The secret sır çekim yasası

trend_sev

pozitif
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
82
29
merhaba,ben geçen sene the secret adlı kitabı okumuştum, inanılmaz etkilendim,düşünce gücünün neler yapabileceğini örnekleriyle anlatan,yaşanmış birebir olaylar çok ilgimi çekti.düşüncelerimi,söylemlerimi okadar değiştirdim ki,artık hayal ettiğim şeyleri kendime çektiğime inanıyorum,en basidi evden çıkarken gideceğim şu yerde arabamı park edeceğim yer benim için hazır diye içimden geçiriyorum ve kıştan bu yana parkla ilgili hiç sorun yaşamadan muhhakkak arabamı park edeceğim yeri bulup hemen park ediyorum bu benim için en basidi,tekniklerini merak edip araştırdım şimdi onunla ilgili bir sürü kitap okudum okumaya da devam ediyorum çekim yasası,anahtar,zero limit,zengin olma ilmi,yeter ki isteyin,çekim yasasının sırrı,çekim yasasının kayıp anahtarı vs vs gibi inanılmaz teknikler öğrendim bunlartı sizinle paylaşabilirim,bu konu bize aslında yüzyılardır mevlana tarafından söylenen kelimelerle ifade edilmiştir,fakat bu kitapları yabancı yazarlar yazdığı için daha ilgi çekmiş durumda ara ara yaşadıklarımı ,teknikler sizinle paylaşacağım ben yine konumu mevlananın düşünce gücüyle ilgili çok güzel bir sözü ile sonlardırmak istiyoruma.s.insan düşünceden ibarettir,gerisi et ile kemiktir,gül düşünürsen gül olur,diken düşünürsen diken olur a.s.güzel düşünceler hayaller diliyorum sizlere....

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle devam etmek istiyorum biz evrenin en güçlü vericisiyiz,mıktanız gibiyiz,tüm güzellikler ya da tüm üzüntüleri üzerimize çekme olasılığımız oldukça yüksek,hep derler ya üst üste geldi diye lütfen bir düşünün neden üst üste geliyor, başımıza gelen şeylere üzülmeye devam ettiğimiz sürece frekansımızı değiştirmediğimiz sürece üst üste gelmeye devam edecektir,olumlu düşün olumluyu çek olumsuzu düşün olumsuzu çek ,aslında çok basit gün içinde lütfen kendinize sorun? NASILIM? sağlıklımısınız,ayakta durabiliyor musunuz sevdiklerinizle mutlumusunuz tamam o zaman çok mutlusunuz siz ,bu değerler o kadar önemli ki onun için gün içinde şükretmeli,bizden daha kötü durumda ki insanları düşünüp bulunduğumuz durumu ona göre değerlendirmelisiniz,yine devam edeceğim,güzel bir sözle bitirmek istiyorum yine ama dikkatli okuyun ve üzerinde düşünün bu sözle ilgili sonra ayrıca açıklamalarda bulunacağım.a.s..neleri istemediğinize değil,neleri istediğinize odaklanına.s.görüşürüz

Sana hak veriyorum o kitabı ben de okudum ama bazı yerleri çok mantıksızdı yani zenginolun o zaman hayal edin mesela iki günde zengin olun cok basit bir şey değil bu tabi...abartılar dışında inandığım yönleri de var tabi aklıma gelen başıma geldi derler ya olumlu düşünmek lazım her konuda.

almıştım kitabı da yarısına bile gelemedim
çok sıkıcı, niye bu kadar abartıldığını da anlamadım basında vs, her kişisel gelişim kitabında yazan klişe şeyler vardı, düşünceyle zengin oluncağına vs inanmıyorum.sadece zengin olcağını düşünüp insana hırs gelmesi ve daha çok çalışıp zengin olması şeklinde olabilir bence.

bende okudum bu kitabı gercekten cok etkıleyıcı ama ınsanın dusuncelerını kontrol altına alması kıtapta yazdıgı kadar kolay olmuyor ne yazık ki..

arkadaşlar zengin olmayı şöyle anlatıyor,bunun asıl adı kendine çekme sanatı,siz isteyin ama ne isterseniz isteyin allahtan ,gerisini bırakın lütfen ortamı o hazırlasın,düşünmeyin nerden gelecek diye, biz herşeyi hak ediyoruz,herşeyin en iyisine layığız diye düşünün ve hayal edin istediğiniz şeyleri,hemen değişin demiyor zaten ki değişmekte zor,ben arınma teknikleri yapıyorum ve inanılmaz faydasını görünüyorum eski kalıplaşmış inançlar yüzünden istediklerimize, aman o olmaz zaten beni bulmaz ,gibi laflarla önümüzü kapatıyoruz işte ben bu kalıplardan kurtulmak için arınma tekniği yapıyorum sadece THE SECRET I okumadım kitap adlarını yazmıştım ,onunla ilgili daha bir sürü kaynakları okudum ve bu olaya inanmak önemli,en basidi biz şirin bir turizm kasabasında oturuyoruz,ve ben dünden o kadar yorgundum ki büyük oğlumun doğum günü vardı okul arkadaşları ,öğretmenleri fethiyeden kalkıp geldiler tekne turu vs bayağı yoğun geçti ,tam öğle saatlerinde ahh şöyle bir sere serpe yatsamda baştan aşağıya masaj yaptırsam diye içimden nasıl geçirdim anlatamam ki burada masajcı yok sadece otellerde,neyse bayan kuaförü bir arkadaşım vardı ona birşey sipariş etmiştim o esnada o aklıma geldi aradan yarım saat geçti bende gittim almaya bize yakındı,muhasebeci bir arkadaşlar buraya 20 dk uzaklıkta ki bir yerden özel masaj yaptırmaya uzman kişileri davet etmişler muhasebeci arkadaşlar bayan kuaförün adresini vermiş masajlar burda yapılacak demiş bende üstüne gitttim ki masajcılar orda gerisini tahmin edin günün yorgunluğunu atmak için bana bir masaj yaptılar anlatamam mükemmeldi benim için en basidi böyle içimden geçirdim ve oldu aklıma hayalime bile gelmez.mutlaka sizlerinde olmuştur ayy içimden geçirdim hemen oldu keşke başka bişey daha dileseydim diye bunun gibi bişey işteee.. devam edeceğim yatmam lazım şimdi
:teytey:

Son düzenleme:
Bende bu kitabi okudum ve cok etkilendim, ne yazikki sirf okumak veya etkilenmek yetmiyor.
Bu kitabi bence 2-3 kez okumak gerekiyorki o yazilanlari yasaya bilmek icin.
Kolay ögrenilecek seyler degil, tabii bu kisiden kisiye degisir.
Hergün 1-2 sayfa okuyupda düsünceleri tazeleyip ve positif frekasa gecmek gerekiyor.
Ben de park olayini denedim ve gercekden ilk günden itibaren park sorunum kalkti.
Cok ilginc.
Daha önce yani yillar önce bu kitabi okumadan bir cok sey yasadim ayni böyle tabii bilinc alti, ozaman böyle evren falan yoktu.
Ozaman hislerim daha kuvetliydi ve acayip istedigim seyler oluyordu su an pek cekemiyorum.
Ögrenmeliyim tekrar.

Baska ne kitabplar okudun bununla ilgili?
isimlerini verirsen sevinirim.

secret ı okumustum ve daha sonra buna benzer kıtaplar okudum. sanırım butun mesele zıhnı kontrol altında tutabılme.bu bıraz zaman alıcak. sevgıyle kal

AKAŞA yayınlarından bununla ılgılı kıtaplara ulasabılırsın.ben yaradılısın 4 prensıbını okudum en son.

geçen yıl bende okudum kitabı.bence sadece mali amaçlı yazılmış bir kitap.zaten biz ne kadar istersek isteyelim allah ın yazdığından öteye geçilmiyeceğide bir gerçek

ticari bi kitap, zaten kitap surekl, kendini tekrar ediyor...pozitif dusunmek iyidir ama istedigin herseyi de kendine cekemezsin, bence abartılmış...

Insanlar hayatlarinda bi mucize aradiklari icin bu kitap bu kadar ilgi gordu, ama yok oyle bisey bence

bu kitap tamamen pozitif düşünmeyi sağlıyor.umutsuz oldugun konulara daha farklı yaklaşmayı,daha geniş düşünmemizi sağlayan bi kitap.genelde zenginlik kelimesine takılmış okuyanlar ama adamlar demioki sen iste yukardan altın yağsın..başarmak için istemek, istemek için hırs, ee bunlar için de inanmak gerekir,umut gerekir..
mesela tanıdığım bi abla var,kadın nelerle karşılaştı hayatta.önc eşiyle sonra çocuklarıyla sonra sağlıyıyla hep sorunlarla boğuştu.ama bi git kadının yanına sohbetinden neşesinden yanından ayrılasın gelmez.kadın ne umudunu kaybetti ne de pes edip hayatla bağını kopardı.hep, düzelecek,bunlarda geçecek, çünkü ben bunu hakediorum derdi.Şuan ikinci bir evliliği var çok mutlu,çocukları annesine deli oluyor ve çok şükür kadının hiçbir rahatsızlığı yok.o abla şuan Olmak İstediği Yerde.Çünkü gerçekten istedii..!
:1hug:

Son düzenleme:
Iste ne diyoruz positif düsünce önemli, sen kitabi bile okurken negatif düsünüpde mali acidan yapilmis dersen, negatifligi cekmis olursun.

Bende size söyle birsey anlatayim,
ben bu kitabi okurken cok etkilenmistim,
o ara bir arkadasim beni hergün ariyordu ve cok mutsuzdu, aslinda mutsuzlugu icin bir sebeb yoktu ama mutsuzdu ve kayinvalidesini sorun ediyordu vs, ama hep bos yere.
Ona bu kitabi önerdim, hemen almis, ve inanmicaksiniz, depressionundan bu kitapla cikti,
kayinvalidesinle sorunlari bitti,
cekim yassasini kullanmayi iyi becerdi,
gecen senden simdiye bir porsche aldilar ve bir ev, bukadari yeterli degilmi sizce?

bende cok begenerek okudum bu kitabi, para konusuna takildim biraz bende inanmadim pek ilk basta
sonra denemek istedim

ve bugunlerde maasim haric hesabima para gircek biryerlerden diye resmen inandirdim kendimi,
ona gøre alisveris yapiyordum surekli..
param var diyordum..
nerdenmi gelcek? Allah biliyor o yeter..
200 ytl nin biraz altinda bir para girmisti hesabima.. :sm_confused:
hesap numaralarini arastirirken kim yollamis kim bu diye dayim cikti yollayan kisi, hediyeymis ama aramayi haber vermeyi unutmus dayicim =)

okuduktan sonra bir hafta falan kullanabiliyordum "SIRRI" ama jeyloo nun da dedigi gibi bikac sefer okumak gerek bunu, kullanmayi øgrenene kadar

sırnaşık şeyarkadaşlar ben sadece kitapın 50.sayfasına kadar okudum..Açıksa önce benide çok etkilemişti..VE o andan itibaren olumlu düşünmeye başladım..Bu arada hala kitap elimdeydikaydirigubbakcemile3..Önce yan komşudan gelen müzik sesinin kapatlımasını düşündümsırnaşık şey 1dk.içerisinde müzik kapatılmıştısırnaşık şey..Sonra sevgilimin beni o anda aramasına odaklandımsırnaşık şey Ben daha bunları düşünürken beni aradısırnaşık şey..Ertesi gün ise nedense hiç kitabı elime alıp okuyasım gelmedi..Şuanda gelmiyor.Sıktı yanisırnaşık şey..Benim için sorun yok zaten ben yaşayacagım şeyleri önceden rüyamda görebiliyorumsırnaşık şey

sadece ben demiyorum ki mali açıdan die sanırım 6-7 ay önce kitabı piyasaya sunanlardan da böle bi açıklama gelmişti.
bir gazetede okudum ama hatırlamıyorum hangisi olduğunu

ayrıca arkadaşınızın ev ve araba aldıklarını sölemişsin.şimdi yani bu kitabı okudular diemi aldılar yoksa zaten birikimleri vardı da bu süreyemi denk geldi ,ki zaten birikim varsa kitaptan bihaber olsa bile alacaklardı..biraz düşünmek lazım.her kitabı okuyan ve inanan mal mülk sahibi olması gerekmez mi o zaman

Son düzenleme:

mesele sadece mal mulk degil
pozitif dusunmeyi øgrenmek, ve øyle dusununce guzel seyler olabildigini gørmek.
En ønemliside kendini kandirarak degil, olmiyacagini bile bile bir seyi olcak demekle kendimizi kandiririz.
Icten ice inanmak lazim, bunu herzaman basarabilen, supesiz yaklasabilen cok az kisi vardir.
Bazilari bazi konularda ørnegin mal mulk konusunda daha supeli davranirken, bazilarida herseyden supelenirler,
yanlis burda bence.
Gercekten inanmak istemek ve beklemek gerekiyor

birilerinin bunu anlaması nekadar güzel:1hug:

bende okumuştum.çok güzel.ama şöyle bişii var negaif olan,hep olumsuz düşünen insanların kendini değiştirmesi çok zor oluyo.zamanla belki.denir ya istemediğin şey burnunun dibinde biter...öle bişii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…