The secret sır çekim yasası

aaa hadi yaa, bende de harekete geçmeyen şeyler vari bi zahmet bana da yolunu gösteriver yaa. :)) bazı planların var gibiii, hadi hayırlısı.

ben de bu kitaba ve olumlu düşünmeye çok inanıyorum. en umutsuz olduğum ve içimin çok acıdığı dönemler de bir erkek arkadaş istedim, oldu:)))
rahat masa başı bir iş istedim oldu ( ki ben şimdiye kadar hep fabrikada çalışmıştım hiç masa başı nedir bilmezdim))))
kısacası gerçekten istemek önemli...

kızlar ya ben bişey var onu yapmıcam allaım söz veriyorum diyorum ama kendimi tutamayıp yine yapıyorm sonra pişmanlık tabii... sizce neden bu

kızlar ya ben bişey var onu yapmıcam allaım söz veriyorum diyorum ama kendimi tutamayıp yine yapıyorm sonra pişmanlık tabii... sizce neden bu

e insanız be cicim..irade konusu..herkes iradesini mükemmel bir şekilde götürüyo mu sanki ? götüren varsa bana bi ulaşsın iyi olur :)
-----
ya bu secret denen veletle işim zor benim ...dalmak istiyorum ya..yapcam yapcamda inanamıyorum yani evrene lafım yok inanıyorum şimdi çekim yasası secret falan aman negatif tarafından bi düşünce gitmesin evrene :) kuantuma hörmetler (((ne demişler pozitif enerjinin açmıcağı kapı yok))

ben isteğimin olacağı kısmına inanamıyorum. belkide gerçekten hayalperestim. ama orda demiyo mu ya ne isterseniz isteyin hepsi bizden diye. sonrada yok ne biçim iş bu ?

ya nolur bi yardımcı olun.

bende senin gibi düşünüyorum ama bi yandan da mantıklı geliyor tatlım bizim tek eksigimiz inanmamak sanırım

bende senin gibi düşünüyorum ama bi yandan da mantıklı geliyor tatlım bizim tek eksigimiz inanmamak sanırım

şimdi yolda birisi dursa sana 3 vakte mini cooper gelcek inanıyorum dese yürü git derim :)

ama secret yaparkene aa tabikide gelcek zaten bekliyorum park yeri bile hazır diyoruz..

kitapları okuyorumn tamam Allaaaah diyorum tamamdır kaptım işi kral benim :)

e gerçek hayattada ya saçmalama kızım olcak şey mi çık şu hayal dünyandan yeter diyorum kendime..ben gerçek hayata dökemiyorum şekerim sorun o

ben de dökmek istiyorum dökemiyorum gerçek hayata.

O ZAMAN BU SORUNU HEP BİRLİKTE ÇÖZCEZ YALNIZ CEMRECİM gerçekten inandığım şeyler bu ara olmaya başladı ama gerçekten inanmak gerkiyormuş:81:

O ZAMAN BU SORUNU HEP BİRLİKTE ÇÖZCEZ YALNIZ CEMRECİM gerçekten inandığım şeyler bu ara olmaya başladı ama gerçekten inanmak gerkiyormuş:81:

bana hala şaka gibi geliyo nedense :) brad pitti istesem o da mı olcak yani diyorum..

ya şimdi inanılcak şeyler var inanılmıcak şeyler var

mesela alıncak bişey mi istiyorum atıyorum giysi alıcam alıcam onu derim canlandırıp aklımda işte hayal ederim olur o

araba istesem yıllar sonra olur :) ama olur gene

ama birisiyle sevgili olma fikri ? helede zorsa .. o zaman nası inandırcam kendimi

ki bende hayalperestimdir.yani böyle olmicak şeyleride düşünürüm.ama olmicanı bilirim.belkide OLCAĞINI bilmem lazımdır ben hep OLMİCANI biliyorum..

Kızlar selamlar...Cook uzun zamandır bu konuyu takip ediorum ama bı turlu yazma fırsatı bulamiyordum.secret kitabının çıktığı günden bu yana pozitif düşünce,düşünce gücüyle ilgileniyorum.kitabı okuduktan sonra veya bunu yapmam gerektiğini kendime telkin ettikten sonra kısa bı süreliğine de olsa pozitif düşünerek düşünce gücü ile hayatımı düzene sokmaya calisiorum ,faydasinida gördüm bazı zamanlarda ama genel olarak bı süre sonra unutup yine depresif mutsuz ruh Halim'e bürünüyorum..bana basarı hikayeleriniz varsa anlatmanızı ve nasıl surekli oltam pozitif kalmayı basarabildiginizi anlatabilirmisiniz.

bende bir kaç yıl önce the secret adından bir şey seyretmiştim düşünce gücüyle her şeyin mümkün olduğundan bahsediyordur ne kadar inansakta uygulamak biraz zor.ama yakın çevrem şanslı olduğumu söyler acaba sürekli olumlu düşünen biri olduğum için olabilir mi diye düşünürüm bazen.hani ne düşünürsek onu çekermişiz yaaaaa

Bende belgeselini izledim bu konuyla alakalı şuanda cazibenin sırrı diye bi kitap okuyorum ve ben gerçekten inanıyorum birşeylerin değiştiğine.Aslında değişmesede insanın kendini iyi hissetmesi bile bi artıdır.Ben önceleri negatif bi insandım hemen paniğe kapalır stres yapardım ama artık kendime eziyet etmiyorum pozitif ruh halimi koruyorum.Beni gerçekten iyi yönde değiştirdi.Bunu etrafımdakilerde dile getiriyolar.Faydasını gördüm şahsen artık daha huzurlu bir inasnım

Bugün, yaşamınızda ilerlerken, etrafınıza bakın ve başka biri için yapabileceğiniz küçük bir şey olup olmadığına bakın,onlara verebileceğiniz bir hediye. Güzel bir şeyler söyleme, dikkatle dinleme, sevgi dolu bir jest yapma fırsatını arayın. Bir yaşamı aydınlatmanın/mutlandırmanın yollarını arayın. Ağır bir yükü hafifletmenin yollarını arayın.

Dünyayı daha iyi bir yer yapmak için bir gün harcayın, kendi yüklerinizin tahmin edilmeyecek boyutta kalktığını görürsünüz.
Minnettarlık gülümsemeleri, minnettar bir yabancının sürpriz bakışı, bu şeyler sizi yükseltir ve kendi kaygılarınızdan uzaklaştırır.

Başkalarına sevinç ve hoşnutluk getirme gücünüzü kavrayın.
Basit bir sevgi ve şefkat eyleminin gücünü kavrayın. Bir melek olun.

Yaradanım tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.
Kendimi ve yaptıklarımı sevgi ile görüyorum.
Emin ellerdeyim.
Kendimi hayatın akışına bırakıyorum.
Sevgiyle iletişim kuruyorum.
Kendi merkezimdeyim, sakinim ve dengeliyim.
Evren beni onaylıyor, her şey yolunda.
Hayatın tüm ihtiyaçlarımı kolayca ve rahatça sağlamasına izin veriyorum.
Yüksek Benliğime güveniyorum.
Sağlık, zenginlik ve mutluluk hayatımı sürekli olarak renklendirir.
Ben her bakımdan zengin ve başarılı biriyim.
Sağlığım her açıdan mükemmel.
Hayatıma neşe, sevgi, samimiyeti davet ederim.
Sevgi sürekli olarak beni sarmalar.
Ben sevilen, neşeli bir insanım.
Yaratıcılığımı kolayca ve coşku ile ifade edebiliyorum.
Hayatımda sürekli olarak hayırlı fırsatlar ve durumlarla karşılaşırım.
Yeni öğreti ve bilgileri kolayca ve zevkle özümseyebiliyorum.
Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.
Hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum.
İyi olan her şey bana kolayca geliyor.
Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum.
Kendimi özgürce, tam anlamı ile ve kolayca ifade ediyorum.
Doğal bir biçimde öğreniyor, aydınlanıyorum.
Kendi hayatımın efendisiyim.
Sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum.
Tüm duygularımı bir parçam olarak kabul ediyorum.
Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor.
Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum.
Kendim olmaktan mutluyum.
Yeterliyim.
Burada ve şimdiyi kabulleniyorum.
Kendimi seviyorum ve hayatıma sevgi dolu ilişkileri çekiyorum.
Bana içsel bilgeliğim rehberlik yapıyor
Yeni bir başlangıç yapmayı hak ediyorum.
Kalbimi açıyorum

Secret süper bir kitap fakat ilk bu tür şeyleri Secret' la öğrenmek bence çok doğru degil, çünkü ben o onu okuduktan sonra çok fazla duygularımı bastırdım, hep iyimser olmaya çalıştım ve bu beni hasta etti, insan her duyguyu yaşamalı bence fakat herşeyi yaşamamanın bir sebebi olduğunu bilmeli, ve nihai sonucun da iyi olacağını düşünmeli bence,

Bu ay içerisinde olmasını çok istediğim birşey varr...
Bunu nasıl istemeliyim pekii yada nasıl düşünmeliyim??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…