The secret sır çekim yasası

daha önce tanımıyordum. açıkcası ilk olarak kafamda beğendiğim erkek imgesini oluşturdugumda tanıdıgım kişiler ve çevremden gelecegini düsündüm...ve hatta dedim ki kafamda ki adam tanıdıgım erkeklerin hiç birine ve kimseye benzemiyor bu adam çevremde yok dedim..ara ara umutsuzluk oldu.. derken pat diye çıktı..karsına cıktıgında zaten anlıyorsun o kişi oldugunu:) tavsiyem hayalindeki erkeğin özelliklerini kagıda dök..mesela yakışıklı,romantik,sadık,hümanist,cömert vb ben bunları yazmıştım..ama bende bu saydıgım özelliklere sahibim.. o yüzden kendim gibi birini istiyorum derdim...tek fark var onlar varlıklı bir aile o da sorun değil..neyse sonuç olarak yakında evlilik sürecine giricez..Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah...hayal etmekte dua gibidir..kafanızda tanıstıgınız anı, ilk göz göze geldiginiz anı,ilan-ı aşk ettigi anı, ilk öpüşmenizi ve yanınızdaki erkekle gurur duydugunuzu herkesin size imrenerek baktıgını hayal edin hatta yaşayın heyecanlanın..ama özellikler konusunda gercekçi olun!..bir de sakin olun acele etmeyin, aramaya çalışmayın.. sadece hayal edin, inanın, evrene güvenin, ..hayalinizdeki erkek hiç beklemediginiz bir anda gelecektir..
tavsiye edecegim kitaplar secret 'ın türk versiyonu R.ŞANAL ın kitaplarıdır çok ta iyidir bu kitaplar..

Son düzenleyen: Moderatör:
inşallah dediklerini yapabilirim çok sağol artık soracaklarım olduğunda sana da danışabilirim değilmi yapandan öğren demişler nasılsa tanıdığın ve aslında bambaşka hayatlar yaşayan iki insan için uygulamak daha da zor oluyor zıt insanlar için yani

tanıdığın veya geçmişte birşeyler yaşadığın kişiyi istedğin şekilde hayatına çekebilirmisin bilmiyorum ama istediği özellikleri kağıda dökmüş ve karşısına tam da öyle biri çıkmış tanıdığım var.bu konuda bişeyler yapabilirsin prenses.inan oluyor bizzat şahidim.hayırlısıyla.o bambaşka hayatlar dediğin kişiyle de hyatın bir alanında yolların kesişebilir :98:

ay herkes istediğini çeksin ben de çekeyim birisi yapıyorsa herkes yapar işin nasılına odaklanıyoruz bence daha çok aslında olacağına inandıktan sonra nasıl olduğuyla ilgilenmemek de lazım ama ister istemez düşünüyoruz yaa

diyorum sana gözümün önünde olan bişey ve neden olmasın.karamsar düşünme lütfen bak işte ne güzel nasılını düşünmemek gerektiğini de biliyosun.o halde neyin eksik.şöyle yapabilirsin yaz bi pembe kağıda zarfa koy yastığınn altında dursun ve unut gitsin.hayatını akışına bırak ve karşına çıkacağından emin ol.bu konulara da fazla takılma kuruntu olmasın kafanda
hayatın tadını çıkarmaya bakalım

evet darksea karar verdim hayatımda eksikliğini hiç hissetmemeye karar verdim hatta olmasa da olur gibi bi bakış açısına sahibim artık ve daha mutlu ve hafifim biliyo musun gerçekten dediklerini yapıcam ve sonuçlarını da buraya yazıcam hiç merak etmeyin

ee yok mu deneyimi olan hiçkimse yahu hayat kalitemizi artıralım kızlar yardımlaşarak başarı hikayeleri bekliyoruz daha fazla

paralelkenar ve darksea'ya teşekkürler bilgilendirdikleri için bende uygulayacağım

prenses_84 ve başka deneyecekler içinde hayırlı olanlar karşılarına çıkar umarım

yalnız ben birşey soracağım...kağıda dök sonra unut demişsiniz ya sürekli ona odaklanmak mı lazım yoksa unutmak mı ?? kararsız kaldım

rica ederim cemre
benm gözlemlediğim kadarıyla çevrendekilere olacak diyebilirsin inandır hatta onları kendinde inan ve nasl olacağına odaklanma.günlük yaşantına devam et o konularda kafa yorma.unut demekle o kastediliyor bence.

kağıda yazacağım ama aklım onda kalmayacak ama olacağına inanacağım

mesela bir mağazaya girdiğimde sevgilime şöyle bir şey alayım yada onu şuraya şuraya götüreyim gibi minik afirmasyonlar işe yarar mı sizce ??

ayrıntılı şekilde yazarsın canm.evet işe yarayabilir ama zamana hiç takılma beklentiye girme.biliyorum hem inanıp hem beklentiye girmemek tezatlık ama işte akışına bırak gitsin bi yandan da

olsa da olur olmasa da mantığı mı acaba işe yarayan çünkü ben çok da benim için önemli olmayan şeyleri daha kolay ve çabuk çekiyorum kendime:26::26::26: olmayacak diye korkmamak lazım galiba cemre25

bi kere öcne değerli olduğunu bileceksin kendine hissettireceksin...kendi kendinle flört etceksin yani şöyle hani kendine değeri yine "kendin" verceksin anlamında.bunu bi yerde okumuştum

rahat olceksin kasmiceksin oluruna bırakıceksin..

okuduğum anladığım bu benimde

çekim yasası her şeyden önce iyi hissettiriyor yani sürekli olumlu düşünmek hep özlediğimiz hayal ettiğimiz şey değil mi aslında ?ben yaklaşık 1 ay boyunca yasayı uyguladım inanın olacağına dair hiç bir şüphem olmadı sürekli dua ettim galiba işin en önemli noktası dua etmek oluyor .nasıl olacağına hiç kafa yormadım istedim dua ettim inandım bıkmadan ve sonuç mu ?asla aramaz dediğim insan aradı hem de 1 ayın sonunda bu çok güzel bir his yani olmasını istediğin şeyin olması...şimdi bakıyorum bu aylar pek uygulayamıyorum yani galiba olmasını istediğim şeye çok takıntı oluşturdum ee bu da doğal olarak acaba olur mu nasıl olur,çok imkansız bir şey istiyorum gibi saçma düşünceler doğuruyor ve tabi isteğimin önünde koca bir engel oluyor bunun farkındayım..siteyi pek takip edemesem de bu konuyu her okuduğumda neden olmasın neden imkansız olsun ki diye düşünüyorum ve müthiş bir güç duyuyorum.bugün karar verdim 3 ay önce uyguladıklarımın aynısını yapacağım duamı edeceğim hayalini kuracağım olumlu düşüneceğim nasıl olur demeyeceğim inşallah olacak deyip buna gönülden inanacağım ve sonuç çok güzel olacak bunu şimdiden hissediyorum...aslında çok şanslıyız ki böyle bir sitemiz ve böyle bir konu başlığımız var:)

Ben bazen ne istediğimi bilmiyorum açıkça söyleyeyim..

Bazen atyıorum x bana dönse diyorum sonra bıktın artık sende ondan niye kendini zorluyosun diyorum

bir yanım beni arasın etsin diyor diğer yanım başından güller atsa dönüp bakmazsın artık ona kabul et diyor

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ben anlamadım

sonuç olarak şuna karar verdim herhalde ben ondan sadece ilgi istiyorum

O zaman olumlamam şöyle olsun

"x bana ilgi göstermeye başlasın ama ben ona inanmayayım çünkü o sırada bana değer veren bir sevgilim olduğundan ona dönüp bakmayayım bile"

aslında şöyle bi durum var bende dua ettiğim zaman işin rengini sapıtıyorum bu sefer nasıl olacağına falan takıyorum:44::44::44: çok odaklanmamak gerek bazen düşünüp iyi hissetmek ve oluruna bırakmak çok daha iyi oluyor çünkü dua ederken yalvarma modunda gözümde büyütüyorum zaman zaman

birbirimize cesaret verelim.gelişmeleri yazalım ben işe girmek için olumlu düşünceyi kullanıcam.benm sorunum ayrıntılı biçimde gözümde canlandıramıyor olmam.o duyguyu yakalamak önemli ve nasılını hiç düşünmmek.şu imagine olayına başlamak lazım boş boş durmakla bişey olduğu yok:76:

ay aynen ya =)

olsun olsun dicez gökten yerden bi yerden elbet gelcek dicez heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…