The secret sır çekim yasası

kızlar ben de üniversitedeki benden 5 yaş büyük asistan hocama aşığım. bu sitede onunla ilgili çok konu açtım.. buradaki yorumlar çoğu zaman beni ümitsizliğe sürükledi ama kendimle başbaşa kaldığımda hiç olumsuz düşünmüyorum.. nasılına bakmadan seviyorum ve bir gün onun da benim onu sevdiğim kadar seveceğini biliyorum.. sanki o benim ruh ikizimmiş ve zaten biz birbirimize aitmişiz gibi sanki..ama yine de her gece dua ediyorum Allah'a.. Duasız olmaz.

inşallah başarırsın canım güzel haberlerini ve yöntemini paylaş bizimle kelin ilacı olsa durumu var tabiki bende de

inş. olur canıım

dua olmadan olmaz tabi bunlar onun yan yöntemleri ...

Kitap çok iyi gaz veriyor. Gerçekten çok etkileyici bir kitap. İnsan uygulamaya başladıktan bir süre sonra pratik kazanıyormuş gibi oluyor ve daha iyi uyguluyor. Daha çabuk gelişiyor istekleri.

kızlar 4 ay önce 4 yıllık erkek arkadasımla ayrıldık.Geri dönmesini çok istiyorm hergün ağlıyorum onun için dua ederken. Secret yapmaya calıstım yok yine olmadı hatta kenidimi o kadar inandırdımki mutluluktan agladım bu kez ben nerde hata yapıyorum niye dönmüyo dönsün (

aslında ben birşeyi anlamadım.. istediğimiz şey bizimmiş gibi hayalinimi kurucaz yoksa isticek miyiz

aslında ben birşeyi anlamadım.. istediğimiz şey bizimmiş gibi hayalinimi kurucaz yoksa isticek miyiz

Bizimmiş gibi hayal edeceğiz ve en önemlisi bunu hissedeceğiz. Onun varsa sıcaklığını, kokusunu, rengini, her şeyini hissedeceğiz. Ve mutlu olacağız. Mutluluğu yaydığınız sürece mutlu olursunuz. Ve şükretmek! Şükür ve dua her zaman en iyi çekimi yapar. Bol şans.

teşekkür ederim canım :26:

Arkadaşlar lütfen yapmayın
masonların oyununa gelmeyin..
Bu bahsettiklerinizin hepsi biz müslümanları Allah' tan ve inançlarımızdan uzaklaştırıp dua ibadetimizi yok etmeye yönelik girişimler ve daha neler neler..
Hiçbişey düşündüğünüz kadar masum değil
Bi bilseniz bunlarla ne yapmak istediklerini..
Müslümanları parçalayıp bu düşünce zımbırtısını süsleyip püsleyip bizi Yaratacımızdan uzaklaştırmaya çalışıyorlar.
Size bu bahsettiklerimin iç yüzünü anlatan bi belgesel izleticem altta linkli verdim
Onu izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız
Belgesel bu arkadaşlar

Lütfen tüm bölümlerini izlemeye çalışın!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında bu çekim yasası dedikleri şey bana göre doğrumu bilmiyorum ama duanın gücü
düşüncelerimiz dua yerine geçiyor ben öyle düşünüyorum
yoksa ben düşünce gücüyle bunu başardım diye bir şey yok
kim olduruyor bunu evren diyorlar kim var evrende birimi var
dualarımızı kabul eden allahu teala allahtan isteyelim

merhaba arkadaşlar , konuda yazılı herşeyi okumadım ama secret ' ı okudum ayrıca bizim de bu konuyu konustugumuz bi topiğimiz var :) farkettimki genelde secret in dine karşımı yada değil mi olup olmadığı merak ediliyor herkes tarafından . ben naçizane kendi düşüncemi paylaşmak istedim bu konuda .
doğrusunu isterseniz ben kişilik olarak bir çok şeyi zaten kendi mantık süzgecimden geçiren biriyim , mesela kendi dinim hakkında bildiklerim kadar (din bilgini değilim ama sadece okur araştırırım merak ettiklerimi :) diğer dinleride bilirim hemen hemen ve gerçekten islamiyeti ailemden gelen bir din olması bi kenara kendim çok mantıklı bulurum her emrini ve o yüzden gözül rahatlığıyla müslümanım derim . bunu açıklamamın sebebi ise mantıklı olan seylerin benim görüşüme göre dine ters düşmeyeceğidir . ben secret'la ilk tanışmamda bile hiç bu yönden bi rahatsızlık hissetmedim açıkçası , daha sonra secret'ın dinsizlikle alakalı olduğu konusunda söylemler duyduğumda bunu düşünme gereği hissettim kendimde . şimdi bu konuda öncelikle şunları söylemek isterim , kaza ve kader konusunda ben hep şöyle düşünmüşümdür ki sandığım kadarıyla da böyle anlatılır hatam varsa affola , kaza bizim elimizde olmadan başımıza gelenlerdir , örneğin başımıza elimizde olmadan gelen bir hastalık , ama kader bizim seçimimizdir , yani şöyle ki sigara içerek yakalandığımız bir hastalık diyelim buna da . sigara içmeme şansımız vardı ama biz içmeyi seçtik ve bu hastalıkla karşılaştık . işte insan kendi kaderini kendi secer dedikleride budur biraz. yani bzm seçim şansımız olan her konuda sorumluluk bize aittir . pozitif düşünmek , istediğimiz bir şeyi elde etmeye inanmak vs bunlar da bizim seçimimiz daha güzel bir hayat için. bunun tersini yapmakta bizim elimizde aynı zamanda . ve evren dedikleri şey ne ? koskoca bir enerji yığını , kuantum fiziğide zaten bunu kanıtlamıyor mu ? ilmi ve bilimi bize helal kılan da Allah ve bilimsel olarak zaten herşey enerjiden oluşuyor , bu mantıgında örneklerini her gün yaşıyoruz zaten , sabah solundan kalkmak deyimide burdan gelir sabah mutsuz uyanırsan günün kötü geçer mesela ve bence Allahın yarattığı evrene böyle bi kural koyması hiçte mantıksız değil . biz diyoruzki bişeyi cok ister ve inanırsak olur , evet bence de olur , çünkü Allah hiç bir duayı geri çevirmez bu yüzdende hep ne denir hayırlısını iste ; ama bu senin seçimin yinede hayırlısını değil ben sadece onu istiyorum dersen de Allah bunu sana verir ama sonuclarına katlanırsın . bu durum da da mahşer günü ben istedim ama sen vermedin diyemezsin Yaradana. zaten bir laf vardır arayan Mevlasını da bulur belasınıda diye işte bu konuyu özetleyen bir cümledir bu da. ama sonuç olarak nedir ? ne istersen iste bişeyi istersen er veya geç olur , inanmak başarmanın yarısıdır ...
uzun lafın kısası bence çekim yasasının dinle ayrı düşen hiç bir yanı yok , tabi bu benim fikrim , paylaşmak istedim sadece

bi kaç örnek de ben vermek isterim :)
Secret okuduktan kısa bi süre sonra hayatıma çekmeye başladığım biçok isteğim oldu... Hala gerçekleşmeyenler de var tabi ama ilahi zamanlama burada devreye giriyor ...
Biliyorum ki olacak en uygun zamanda... Zaten istediğim şeyin şuan olması ya eski olayların tekrarını getirir ya da beni delirtir :)

Alkol kullanmaya başlamıştım ve neredeyse bağımlı olmak üzereydim... Su içer gibi içiyordum diyebilirim :)
Sonra dedimki :
Allah'ım ,
Hem sana karşı mahçup hem de kendime rezil oluyorum...Bunu gerçekten istemiyorum... Alkolsüz bir bünye istiyorum ,şefkatini istiyorum...Ve bırakıyorum bir daha içmeyeceğim dedim..Gözümün önüne hayal mayal görüntüler geldi ,alkollü bi ortamdaydım ama ben içmiyordum :)

Kısa bi süre sonra o alkollü ortama girdim :))))
Ama bütün ısrarlara rağmen 'HAYIR' dedim :)))

Uzun zaman göremediğim özlediğim birini düşündüm ve gördüm... Ve dahası var...
Asıl mesele ne biliyor musunuz :)

Tevekkül :))

Olumlu düşünün dua edin isteyin olacağına inanın ..Hemen olmaması olmayacak anlamına gelmez...İlahi zamanlama diye birşey var...

Şartlar pat diye önünüze getirmez isteğinizi ...yürekten isteyin olacağını bilin Allah'a güvenin ve bekleyin :) Mucizeleri farkedin... :))

Ne güzel yazmışsınız. Tebrik ederim. :)

Rabbim isterse herşey olur
Dualarımız hep sana Allah'ım

Elbette Rabbim ne isterse her şey öyle olur. :) Secret'da yazan bazı şeyler biraz abartılı ama doğruluk payı var. Biz bir şeyi çok istersek ve hep dua edersek, elimizdekiler için ona şükredersek Rabbim de elbet bizim dualarımızı kabul eder. Bu secret işi 'Ben hep böyle olacağına inanayım da böyle olsun.' gibi bir şey değil. Bazı insanlar yanlış anlayabiliyor. Biz sadece beynimizi kullanarak doğru enerjiyi yolluyoruz evrene. Bizim beynimizi de bizleri de evreni de yaratan Allah. Kullanmamamız için yaratmadı ya. Biz mutlu olmak için, istediklerimize kavuşmak için evrenle uyum içinde aynı enerjiyi yakalamaya çalışıyoruz. Ve bunun en doğru ve etkili yolu da Allah'a dua etmek ve şükretmek. Çünkü dua edince ister istemez olacağına inanıyoruz. Ve bir süre sonra bunlar karşımıza çıkıyor. Yani bunun kötü bir yanı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…