The secret sır çekim yasası

SIR kitabını yazın elime almıştım,başladım,üçte ikisini okudum.
Sonra taşınma hazırlığı vs derken yarım kaldı ve hala okuyamadım.
Bu tür kitapları herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum mutlaka faydası olacaktır.
Yıllar önce Yüzde Yüz Düşünce Gücü diye bir kitap okumuştum ki çoğunuz okumuştur eminim.
O kitap benim pozitif düşünme gücümü artırmıştır.
''Benim yapım böyle,değişemiyorum '' diye bazan sığınıyoruz .
Ama kesinlikle, insanların istedikten sonra biraz olsun değişebileceklerine inanıyorum.

Arkadaşlar olumlu düşünmek için kişilik yapınızıda pozitif olması gerekir.Ben ve bütün ailem ,kuzenlerim hep negatif ve rahat olmayan kişilikleriz.Bu şekilde de kendimizi düzeltemiyoruz ki olumlu düşünelim.Bunun için ne yapmalı???

bu kitabı bende okudum ama nedense bende aynı etkiyi yapmadı hatta kitabı bitirmedim bile maddeyi zihinle çekmek bana göre değil sanırım yada ben beceremedim :)

aslında tabiki hayatta hep iy düşüncen bana şu çok olur aklımdan geçirdim şeyler başıma gelir yada tahminlerim çıkar şuna çok inanıyorum bişeyi allahtan isteyip onun olcagına inandım zaman belki hemen olmuyo ama rabbimiz onu bize veriyo haktan isteyerek şöyle demeli insan ben inanıyorum bir gün rabbim duvamı kabul etcek yada etti zamanı var daha olcak olduda diye düşünmeli insan çünkü allah kendisine dua edildinde bunun kabul olcana inanan insanların duasını kabul ediyo çokca allaha hüsnü zanda bulunun (yani rabbim vercek olcak hayırlısı ile deyin)

arkadaşlar hepinize merhaba ben bayağıdır ortalıklarda yoktum çok şükür yine geldim bayağı boşladığım için yorumlarda azalmış ama ben şuna inanıyorum birçok kişi bunu uygulama çabası içerisinde gerçekten çok önemli pozitif düşünme ve hayata sevgiyle bakma ilmi....

iyilikten dolayı hayat okyanusuna atacağınız taştan ,ortaya çıkmasına neden olduğunuz dalgalar her zaman size geri döner bu kadar basit onun için düşüncelerimiz, hareketlerimiz, yüreğimiz işbirliği içerisinde aynı frekasta olmalı....

Bu biraz sezgilerle de alakalı.Pozitif düşünce önemli
ama sezgileriniz kuvvetli ise düşündüğünüz o şeyin
olumlu yada olumsuzluğunu hissedebiliyorsunuz

bende bu kıtabı okumaya yenı basladım
abartılmıs yerlerı olsada mantıgıma yatan yerlerıde cok
bunlarıda dusuncelerımde uygulamaya calısıyorum gercekten kendımı ıyı hıssedıyorum
cunku ben her olayın olumsuz yonunu goren bırıydım
ama suanda dusuncelerım pozıtıf yonde degısmeye basladı
oyle mucızevı olaylarla karsılasmadım daha ama benım mutlu olmamı sagladı bu bıle bana yeter
kendını gelıstırmek adına gercekten faydalı bır kıtap

ben yeni baslıcam bu kitabı okumaya..cok merk ediyorum

Kitabı okumadım ama yorumlarınızdan birazını okuyunca..
Çok doğru.. Sevgilim hayattaki hiç bir şeye olumsuz bakmaz,
hep iyi olacağına inanır hatta emindir. Ben şaşırırım nasıl bu kadar
pozitif olabiliyor diye, ama hep haklı çıkar, bir insanın işi bu kadar mı rast gider..
Daha hiç yanılmadı. Gerçekten iyi düşün iyi olsun..
Kitabı en kısa zamanda okuyacağım..

kızlar bişey anlatmak istiyorum ebns evgilimden ayrılmıştım ve bi gün akşam beyaz bir kegıda onunla ilgili istediklerimi yazdım onunla ikimizin el ele resmini falan çizdim nasıl dönmesini isytedigimi falan yazdım ve onu katlayıp yastıgımın arasına koydum 2 günde 1 çıkarıp okuyum tekrar yastıgın arasına koyuyordum size yemin edeblirim ki kegıda ne çizdiysem ne yazdıysam aynısı oldu ne eksik ne fazla aynısı bence bu yöntemide deneyin kesijnlikle sonuç aldım ben kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kızlar bişey anlatmak istiyorum ebns evgilimden ayrılmıştım ve bi gün akşam beyaz bir kegıda onunla ilgili istediklerimi yazdım onunla ikimizin el ele resmini falan çizdim nasıl dönmesini isytedigimi falan yazdım ve onu katlayıp yastıgımın arasına koydum 2 günde 1 çıkarıp okuyum tekrar yastıgın arasına koyuyordum size yemin edeblirim ki kegıda ne çizdiysem ne yazdıysam aynısı oldu ne eksik ne fazla aynısı bence bu yöntemide deneyin kesijnlikle sonuç aldım ben kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Çok Yanlış Yazmışım Afedersiniz hihoyyyt

bnde ferrarisini satan bilgeye başlamıştm.kitap çok gzl sessiz ortamda dikkatlice okudum ve ordada bi söz vardı.bütün iyi düşüncelerin içinde ufacık bi şüphe olsa bile o bütün iyi düşünceleri yok eder.bu yüzden ne zmn ufacık kötü bişey bile gelse hemen silip atmalıymışız iiye odaklanmalıymışız.bende çok mutsuzum ve bnların işe yarıyacağına inanıyorum bende böle düşünmeye başlıcm.

ben de öğrenmek istiyorumm bende herşeyin benim olmasını istiyorum kaydirigubbakcemile3
sürekli bu böyle olcak diye içimden geçiririm ama bir yandanda olmicak derim bu vesveseden kurtulmak istiyorumm lüfleen banada öğretinn senağlama

busem bende sevgilimin bana dönmesini istiyorumm yapsam olurmukii deneyeyim diyorum ama ya kağıt aileden birinin eline geçerse sonum olur vallahhaa :roflol:

ya bu secret bir benimkini döndürmedi sanırım ... kafası karışıp düşünmek istediği 10 günlük zaman diliminde ; önce bitti dedim ... sonra yok dedim bitemez ; ben inanıyorum dönecek...
1 kere okudum kitabı ... içim umutla doldu ... sonra 2. kez okudum beynime işleyerek...

ben de döndüğü zamanın hayalini kurdum... söyleyeceklerim ; söyleyecekleri kafamda belliydi... hatta ona vermek üzere t-shirt bile ayarlamıştım... abartıp beraber gideceğimiz sinema için bilet bile alacaktım ama belki günü uymaz diye almadım ... yakın arkadaşlarımla ayrılıkla ilgili konuşmadım ; bitmemil gibi davrandık hep beraber.. çok da iyi hissettim kendimi ...

10. gün aradı ve muhtemelen bu son konuşmamız olacak dedi...

secret neden bana gıcıksın yaaaa -tatlicadiarzu-

yaa bu secreta bende inanmaya başlıyorumm :))
meselaa pilates topu istiodum uzun zamandır sonunda bi kampanyadan kazandmm hihoyyyt
bi arkadaşımın arkadaşına dogum gününde kar tanesi kolye hediye edilmiş bana söledi arkadaşımda bende cok merak ettim cok övdü cnkü cok güzel fln diye..
bende nasıl bişey acaba görsem fln die düşündümm
ve dün banada hediye eedildi böle bi kolyee :)

Bu ruh ikizine de uyuyor.Aynı yerde olma,aynı şeyi
düşünme,istediğinizin bir başkası tarafındanda aynı şeyi
düşünüp hayal ettiğiniz hediyeyi alması gibi.............

busem bende sevgilimin bana dönmesini istiyorumm yapsam olurmukii deneyeyim diyorum ama ya kağıt aileden birinin eline geçerse sonum olur vallahhaa :roflol:

kağıda yazmak şart değil ki canım ... olay; istediğin şey gerçekmiş gibi yaşamak ; ona göre davranmak ; öyle hissetmek... gerçek olduğunu düşünüce mutlu da oluyorsun ... :)

ama dedim ya secretin benle alıp ; bana veremediği birşeyler var ...

neyse ben yine de pozitif olmaya devam edeceğim ...:lepi:

X