The secret sır çekim yasası

Benim son zamanlarda hic bisey istedigim gibi olmadi
hersey ters gitti
hersey hep kötü gitti
ben mutsuz oldum, üzülen ben oldum.
hala hic bisey düzelmis degil
ben aslinda cok positif bir insanimdir, hic negativ düsünmem ama,
süphelerim vardi, ve hersey kötüye gitti.. allahin taktiriymis dedim

artik bende herseyi istedigim sey olucakmis gibi düsünücem.
insallah olur..
gerci pek sanmiyorum, cünkü cok sanssiz bir insanim,
nebileyim hic bisey hemen istedigim gibi olmadi hic,
hem tirmanmak zorunda kaldim,
tirnaklarimla kazimak zorunda kaldim,
bilmiyom ya öyle paylasmak istedim simdi bunu ..

canım benim sizi takip ediyorum tebrik ederim çok yol katetmişmisiz.ben de araştırıyorum bu konuyu.tarif ettiğin yöntemle ilgili istemedikleriniz kısmı dikkatimi çekti.benim okuduklarıma göre istemediğiniz şeyi söylememek gerekiyor.ben evde olmak istemiyorum dediğimiz zaman evren evde olmak kelimesi üzerine sizin evde olmanızı veriyor diye biliyorum ben.beni aydınlatırmısın canım.bu tekniği deneyerek mi buldunuz

Canim bu kitabi bende okuyorum.

Ben evde olmak istemiyorum dedigin zaman cümlenin icinde negatif bir kelime kullaniyorsun " istemiyorum". Oysa cekim yasasi pozitif düsünmeyi öne koyuyor.
Ben evde olmak istemiyorum yerine, ben evde olmayacagim demelisin.

Hem istememekle olmamak kelimelerini karsilastirdigimiz zaman farkida görebilirsin.

Istememek - birseyin senin elinde olmadigi, fakat birilerinin yardimiyla gerceklestirebilecegini anlatirken....

olmayacagim ise senin elindeymis gibi, yani sen istemezsen evde olmayacaksin gibi..

umarim anlatabilmisimdir..

Süphesizki Rabbim istemezse hic birsey yapamayiz, fakat pozitif düsüncede, cümleler icinde olumsuz kelimeleri kullanmamaya özen göstermeliymisiz.

Benim son zamanlarda hic bisey istedigim gibi olmadi
hersey ters gitti
hersey hep kötü gitti
ben mutsuz oldum, üzülen ben oldum.
hala hic bisey düzelmis degil
ben aslinda cok positif bir insanimdir, hic negativ düsünmem ama,
süphelerim vardi, ve hersey kötüye gitti.. allahin taktiriymis dedim

artik bende herseyi istedigim sey olucakmis gibi düsünücem.
insallah olur..
gerci pek sanmiyorum, cünkü cok sanssiz bir insanim,
nebileyim hic bisey hemen istedigim gibi olmadi hic,
hem tirmanmak zorunda kaldim,
tirnaklarimla kazimak zorunda kaldim,
bilmiyom ya öyle paylasmak istedim simdi bunu ..

uzuldum yazdiklarina canim bak diyorsunki son zamanlarda hic bi sey istedigim gibi olmadi ozaman soyle bi dusun demekki olumsuz dusunmek insann basina neler getiriyor negativ negativi ceker bu yuzden hep olumlu olacaz ve sans diye bi sey yoktur onu bizler belirleriz olumlu tavirlarimizla

kızlar çekim yasası kitabının yarısına geldim ama içime sinmeyen şeyler var.çekim yasasıyla ilgili nil gün ün röportajını okududum.oradada aynı.bu konuyu sizlerle tartışalım.sanki insana tanrısallık yükleniyor.sanki allahtan özellikle bahsedilmiyor.peki çekim yasası varsa kader ne.bu yasa kaderin neresinde.muhammet bozdağ bu yasaya inanmanın insanı küfre düşüreceğinden bahsediyor.iyice kafam karıştı:bbo:2 haftadır hemen hemen aynı içerikli hayata evet programını izliyorum.orada izleyici önceki yaşamımda şöyle olmuş olabilirmi dedi.demekki reenkearnasyona inanıyor.o yazarında kitaplarını okumak istiyordum kafam karıştı.

Bende çekim yasasına inanıyorum. Birşeyi gerçekten yüreğinde hissederek düşünürsen oluyor. Tereddütlü olduğun şeyler içinde acabalar varsa olmuyor. Olumsuz da düşünmiyceksin. Benim asla olamaz dediğim iki şey oldu hala hayretler içerisindeyim.

ben bu kitabı geçen sene okumuştum... hoşuma gitmişti ama uygulamktan bir süre sonra vazgeçtim... genel olarak hayata bakışım pozitiftir... mutsuz olduğumda mutlu olacağım şeyleri yaparım... mutsuzluğu kendimden nasıl uzaklaştıracağımı biliyorum... ve Allahıma çok şükür şimdiye kadar çok büyük sorunlarım olmadı...

1 ay önce sevgilim benden ayrılmak istedi... bir düşünme süreci istedi... o süreçte tekrar secreti okudum... 1 günde bitirdim... ertesi gün tekrar başladım... o kadar iyi hissettim ki kendimi... sonra inandım onun bana döneceğine ve herşeyin çok güzel olacağına... kitapta başkası için bişey yapamazsınız diyor ama ben kendim için istiyordum... onu hayatıma çağırıyordum... beni aradığında ; ne konuşacağımı ; ne giyeceğimi hayal ettim... gerçekmiş gibi davrandım ki bana doğru yola çıksın... en yakın 2 arkadaşıma da bahsettim ... onlar da secreti okumuş ve beğenmişlerdi zaten... onlara sevgilimden hala ayrılmadığımı o yüzden bana nasılsın diye sormamalarını istedim... onlardan da öle davranmalarını istedim... tekstil firmasında çalışıyorum ve bazen numuneler geliyor ... ona vermek üzere t-shirtler seçtim... o hala hayatımdaymış gibi huzur ve mutluluk dolu 2 gün geçirdim... hayatım ; sağlığım ve ailem için şükür ettim...hiç olmadığım kadar iyiydim... 2 gün sonra aradı ve bana kararını verdiğini söyledi... "biz ayrılmalıydık..."

o akşam kitabı başucumdan kaldırdım... ve nerde hata yaptığımı hala bilmiyorum... çok inandım ; öleymiş gibi yaşadım ; davrandım ve mutlu oldum...

ama "hayırlısıyla o benim hayatımda olacak" diye de hep söyledim... ama olmadı...

galiba bu hayırlısı kısmıyla ilgili...

şimdi kendimi iyileştirmeye ; acımı hafifletmeye çalışıyorum... olumsuz düşünmüyorum ama mutlu da değilim ... kitabı tekrar okursam kendimi kandırıp daha çok üzülmekten korkuyorum...

sanırım kendi kendine geçecek bu durum... ve ben mutlu olacağım...

kızlar çekim yasası kitabının yarısına geldim ama içime sinmeyen şeyler var.çekim yasasıyla ilgili nil gün ün röportajını okududum.oradada aynı.bu konuyu sizlerle tartışalım.sanki insana tanrısallık yükleniyor.sanki allahtan özellikle bahsedilmiyor.peki çekim yasası varsa kader ne.bu yasa kaderin neresinde.muhammet bozdağ bu yasaya inanmanın insanı küfre düşüreceğinden bahsediyor.iyice kafam karıştı:bbo:2 haftadır hemen hemen aynı içerikli hayata evet programını izliyorum.orada izleyici önceki yaşamımda şöyle olmuş olabilirmi dedi.demekki reenkearnasyona inanıyor.o yazarında kitaplarını okumak istiyordum kafam karıştı.

O kitabı tamamen okuduysan şükür kısmı da var, Allah a şükür, yani insan tanrısallaştırılmıyor. Bu tamamen olaya bakmak ve görmekle alakalı, yani sizin niyetiniz. Siz sonuçta (haşa) İlah olmak istemiyorsunuz, siz sadece hayatınızı olumlu yapmak istiyorsunuz - en azından ben böyle düşünüyorum ve burdaki arkadaşların da böyle olduğunu sanıyorum-

Sonuçta hepimiz duaya ilk başlarken -hayırlısını- istiyoruz, sonrada neyi nasıl istiyoruz onu da belirtiyoruz. Bu da aslında dua gibi birşey biliyormusunuz a.s Siz ibadetlerinizi yaptıktan sonra dua ederken nasıl dua ediyorsunuz ve olunca da dualarım kabul oldu diyosunuz bu da aynen böyle. Burda sadece daha çabuk olabilmesi için yaşamınızı ona göre idame ettirin denmiş bu yapılmaya çalışılıyor ama sanırım bu daha acemilik safhasında herkeste.

Aslında yine herşey dinimizdeki bizim göremediğimiz gizli gerçeklerde. Mesela günde 5 vakit namazın ardından dua edince zaten sürekli olarak o istenilen şeyler yineleniyor, şükrümüzü ediyoruz, özel gecelerimiz var Rabbim o gecelerde bol dua etmemizi kabul olunacağını bildirdiği için daha çok dua ediyoruz, haksızmıyım kaydirigubbakcemile5.

Siz sadece kalbinizi ferah tutun, kaygıdan endişeden uzak durun, eğerki olmuyorsa birşey de olmuyor, ne hayatın sonu olmuş ki o olsun. Siz elinizden geleni yapıp gerisini Allah a bırakın
kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar,sayfaya düzenli olarak giremesemde inanın girdiğim zaman hepinizin yazılarını okuyup kendimce yorumluyorum,inanın bu kadar pozitif düşüncede olan insanların olduğunu bilmek paylaşımlarda bulunmak mükemmel bir duygu,elektriğinizi o kadar çok hissediyorum ki okuduklarımdan ,bazılarınız benim sıraladığım 5 basamağı merak etmiş istemediklerim kısmına takılmışsınız sanırım olay şundan ibaret,yine bir örnekle açıklayayım,mesala bir arabanız var ama yenisini istiyorsunuz,fakat direk yenisini istediğinizde zaten arabanız var ,onun için ilk olarak şimdiki arabanızı istemeyişinizin nedenlerini evrene bildirmeniz gerekiyor mesela sürekli arıza yapıyor veya masraf çıkartıyor bu arabamı onun için istemiyorum yenisini istiyorum vs vs vs gibi ,açıklayıcı olmuştur umarım .bir diğer arkadaş hep şanssız olduğunu dile getirmiş bunu söylediğiniz de zaten şanssız olduğunuzu dile getirip kabul etmiş oluyorsunuz ama bunu değiştirmek sizin elinizde verdiğim örnekteki gibi değiştirmeye ne dersiniz şimdi başlayın lütfen,kitabı okuyup kendini değiştirme sürecine sokan arkadaşlarmızı da tebrik etmeden geçemeyeceğim a.s.lütfen devam edin ,bakın yazılarımda ara ara yinelediğim mevlananın sözüyle kapatacağım yine <insan düşünceden ibarettir , gerisi et ile kemiktir gül düşürsen gül olur, diken düşünürsen diken olur> aklıma gelen başıma geldi demeyi gelin pozitif yöne çevirelim hepinizi sevgiyle kucaklayıp öpüyorum......

O kitabı tamamen okuduysan şükür kısmı da var, Allah a şükür, yani insan tanrısallaştırılmıyor. Bu tamamen olaya bakmak ve görmekle alakalı, yani sizin niyetiniz. Siz sonuçta (haşa) İlah olmak istemiyorsunuz, siz sadece hayatınızı olumlu yapmak istiyorsunuz - en azından ben böyle düşünüyorum ve burdaki arkadaşların da böyle olduğunu sanıyorum-

Sonuçta hepimiz duaya ilk başlarken -hayırlısını- istiyoruz, sonrada neyi nasıl istiyoruz onu da belirtiyoruz. Bu da aslında dua gibi birşey biliyormusunuz a.s Siz ibadetlerinizi yaptıktan sonra dua ederken nasıl dua ediyorsunuz ve olunca da dualarım kabul oldu diyosunuz bu da aynen böyle. Burda sadece daha çabuk olabilmesi için yaşamınızı ona göre idame ettirin denmiş bu yapılmaya çalışılıyor ama sanırım bu daha acemilik safhasında herkeste.

Aslında yine herşey dinimizdeki bizim göremediğimiz gizli gerçeklerde. Mesela günde 5 vakit namazın ardından dua edince zaten sürekli olarak o istenilen şeyler yineleniyor, şükrümüzü ediyoruz, özel gecelerimiz var Rabbim o gecelerde bol dua etmemizi kabul olunacağını bildirdiği için daha çok dua ediyoruz, haksızmıyım kaydirigubbakcemile5.

Siz sadece kalbinizi ferah tutun, kaygıdan endişeden uzak durun, eğerki olmuyorsa birşey de olmuyor, ne hayatın sonu olmuş ki o olsun. Siz elinizden geleni yapıp gerisini Allah a bırakın
kaydirigubbakcemile5
teşekkür ederim alakanız için.ama ben dua ederken allahım şunu bana hayırlıysa ver diye dua ediyorum.burada işi yapan allah.ama çekim yasasında ben şunu tezahür ettirmeyi seçiyorum deniyor.burada bu işi yapan ben.peki bunu veren kim.bu yok.ben bu noktadan rahatsızım.birde kaderimizin bizim eseri olduğu görüşü var özellikle nil günün yayınlarında.benim oğluma adını bile bilmediğim bir hastalığın teşhisi konmuştu.bunu benmi istedim.gerçekten bilmek anlamak için tartışmak istiyorum.bu yasaya karşı yada taraf değilim.çokta merak ediyorum.

teşekkür ederim alakanız için.ama ben dua ederken allahım şunu bana hayırlıysa ver diye dua ediyorum.burada işi yapan allah.ama çekim yasasında ben şunu tezahür ettirmeyi seçiyorum deniyor.burada bu işi yapan ben.peki bunu veren kim.bu yok.ben bu noktadan rahatsızım.birde kaderimizin bizim eseri olduğu görüşü var özellikle nil günün yayınlarında.benim oğluma adını bile bilmediğim bir hastalığın teşhisi konmuştu.bunu benmi istedim.gerçekten bilmek anlamak için tartışmak istiyorum.bu yasaya karşı yada taraf değilim.çokta merak ediyorum.
canım o kitabı dikkatli okuduysan şöyle yazar ,dileyin ne dilerseniz ,isteyin evrenden diye geçer ama parentez içinde de ayrıca belirtir,evren sizin için ne ise onu niteleyin der ,yazmıştır da aynı zaman da bu sizin için tanrı da olabilir veya hangi dinde iseniz onun yerine koyabilirsiniz der...hatta ben tanrı kelimesini pek sevmem yüce allah diye anarım isterken ,tabi ki allahtan isteyeceğiz ama istemeyi bilmek istediğin şeyi düzgün istemek,hayal ederek yaşayarak gönülden çocuklar gibi inatcı bir şekilde istemeyi öğretiyor bence ne kadar güçlü istersen allahtan ve içten ilk öncelik çok isteyenin olur ,yüce allaha güçlü frekans göndermekle alakalı yani burada evren dediği şey allahtır canım bu kadar basit...ama tabi ki yaşanılan negatiflikler olacak yaşamımızda ama önemli olan yaşamımızda ki o negatifliğe takılmadan hemen pozitif şeyler istemek ve pozitif frekansa geçmek..kafana takılan her ne olursa cevaplamaya hazırım yeterki isteyinn...

kaydirigubbakcemile5

aynen canim sana ben kesinlikle katiliyorumdua ediyor Allahtan istiyorum baslamadan bismillahirahmanirahim diyorum.pozitif dusununce benim isteklerim Allahtan olsun veya olmasin ben kendime guvenim geliyo mutlu,huzurlu,ozel ve guzel hissediyorum olumlu dusunmek rahatlatiyor beni

arkadaslar basimizdan gecen kucuk olsun ister buyuk olsun bizi hayrete dusuren olaylari birbirimizle paylasalim diyorum belki bu sayede motive oluruz. simdi sizinle basmdan gecen bi olayi anlatmak istiyorum ben gecen hafta markete hurma almaya gittim(gogusleri biraz buyutmeye calisiyomda hergun hurma yemem gerekiyor) ve evde hurma kalmamis hemen markete gidip hurma alacaktim bu arada yemegimde ocakta markette yakin gidip geleyim dedim gittim.markette dolanip durdum hurmalarin oldugu bolumu bi turlu bulamadim soracam iscilerden kimsede yokbayagi aradim bulamadim ocakta yemegim neyse umudumu kestim eve gideyim dedim birkac baska oteberi aldim kasaya gittim sirada bekliyorum derken kendi kendime ne yani simdi eve hurmasizmi gidecen hele bi bak etrafina bulabilirsin dememle basimi yantarafta gunluk gazeteleri oldugu rafa cevirdim bide ne goreyim rafin tam ustunde bi kutu hurma duruyo hayretler icinde kaldim sanki o hurmalari benim icin oraya koymuslardi aldim sepetime koydum hala dusundukce hayret ediyorum

paylaşımlarınız çok güzel benim de istediğim buydu zaten ,insanların başına gelen pozitif olaylardan etkilenip motive olmak ,dolayısiyle bir kez daha anladım iyiki bu konuyu başlatmışım çok mutluyum ben ara ara pozitif olma yolunda elimden geldiğince öğrendiğim yöntemleri sizlerle paylaşacağım daha öncede bahsetmiştim ne olur yazın ama iyice konsantre olarak yazın ve pozitif düşünceyle güzel isteklerinizi yazın bunun için özel bir defter ayarlayın defterinize güzel bir ad verin yazdığınız isteklerinizi ara ara okuyun, okuyun ki kendinize çağırmaya devam edin ve burada bu sayfada paylaşalım ben bu yol sayesinde çok yol kat ettim,şimdiden herkese kolay gelsin arkadaşlar...... inandığınız ,hayal ettiğiniz gibi ,yaşamlar dileğiyle.....

bende şu ana kadar düşünüyorum da olmak istediğim yerlerde oldum hep.hayal gibi ama hayalimdeki prens i de buldum galiba.artık hiçbişeye olumsuz bakmıyorum.işten ayrıldım ama gönlüm rahat iş konusunda da artık iyi bir şans yakalayacağımı biliyorum.yani hissediyorum,düşünüyorum ve istiyorum içim rahat artık.

bende okudum bu kitabı.. gerçekten çok etkileyici hayatıma farklı bi etki yaptı yönlendirdi resmen beni..artık istediklerim oluyor..dolayısıyla hiç üzülmüyorum....

bende okudum belki doğru olabilir ama ben hiç bi farklılık göremedim..hatta tam tersi istemediğim şeyler gerçekleşti.. bu nasıl çekimse..:kahve:

bende okudum belki doğru olabilir ama ben hiç bi farklılık göremedim..hatta tam tersi istemediğim şeyler gerçekleşti.. bu nasıl çekimse..:kahve:

zaten kitapta da da yazıyodu ki şunun olmasını istemiyorum derseniz o şey olur yazıyodu yani bi nevi korkuğunuz şey başınıza geliyo istemiyorum derken bile insan o kötü sonucu aklından geçiriyor düşünüyor. bu yüzden de başa geliyor

ben çok inanıyorum çekim yasasına zaten buraya yazdığım mesajlarımda hep olumlu. ayrıca olumsuz olduğunu düşündüğüm konularıda hiç okumuyorum hayatımdam negatif şeyleri tamamen çıkardım. bu arada bende geçen gün saçımın kötü olmasını istemiyorum kısalmasını istemiyorum diye diye gittim ve bi türlü bunu düşünmektem alıkoyamadım kendimi sonuç olarak saçım çok kısaltıldı kötü oldu. hatta sinir olup bunun hakkında konu bile açtım. negatif şeyleri hiç düşünmemek lazım. ayrıca klişe laflar atasözleri vardır yaa onlarda bu yasayı doğrular nitelikte sanki. örneğin bi şeyi kırk kere söylersen olur gibi

X