sakın hemen 21'e geçeyim diye acele etme, yavaş yavaş ilerle. En uygun zaman sabah kahvaltı öncesi ama akşamda yemekten 2 saat sonra yapabilirsin, yada gün içinde de yapabilirsin. :)

sevdim ben bu Tibeti :21:

pek zorlamıyor gibi çok teşekkürler :KK16:

kedicim mailini aldım çok teşekkürler :KK54:

bugün ilk hareketleri yaptım 3 defa :KK8:

21 hareketten sonra bitiyo mu yoksa 21 de sabit kalıp öyle mi haraketleri yapmaya devam edicez

21 hareketten sonra bitiyo mu yoksa 21 de sabit kalıp öyle mi haraketleri yapmaya devam edicez

21 e geldiğinde daha ileri gitmeyeceksin canım sabitleyeceksin orada :KK31:
kitabı da okumanı tavsiye ederim. burda birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz ama gözden kaçan şeyler olabiliyor :KK31:

soslusarmanın söylediği gibi 21'de sabit kalıyorsun ve ömür boyu 21 yapıyorsun. Fazla yapmıyorsun kesinlikle, çünkü çakralar olumsuz etkilenebilir. Eğer çok rahat fazla yapmak istiyorum dersen kendini geliştirdikten birkaç ay sonra (6 ay) hem sabah hem akşam yapabilirsin. Ama benim 1,5 yıl oldu günde bir defa yeterli bana. Fazlası bir süre sonra bırakmana neden olur.

21 e geldiğinde daha ileri gitmeyeceksin canım sabitleyeceksin orada :KK31:
kitabı da okumanı tavsiye ederim. burda birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz ama gözden kaçan şeyler olabiliyor :KK31:

kitabı okudum azcık da olsa bilgi sahibi sayılırım :21:

soslusarmanın söylediği gibi 21'de sabit kalıyorsun ve ömür boyu 21 yapıyorsun. Fazla yapmıyorsun kesinlikle, çünkü çakralar olumsuz etkilenebilir. Eğer çok rahat fazla yapmak istiyorum dersen kendini geliştirdikten birkaç ay sonra (6 ay) hem sabah hem akşam yapabilirsin. Ama benim 1,5 yıl oldu günde bir defa yeterli bana. Fazlası bir süre sonra bırakmana neden olur.

21 bile fazla gibi zaten fazlasını yapmam gibime geliyo :KK31:

buraya biildiririm gelişmeleri umarım migrene iyi gelir :)

kitabı okudum azcık da olsa bilgi sahibi sayılırım :21:

21 bile fazla gibi zaten fazlasını yapmam gibime geliyo :KK31:

buraya biildiririm gelişmeleri umarım migrene iyi gelir :)

İnşallah iyi gelir. Nefes'e dikkat et özellikle nefes çok önemli. :) Bazen 21 yapmakta zorlanıyorum. Arada sayıyı düşürdüğüm oluyor. Ama hiç bırakmadım.

İnşallah iyi gelir. Nefes'e dikkat et özellikle nefes çok önemli. :) Bazen 21 yapmakta zorlanıyorum. Arada sayıyı düşürdüğüm oluyor. Ama hiç bırakmadım.

nefese dikkat etmeye çalışayım o zaman :KK34:

seni de tebrik ediyorum bırakmamışsın :) sen ne faydalarını gördün peki

Son düzenleme:
:KK71: Namaste,

Eskiden aç karnına yapıyordum ben..
Hiç sorun da çıkmıyordu.. Sonra bi'gün alakasız bir mide bulantısı yaşadım.. Ertesi gün yine..
Bunun üzerine bi'lokmacık da olsa atıştırıyorum.. Misal bir kutu probiyotik yoğurt yiyorum.. ya da ne bileyim 1 ceviz 1 kayısı..vs

Bazen ay bugün yapmasam n'olur kıvamlı bir sıkılma hali.. O zaman da kedinin dediği gibi 3 kere yapıyor bırakıyorum.. Ama bu bazen haftada bir kere oluyor, bazen bir ay olmuyor.. Öyle alışkanlık gibi değil yani..

İlk yaptığım dönemde göğüslerimde büyüme oldu.. Sonra raporlu olduğum dönemde yogayı bırakmak zorunda kalınca.. sadece göğüs değil, gördüğüm bütün olumlu etkileri kaybettim.. O dönem hızlı bir kilo kaybı da yaşadım rahatsızlığım kaynaklı..

Yeniden başlayalı 4 ay oldu.. Bütün olumlu etkiler geri geldi.. Ama gögüğlerdeki büyüme hızı ilk yaptığım dönemki gibi değil.. Ama sanki hafiften de olsa var bi'şeyler..

Hmm.. başka.. Yahu epeydir yazmayınca kafayı toplayamadım şimdi..:KK53:

Hah! bir de.. trioid nodüllerim yine küçüldü... yine canlılık ve enerji dolu olma hissi.. Zaten hep diyorum.. sırf bu his için bile yapılır..

Yeni başka bir durum yok..

Hepinize sağlıklı günler..

Herkese tekrardan Merhaba kizlar:KK3:
Ben daha yeniyim bu konuda ama yine de bende yarattigi etkileri sizlerle paylasmak isterim,bilmiyorum belki de bu kadar kisa surede bende gosterdigi etkiler psikolojik de olabilir:KK55:

Oncelikle Sos'a cok cok tesekkurlerimi iletmek isterim bana boyle guzel saglik dolu hareketleri onerdigi icin:KK19:
Ben 3. haftama dun girmis bulunmaktayim, yani 7 deyim :)

Ilk olarak eski miskinligim gitti, sabah yataktan kalkinca olan uyusukluk hareketleri yapana kadar, sonrasi enerji patlamasi :)
Istahimda bir artis soz konusu doymuyorum:KK9: Regl donemimde ilk 3 gun mide bulantisi yasadim sonrasi tam gaz yemege devam :)
Reglye ilk kez bu ay denk geldi, normalde 9 gun suren regl bu ay 6 gun surdu:KK6:
Surekli kilo alip vermekten lambir lumbur olan bacaklarim sanki sikilasmaya basladi gibi:KK31: Cok sallanmiyorlar artik (ust bacakalar)
Kilo almaya calistigim icin surekli yedigimden olusan gobegim kuculdu :)

Bakalim 2 aya tiroid nodulumun boyutunda herhangi bir oynama var mi ona kontrole gidicem o konuyu da cok merak ediyorum, insallah katkisini gorurum :KK31:

Simdilik aklima gelenler bunlar benim de :KK14:

X