The secret sır çekim yasası

kağıda yazmak şart değil ki canım ... olay; istediğin şey gerçekmiş gibi yaşamak ; ona göre davranmak ; öyle hissetmek... gerçek olduğunu düşünüce mutlu da oluyorsun ... :)

ama dedim ya secretin benle alıp ; bana veremediği birşeyler var ...

neyse ben yine de pozitif olmaya devam edeceğim ...:lepi:

tamam ozaman bugünden sonra sankim bana yalvarıyormuş gibi yapıyorum :roflol: :roflol: :lepi: :lepi:

olucak inanıyorumm nereuuss benii affeeett ben eşşeğiim diceekk kötükedihüso kötükedihüso

tamam ozaman bugünden sonra sankim bana yalvarıyormuş gibi yapıyorum :roflol: :roflol: :lepi: :lepi:

olucak inanıyorumm nereuuss benii affeeett ben eşşeğiim diceekk kötükedihüso kötükedihüso

inşallah canım ... hadi bakalım böylelikle göreyim ben de secret bana ne kadar uyus Çok üzgünüm çoook

süperrr.....ikaç kez bende denemiştim..bu sefer bitane çay makinası istiyorumm..düşünmek lazım :smiley-cool:

kızlar bana yardım edin bu çekim yasasını bende yapmak istiyorum yanlız olumlu düşünemiyorum bir yandan olacak derken bir yandanda yok olmayacak diyorum bunlardan kurtulmanın yolu varmı ben hep olucak işte demek istiyorumm :çok üzgünüm:

ben bir günlük tutum olmasını istediğim şeyleri olmuş gibi yazıyorum beğendiğim ev eşya manzara ülke ve tabiki bebek resimlerinide deftere yapıştırıyorum açıp açıp okuyorum kimi zaman alıyor tabikide hemen olanlar da var ama sabır ve inanmak en önemlisi :lepi:

merhaba arkadaşlar inanın sizlerin bu paylaşımları,isteklerinizi birbirinize anlatmanız bile evrene titreşimler gönderiyor gelin bu günden sonra isteklerimizi,istediklerimizi buraya yazıp bunların gerçekleşme anılarınıda birbirimizle paylaşarak güçlenelim ve pozitif düşünceye sımsıkı sarılalım....ne dersiniz?ben hazırım !!!! çok özel istekler hariç onları içimizden de geçirsek oluyor...yaşamımda o kadar güzel istekleri kendime çekiyorum ki inanın kendim bile kendimden korkuyorum...herkesin başına inşallah....

çekim yasası konusu ile dini kıyaslamak ve dine aykırı demek saçma.. çünkü tam da Tanrı ile ilşkili ve insanın tanrı tarafından verilen gücü ile ilgili..insanları din ile uyutmaya çalışanlar ve uyuşturmak isteyenler, insanların kendi güçlerini keşfetmelerini istemeyenler ve gücü sadece kendi ellerinde tutup insanları afyonlamayı isteyenler tabiki bu tarz olaylara karşı çıkacaklar.. çünkü insanların kendilerini keşfetmeleri ve Tanrı ile iletişimlerini kendi kendilerine yapabileceklerini öğrenmeleri, din ile insanların beyinlerini yıkayıp onları robotlaştırmak isteyenleri, Tanrı korkusunu insanlara yükleyip onları kullananları tabi ki rahatsız edecek...onun için yok ben Allahtan isterim siz ne yapıyorsununz diyenlere diyecek tek sözüm var bizde ondan istiyoruz ve dahada ileri gidiyor istediğimizi vereceğine inanıyoruz...düşüncelerimizin Tanrının düşüncesi olduğunu biliyor ve elde ediyoruz isteklerimizi... buyrun sizde yapın..inanabilirseniz yapabileceğinize...

x malum kişinin beni bugün aramasını istiyorum (mu dicem yoksa beni bugün arayacakmı dicem ) :)

ancak bu kadar güzel anlatılabilir< karbonel >çok teşekkürler ediyorum sana benim anlatmak istediklerime tercuman olmuşsun birkez daha bu konuyu başlattığım için çok daha mutluyum.....sevgiyle kal...

Son düzenleme:
arkadaşlar kaç gündür girip okuyorum yazılarını gerçekten çok etkileyici.bugün de okuldaki arkadaşlarıma anlattım paylaştım onlarla da bende inanıcm önce allah tan isticez tabi sonra inanıcaz.

bende okudum bu kitabı ve hatta arada alır yeniden göz atarım...
yani işin kısacagı gönülden istedigimiz herşey ama herşeyyyyy er yada geç kabul oluyor...Allah ona çaılan elleri geri çevirmez asla...tabii bu kitabı değişik bir dille ele almışlar o ayrı...evrenden isteyin falan gibi...yani bir gerçek var ki iyi düşünce iyilikleri,kötü düşünce kötülükleri gerçekten çekiyor...gerçekten istersek herşeyi başarabiliriz...

bende okudum bu kitabı ve hatta arada alır yeniden göz atarım...
yani işin kısacagı gönülden istedigimiz herşey ama herşeyyyyy er yada geç kabul oluyor...Allah ona çaılan elleri geri çevirmez asla...tabii bu kitabı değişik bir dille ele almışlar o ayrı...evrenden isteyin falan gibi...yani bir gerçek var ki iyi düşünce iyilikleri,kötü düşünce kötülükleri gerçekten çekiyor...gerçekten istersek herşeyi başarabiliriz...

kitapta evren dediği zaten evreni yaratan yüce allah hatta açık bir dille de yazıyor siz evreni ister tanrı ister enerji olarak niteleyebilirsiniz hatta hangi din mensubuna inanıyorsanız o şekilde niteleyebilirsiniz diyor.....

sevgili trend sev, ben sana çok teşekkür ederim böyle bir konuyu başlattığın için..ben yıllarca bu konuda okurum ve uygularım..isteklerimin neredeyse tamamını elde etmişimdir.. ama asla şüphe duymam a-olmayacak diye..onun için bu konular hep dikkatimi çeker ve kişilerin bu konuları keşfetmeleri de çok hoşuma gider..onun için sana tekrar teşekkür ederim.. biliyormusun senin uyguladığını söylediğin taktiği ben de bir yıldır uyguluyorum.. hani şu özür dilerim-affet- teşekkür ederim- seni sewviyorum tekniği benim de her zamn işime çok yarar...senle kitaplar konusunda da yazışalım..bu sayfadan kitaplar önerelim okumak isteyen arkadaşlarımıza...tekrar teşekkür ederim sevgili trend-sev...

sevgili trend sev, ben sana çok teşekkür ederim böyle bir konuyu başlattığın için..ben yıllarca bu konuda okurum ve uygularım..isteklerimin neredeyse tamamını elde etmişimdir.. ama asla şüphe duymam a-olmayacak diye..onun için bu konular hep dikkatimi çeker ve kişilerin bu konuları keşfetmeleri de çok hoşuma gider..onun için sana tekrar teşekkür ederim.. biliyormusun senin uyguladığını söylediğin taktiği ben de bir yıldır uyguluyorum.. hani şu özür dilerim-affet- teşekkür ederim- seni sewviyorum tekniği benim de her zamn işime çok yarar...senle kitaplar konusunda da yazışalım..bu sayfadan kitaplar önerelim okumak isteyen arkadaşlarımıza...tekrar teşekkür ederim sevgili trend-sev...

merhaba karbonel, senin gibi düşünen ve yaşamında bu teknikleri uygulayan birilerini görmek beni gerçekten çok mutlu etti,kitap paylaşımına gelince seve seve, ben bu konularda ki kitapları set halinde ala ala bir hal oldum ama okumaktan inanılmaz keyif alıyorum hatta bir kere okumak yetmiyor tekrar okuyorum ..... hatta kitabın bitmesine yakın sevdiğim bir misafiri evden gönderirmişcesine duyduğum üzüntüyle bitiriyorum...tabi bunları okumak çok güzel ama yaşamımla özleştirmek ayrı bir beceri istiyor ama isteyen herkesin bende dahil bunu yapabilecek güçte olduğuna daima inandım ve inanmaya devam ediyorum ve bu inançla buradan birilerine sesimi duyurup insanları uyandırmak <hatdim olmayarak>elimden geldiğince, dilimin döndüğünce anlatmaya ,paylaşmaya çalışıyorum...etkileyebiliyorsam ne mutlu....burada paylaşımları okudukca sanki daha da güçleniyorum ve yaşama bir o kadar daha sıkı sarılıyorum...bana göre tanrı insana aklı bunun için vermiş bir şeyi istemek veya istememek bizim elimizdeyse hayatta yönümüzü bulma yolunda kararları bizler veriyorsak dua ile birşeyleri etkileyip değiştirebiliyorsak demek ki bizi duyan ve bunları bize veren biri var ......bizim misyonumuz da iyi olanı istemek...iyi olan sen olduğun sürece,isteklerin hep iyi olan pozitif olansa eğer bu hayatta başkaları adına bile hep iyi olanı istediğin sürece daima iyilik ve sevgiyle karşılaştığım inancındayım....ve hep böyle olmuştur ...bundan sonra ki yazımda <sevginin gücü > ve <suyun gücü ve yaşamımızda ki etkisi >konularında paylaşımlarda bulunacağım...bende sana çok teşekkürler ediyorum....sevgiyle mutlu kalasın.....

merhaba karbonel, senin gibi düşünen ve yaşamında bu teknikleri uygulayan birilerini görmek beni gerçekten çok mutlu etti,kitap paylaşımına gelince seve seve, ben bu konularda ki kitapları set halinde ala ala bir hal oldum ama okumaktan inanılmaz keyif alıyorum hatta bir kere okumak yetmiyor tekrar okuyorum ..... hatta kitabın bitmesine yakın sevdiğim bir misafiri evden gönderirmişcesine duyduğum üzüntüyle bitiriyorum...tabi bunları okumak çok güzel ama yaşamımla özleştirmek ayrı bir beceri istiyor ama isteyen herkesin bende dahil bunu yapabilecek güçte olduğuna daima inandım ve inanmaya devam ediyorum ve bu inançla buradan birilerine sesimi duyurup insanları uyandırmak <hatdim olmayarak>elimden geldiğince, dilimin döndüğünce anlatmaya ,paylaşmaya çalışıyorum...etkileyebiliyorsam ne mutlu....burada paylaşımları okudukca sanki daha da güçleniyorum ve yaşama bir o kadar daha sıkı sarılıyorum...bana göre tanrı insana aklı bunun için vermiş bir şeyi istemek veya istememek bizim elimizdeyse hayatta yönümüzü bulma yolunda kararları bizler veriyorsak dua ile birşeyleri etkileyip değiştirebiliyorsak demek ki bizi duyan ve bunları bize veren biri var ......bizim misyonumuz da iyi olanı istemek...iyi olan sen olduğun sürece,isteklerin hep iyi olan pozitif olansa eğer bu hayatta başkaları adına bile hep iyi olanı istediğin sürece daima iyilik ve sevgiyle karşılaştığım inancındayım....ve hep böyle olmuştur ...bundan sonra ki yazımda <sevginin gücü > ve <suyun gücü ve yaşamımızda ki etkisi >konularında paylaşımlarda bulunacağım...bende sana çok teşekkürler ediyorum....sevgiyle mutlu kalasın.....

merba canım çok tatlısın ya çok olumlu birisin konu içinde çok teşekkürler a.s. Şeniz

X