The secret sır çekim yasası

KAĞIT VE KALEM ALALIM ELİMİZE merhabalar arkadaşlar ne zamandır biliyorsunuz the secret ile ilgili pozitif düşünmeyi,dileklerimizi ve isteklerimizi birlikte paylaşmaya çalıştık,arınma tekniğini ne kadar alışkanlık haline getirdiğinizi bilemiyorum ama uyguladığınız tahmin ediyorum şimdi sizden şunu yapmanızı istiyorum;elinize bir kalem ve kağıt alın kendinizi mutlu hissedebileceğiniz bir ortama geçin ve tamamen içinize odaklanın şimdi neleri istiyorsunuz yaşamdan ,bolluk bereket mi,sağlık mı, bol kazanç mı, ev mi, araba mı,aşk mı,sevgi mi,saygı mı,işinizde başarı mı,bunları bir düşünün ve içten yürekten sevgiyle hayal ederek ,çoşarak,bunların bir listesini çıkarın lütfen isteyen çıkardığı listeyi bizimle sayfamızda paylaşabilir BENİM BİLGİSAYARIMDA 6 sayfa olarak listelenmiş biçimde duruyor istediklerimin listesi hatta başlığı yüce allahtan dilek ve isteklerim, ve şunu bilmenizi istiyorum yazdığınız listeye yazdığınız anın tarihinide atın lütfen ve bakın çekim yasasına göre listelenmiş yazılmış isteklerimizin %80 oluyormuş,<süreç 1 yıl olabiliyormuş> ,takip edin, listeyi yapıpda bir köşeye atmak yok ama ara ara okuyacağız o listeyi anımsayacağız,üzerinde düşüneceğiz ,hayal edeceğiz hemen şimdi hadi alalım kalem kağıdı liste yapma zamanı......yazdıklarımızı paylaşalım sonra ....SEVGİYLE MUTLU KALIN...POZİTİF DÜŞÜNCELER.....a.s.

Bu kitabi dogumgünümde annemler aldilar bana, cok istiyordum, sayenizde bu kitabin sahibi oldum:)
icinde gercekten ilginc seyler var.
Rabbiminde istegiyle, gercekten oluyor.
Bunu kitaptan sonra degilde, kitabi okumadan ve bu kitabi hic duymadan önce cok denemistim ben.
Özellikle sinavlarimla alakali.
Abartisiz 3-4 sinavimla ilgili alacagim notlari bilmistim. Ama sadece tahmin etmedim.
mesela 10 üzerinden 9 alacagim, 9 alacagim, 9 alacagim diye sinav öncesi cok tekararladigim oldu ve o sinavdan 9 aldim. Ve bunun gibi 3-4 örnek daha.
Ben gercekten insanlarin pozitif düsünseyler herseye sahip olabileceklerine inaniyorum, Rabbiminde izniyle tabi.

Paylasiminiz icin cok tesekkür ederim, simdi istedigim herseye dair bir liste yapacagim.
Zaten Rabbimden istediklerim icin, en icten duygularimla aksam dua ediyorum.
Rabbim hepimizin istek ve arzularini kabul etsin, hayirsizsada hayirlara vesile etsin.
Amin.

bunları duymak gerçekten çok güzel,yeter ki isteyin ne istediğini bilmek çok önemli ve kararlı olmak,gerçekten inanarak istemek,kalpten dilemek o zaman allah duyuyor ve biz ona bağlı bir enerjiyiz yüce rabbim zaten bir nur parçası yani enerji,onun için gelişi güzel değil düzgün bir şekilde isteyelim arkadaşlar,hepinize sevgiler diliyorum.....

arkadaşlar nerelerdesiniz ben geldim artık canlanalım biraz,nasıl gidiyor pozitif bakış açılarınız merak ediyorum ben bile o kadar yol katettim ki anlatamam mıknatıs gibi istediğim şeyleri kendime çekmeye başladım<örneğin çok düşündüğüm renkte ki gömleği yada bluzü,aklımdan geçen güzel bir pastayı,uzun zamandır görmediğim arkadaşımdan haber almayı tutun da buna benzeyen bir çok şey kendime çekmeye daha fazla başladım ve sıkı durun; başkaları içinde düşündüğüm pozitiflikleri istediği şeyleri onlar için bile çekmeye başladım ama o kişiye, inanılmaz gibi geliyor ama kendim bile şaşırıyorum aa uçacağım herhalde yakında kendimden bile korkmaya başladım dermişimmmm>

arkadaşlar bunu nasıl başarıyorsun diye soranlar olacak tabi ki inanın sizlere daha önce anlattığım arınma tekniğiyle o kadar güzel ki iç huzurumu bulsum ve istediğine ulaşmanın 5 förmülü var ben bunu yaparak daha doğrusu yazarak kendime daha hızlı çektiğimi düşünüyorum sizlerede açıylayayım......

1- istemedikleriniz 2- istedikleriniz 3-net olun istediğiniz konuda 4- istediğiniz şey, her neyse ,olsaydi ne hissederdiniz yani hisleriniz 5-akişina birakma <istediğim şeyler bana doğru geliyor bunu biliyorum demek> hadiii bakalim deneyin çook kolay oyun gibi yazarak deneyin ne istiyorsaniz bakin yazin nasil olacak göreceksiniz.....

canım paylasımların cok güzel, yazdıkların için cok tesekkur ederım...
Söylediğin bir çok şeye katılıyorum hatta uzun yıllardır uyguluyorum.
Yalnız bu son yorumunu biraz daha acarsan sevinirim, kafam karıstı sankı...
iç içe girmiş şıklar fisfisfis

• canım merhaba ,karışık olduğunu bende okuyunca fark ettim örnekle anlatmak daha kolay olacak galiba evet 1.adım ,istemediklerim iş ile ilgili bir örnek olsun bu, ben evde oturmak ,sadece ev işleri yapıp çocuklara bakmak istemiyorum, 2.adım, ben çalışmak,iş sahibi olmak ve para kazanmak istiyorum 3.adım,çalışmak istiyorum bende ev giderlerine katkıda bulunmak için 4.adım,çalışırsam çok mutlu olacağımı hissediyorum 5. adım,ben biliyorum çalışacağım ve başarılı olacağım, bu isteğim bana doğru gelmekte artık demek gerekiyor .Umarım şimdi örnekle daha açıklayıcı olmuştur canım ...Sevgiler​

<inandığınız gibi yaşamazsanız,yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız....>

canım benim sizi takip ediyorum tebrik ederim çok yol katetmişmisiz.ben de araştırıyorum bu konuyu.tarif ettiğin yöntemle ilgili istemedikleriniz kısmı dikkatimi çekti.benim okuduklarıma göre istemediğiniz şeyi söylememek gerekiyor.ben evde olmak istemiyorum dediğimiz zaman evren evde olmak kelimesi üzerine sizin evde olmanızı veriyor diye biliyorum ben.beni aydınlatırmısın canım.bu tekniği deneyerek mi buldunuz

aynen canim benimde dikkatimi cekti bildigim kadariyla sadece istediklerimiz olacak istemediklerimizi dusunmeyecez bile denililiyor kafam karisti

Aslında hala şoktayım...
Kitabı 2 kere okumuştum ve bi sonuç alamamıştım.Kitap bittikten sonra okuduklarımın hepsi uçuyodu sanki beynimden..Geçende bu topikteki yazıları okuyunca tekrar okumaya karar verdim secretı,bu sefer notlar tuttum arada okudum o notları..ben bu yıl össye girmiş kazanamamıştım,puanımda düşüyodu hatta tekrar hazırlancaktım..kitabı okuduğum sıralarda ek tercihin yapıldını söledi kardeşim,umutsuz bi şekilde yazdım bi kaç yeri...kitapta bitti bu arada..ilk denemem bu olsun diyip üniversiteyi ek yerleştirmede kazandımı hayal ettim,inandım gerçeten kazanmışım gibi davrandım hatta kardeşlerim bana niye ders çalışmıyosun dediklerinde kazandımki ben diyodum dalga geçiyolardı benle bu kadar eminsin yani diye..ya bunların hepsi nerden baksanız bir hafta içinde oldu...ve bu akşam.....ek tercihler sonucu açıklandı....Ve BEN KAZANDIM!!!!!!!!!!!!!!!!! :lepi: Hemde sırrı uygularken gözümde canlandırdığım hayalini kurduğum okulu,hemde burslu...İster tesadüf diyin ister kader...Ama ilk denemem gerçekleşti şimdi hedefim başka şeyler başka güzellikler...Allahım hala inanamıyorum yaaa.:enbuyukkk:

tebrık ederım bayan turuncu ..pozıtıf dusunceye hep ınanırım ama nedense benım hep kucuk seylerde tutuyor(aslında boyle de dememek lazım ama :) ama olsun pes etmek yok..

teşekkür ederim..denemeye devam bende tam anlamıyla başarana kadar denicem...gerekirse o kitabı 10 kez daha okurum..önemli olan iyi hissetmek..bunda biraz sorun yaşıyorum onuda aşıcammm kaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim..denemeye devam bende tam anlamıyla başarana kadar denicem...gerekirse o kitabı 10 kez daha okurum..önemli olan iyi hissetmek..bunda biraz sorun yaşıyorum onuda aşıcammm kaydirigubbakcemile2

tebrik ederim canim.ben poziti dusunceye inanan biriyim yaklasik bir yildir nette olumlu dusuncenin gucu adli yazilari okuyup duruyorum secret kitabini henuz okumadim burda yok varda ben turkcesini okumak istiyorum artik izini bekleyecem neyse ben basimdan gecen ve beni hayret ettiren bi kac olaydan birisini sizle paylasmak istiyorum ben cok buyuk sirkette calisiyorum ve alti aydir isyeri bi kampanya baslatti devamsizlik yapmayan elemanlara ikramiyeler verilecekti her uc ayda cekilis yapiyorlar noter huzurunda ve katilan eleman sayisi 8.000 sadece 100 kisiye ikramiye vardive iclerinde bende vardim.ve ben hergun alacagimi hayal edip dusundum durdum alacagim paraya neler alacagimi falan ve kazandim ve ikinci seferki cekiliste yine hep olumlu dusundum arkadaslar sen bu seferde alirsin dediklerinde ben hep evet yine ben alacam dedim ve yine aldim hala inanamiyorm simdi ucuncu cekilisi bekliyorum ve yine ben alacamhihoyyyt artik sans mi dersiniz tesadufmu bence insan yeterki istesin ve odaklansin ozaman miknatis gibi cekiyorsun artik bunu ogrendim baska kucuk orneklerimde var baska gune simdilik bu kadar

Süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar çekim yasasıyla boyumu uzatmak istiyorum.olabiliyormuş.ama ben 28 yaşındayım ve 3 sefer doğum yaptım olurmu sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…