Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Hosbuldum:KK16:

daha önceki sayfalarda da yazmıştım ben. baldırlarımda ve karın bölgemde inanılmaz sıkılaşma oldu. hiç abartmıyorum dokunuyosun çok sert :KK23:
bendeki en belirgin etkisi bu canım.
zaten etkileri görmeye 11. tekrarı falan geçtikten sonra görmeye başlıyorsun. ben mesela ilk haftalarda hiçbir etki görmedim.

Bakalim bende nasil gostericek etkiyi, ne kadar surede ideal kiloma ulasacagim merak icindeyim:26:

Kızlar yeni haberler ve sorularla geldim.
Ben bir süre biraz hasta olunca ara vermiştim, içime sinmedi başa döndüm başladım.
Ve ilk başladığımda olduğum gibi oldu, hiç bir şey yokken birden ağlamaya başladım, öyle böyle değil, tutamıyordum kendimi, geçen sefer de olmuştu aynı şeyi, regl dönemime yakın olduğundan hormonlardan olabilir diye düşünmüştüm ama şimdi hiç alakası yok, tesadüf olmadığını anladım. Hiç böyle bir şey ile karşılasan var mı ? Bu arada ara verdiğim dönem de dahil saçlarım çok güzel uzuyor, benim saçlarım oldukça ince telli ve zor uzardı, nasıl oldu anlamadım, farkedince şaşırdım uzama hızına ..

Kizlar Gunaydin :)
Hareketlerimin ilk gunuydu, okurken, izlerken ne kadar kolay gorunuyor ama yapmaya baslayinca cok zorlandim:KK17:
Sizde de olmus muydu boyle?

Kedi83 arkadasim bu topikteki fotolar bende acilmadigi icin nette gezinirken bloguna rast geldim(herhalde sensindir diye dusundum), orada nefes alis-verisleriyle ilgili cok guzel aciklamalarda bulunmussun, cok isime yaradi tesekkur ederim yararli bilgilerin icin:KK12:

Hareketlerimin ilk gunuydu, okurken, izlerken ne kadar kolay gorunuyor ama yapmaya baslayinca cok zorlandim:KK17:

Kedi83 arkadasim bu topikteki fotolar bende acilmadigi icin nette gezinirken bloguna rast geldim(herhalde sensindir diye dusundum), orada nefes alis-verisleriyle ilgili cok guzel aciklamalarda bulunmussun, cok isime yaradi tesekkur ederim yararli bilgilerin icin:KK12:

evet canım bana da öyle gelmişti. sayılar arttıkça daha da yoruyor :KK9:
ama çok zorlanırsan ya az tekrar yap ya da alternatif hareketlere bak. mesela ben 5. hareketi yapamıyorum. ona alternatif hareketi yapıyorum.
kitabı edinmeni de bu yüzden önerdim sana :KK31:

evet canım bana da öyle gelmişti. sayılar arttıkça daha da yoruyor :KK9:
ama çok zorlanırsan ya az tekrar yap ya da alternatif hareketlere bak. mesela ben 5. hareketi yapamıyorum. ona alternatif hareketi yapıyorum.
kitabı edinmeni de bu yüzden önerdim sana :KK31:

Canim ben 2. harekette zorlandim, aslinda onun alternatifini gordum ama, regl donemi icin yazilmis bir blogda:KK31:
Diger hareketler hosuma bile gitti :KK9:
Hareketlerden sonra bi enerji patlamasi yasadim neden bilmiyorum, boyle her yanim uyarilmis gibi :KK9:

Canim ben 2. harekette zorlandim, aslinda onun alternatifini gordum ama, regl donemi icin yazilmis bir blogda:KK31:
Hareketlerden sonra bi enerji patlamasi yasadim neden bilmiyorum, boyle her yanim uyarilmis gibi :KK9:

evet onu başka yaşayanlar da oldu ama bende tık yok :KK9:

bir şey olmaz ne olacak :KK9: dedim ya ben de 5. hareketi yapamıyorum onun yerine alternatif hareketi yapıyorum

ayy cok sevindim :21: Sos bu arada cok tesekkur ederim bu guzel tavsiyen icin
:KK19:
Iki gundur firsat buldukca okuyorum, ne cok faydasi varmis yorumlari cok okudum netten cok hosuma gitti
:KK12:
Kilo almak isteyen sevgili arkadaslarima oneriyorum sabahtan beri:21:

Kızlar yeni haberler ve sorularla geldim.
Ben bir süre biraz hasta olunca ara vermiştim, içime sinmedi başa döndüm başladım.
Ve ilk başladığımda olduğum gibi oldu, hiç bir şey yokken birden ağlamaya başladım, öyle böyle değil, tutamıyordum kendimi, geçen sefer de olmuştu aynı şeyi, regl dönemime yakın olduğundan hormonlardan olabilir diye düşünmüştüm ama şimdi hiç alakası yok, tesadüf olmadığını anladım. Hiç böyle bir şey ile karşılasan var mı ? Bu arada ara verdiğim dönem de dahil saçlarım çok güzel uzuyor, benim saçlarım oldukça ince telli ve zor uzardı, nasıl oldu anlamadım, farkedince şaşırdım uzama hızına ..

Bende öyle birşey olmadı ama saçlarım gayet iyi uzuyor, tabii uzattığım için bana zor uzuyor gibi geliyor, sonra aaa aslında iyi uzamış diyorum. :KK1:

3'te gayet kolay gelmişti, 21'e gelince çok zorlandım ben. 2. hareket arttırdıkça çok zorlamıştı. Blog bana ait değil, Kozmik Bakım bloğunu okuyanlardan böyle bir istek olunca bana rica etmişti, ben hazırladım oda bloğunda yayınladı. Doğru bloğamı bakmışsın. Nefes önemli, onun için önemli kısımların birçoğunu kitaptan toparladım.

Son düzenleme:
3'te gayet kolay gelmişti, 21'e gelince çok zorlandım ben. 2. hareket arttırdıkça çok zorlamıştı. Blog bana ait değil, Kozmik Bakım bloğunu okuyanlardan böyle bir istek olunca bana rica etmişti, ben hazırladım oda bloğunda yayınladı. Doğru bloğamı bakmışsın. Nefes önemli, onun için önemli kısımların birçoğunu kitaptan toparladım.

Oyle mi diyorsun :) Ben 3 tane yaptim tabi sen daha iyi bilirsin :)

Canim benim baktigim su:
http://kozmikbakim.blogspot.com/2013/09/tibet-egzersizleri-tibetin-genclik-pnar.html
Hazirlayan kedi83'u gorunce senden baskasi olamaz diye dusundum:KK16:

Aslında sadece regl için değil. Hatta blogda da belirttim belki başka bloğa bakmışsındır. Aşağıdaki gibi yazmışım.

"Regl döneminde 4. hareket yerine yapabileceğiniz hareket. Tabii bu hareket sadece regl dönemine özel değil. Başka rahatsızlığı olanlarda bu şekilde yapabilir."

Aslında sadece regl için değil. Hatta blogda da belirttim belki başka bloğa bakmışsındır. Aşağıdaki gibi yazmışım.

"Regl döneminde 4. hareket yerine yapabileceğiniz hareket. Tabii bu hareket sadece regl dönemine özel değil. Başka rahatsızlığı olanlarda bu şekilde yapabilir."

Tesekkur ederim canim, dikkatli okumamisim demek ki:18:

Tesekkur ederim canim, dikkatli okumamisim demek ki:18:

Olabilir, uzun olunca bazen gözden kaçıyor. :KK34: Şimdi Kozmik Bakımdan rica ettim. Kırmızı renkle işaretlemesini, birde 5. harekette galiba regl alternatifi gibi görünmüş onuda düzeltmesini rica ettim. :KK1:

11. tekrardayım 2 aydır regl olmuyorum ...acaba bu hareketler nedeniylemi benim gibi sorun yaşayan var mı

11. tekrardayım 2 aydır regl olmuyorum ...acaba bu hareketler nedeniylemi benim gibi sorun yaşayan var mı

bennn varım 11 tekrardaydım bıraktım :KK5:
bıraktıktan sonra yaklasık 1.5 ay sonra regl olabıldım (toplamda neredeyse 3.5 ayı buldu)
burada uzun suredır yapan arkadaslara sormustum onlarda olmamıs
yanlız degılmısım sevındım :KK3:
valla ben bıraktım regl olamamak sıkıntı yarattı hatta bu ayda olmasaydım doktora gıdecektım

Bende öyle bir sorun olmamıştı. Verdiğim ek hareketleri yaptınmı? 2. ve 4. hareketlere dikkat etmek gerekiyordu. İstersen bir süre 2. ve 4. hareketi yapma. Regl olunca 2. ve 4. hareketlerin alternatiflerini yapabilirsin yada regl döneminde 2. ve 4. hareketi hiç yapmayabilirsin.

2 ve 4 yerine
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-91.html

Bende öyle bir sorun olmamıştı. Verdiğim ek hareketleri yaptınmı? 2. ve 4. hareketlere dikkat etmek gerekiyordu. İstersen bir süre 2. ve 4. hareketi yapma. Regl olunca 2. ve 4. hareketlerin alternatiflerini yapabilirsin yada regl döneminde 2. ve 4. hareketi hiç yapmayabilirsin.

2 ve 4 yerine
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-91.html

2 ve 4 yerine yapılan hareketler regl olunca yapılıyor diye biliyorum ama hiç başlamadı ki ,2 ve 4. hareketleri regl olmadan yapsam yine 11 tekrarmı yapıcam

X