Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Themra gögüs şekillendirici bakım yağı kullanan var mı?

Valla bende dinlemeye başladım bugün 7.günüm zaman geçmiyor gerçekten sonuçlar olumlu olacaksa değil 21 1 yıl dinlemeye razıyım

kızlar bide alanlar fln biliyodur ve görürlerse cvplarsanız sevinirim bizim aktarlar hep erkek cins şeyler internet üzerinden almak istiyorum bu themra göğüs şekillendirici yağı ama güvenilir bi site varmı bildiğiniz ben baktım biraz ama pek güvenemedim sanki yardımcı olan çıkarmı acep

ben internetten aldım canım sosyeteşifacısı diye bir siteden ama kötü kokuyor 1 kere sürdüm bıraktım yazın gitmiyor o yüzden kışın kullanacağım bende almak istersen dediğim yerden alabilirsin

ben internetten aldım canım sosyeteşifacısı diye bir siteden ama kötü kokuyor 1 kere sürdüm bıraktım yazın gitmiyor o yüzden kışın kullanacağım bende almak istersen dediğim yerden alabilirsin

çookk tşk ediyorum sitelerden tedirgin oldum oyüzden alışveriş yapan olmuş olması iyi oluyo tekrar tşkler

yağı sadece varmış galiba szin krem dediğiniz çıkmadı 27 TL cik =))bide kargoyu koysa 35i geçer bu şu aktarlarda nie erkek durur anlamıom ki bayan koysanıza

Evet canım benimki yağ valla bende aktardan almaya cesaret edemediğim için netten sipariş verdim ama yazın kullanılacak bir yağ değil kışı bekliyorum bende :)

yağı sadece varmış galiba szin krem dediğiniz çıkmadı 27 TL cik =))bide kargoyu koysa 35i geçer bu şu aktarlarda nie erkek durur anlamıom ki bayan koysanıza

Evet canım benimki yağ valla bende aktardan almaya cesaret edemediğim için netten sipariş verdim ama yazın kullanılacak bir yağ değil kışı bekliyorum bende :)

faydası olsa bari gerçi bu yağı çoğu kişi söylemeye başlamış sanki bakalım nolcak geçen sene 20 tl ye sipariş vermiştim hel-kim di markası kullandım tık yok az bişi kalmış içinde tekrar başladım

Son düzenleme:
kızlar ya gögüs etrafında kıllar var bide böyle yağlar kullanınca olmuyo napsam sizde de varmı ki tek bende mi yoksa cımbızla çektim baya oldu gene çıkmış ne yapmam lazım anlayan bilen varmı

Son düzenleme:
bide anason yağını duydum önce bu hel-kim losyonu sürüyorum yarım saat 1 saat fln tutuyorum yıkıyorum sonra anason yağını sürüyorum bakalım bi gelişme olcak mı =)

Ben bir ay falan kullanmıştm hiçbir etki göstermedi biraz gelişme görseydim devam ederdim. Kokusu iğrenç banyoda masaj yapıyodum benden sonra banyoya girilmiyodu. Ayrıca kıyafetlere kokusu kalıcı siniyor, geçen yaz yapmıştım bir sene olcak atletimde kokusu hala duruyor kaç kere yıkanmasına rağmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…