The secret sır çekim yasası

Gerçekten de dediğiniz gibi mesela istiyorum,güzel bir iş sahibi olmak; ama böyle bir yanım

sanki istemiyormuşum gibi olmasın der gibi oluyor.

Sonra da o istemeyen tarafımın yanına geçmiş olduğumu fark ediyorum

Saçmalama böyle düşünme diyorum;ama olumsuzluğa öyle alışmışım ki sanki olumsuzu düşünsem

daha mutlu oluyorum,nasıl bir saçmalıksa bu...

Gerçekten de dediğiniz gibi mesela istiyorum,güzel bir iş sahibi olmak; ama böyle bir yanım

sanki istemiyormuşum gibi olmasın der gibi oluyor.

Sonra da o istemeyen tarafımın yanına geçmiş olduğumu fark ediyorum

Saçmalama böyle düşünme diyorum;ama olumsuzluğa öyle alışmışım ki sanki olumsuzu düşünsem

daha mutlu oluyorum,nasıl bir saçmalıksa bu...

çünkü küçüklüğümüzden bu yana gördüğümüz bu.düşünce sistemimiz kötüye aşikar.

aman mutlu olsam hemen arkasından üzücü bişey oluyor.para kötüdür.para kötülük getirir. güzelin bahtı olmaz vs vs :))) o kadar çok saçma şeye inandırıldıkki.beyin doğru olanın olumsuz düşünce olduğuna inanıyor ama değil :) biz en iyisini hak ediyoruz.yüce yaradan kulum iste demiş :))

eğer hak ettiğinize inanıyorsanız ve içinizde kötülük barındırmıyorsanız mükafatınızı alacaksanız.asla inanmaktan vazgeçmeyin.bunu ister ruhani yoldan ister dini yoldan ister evrenden isteyin.bütün dinler bütün düşünce sistemleri bunu destekler :))

çünkü küçüklüğümüzden bu yana gördüğümüz bu.düşünce sistemimiz kötüye aşikar.

aman mutlu olsam hemen arkasından üzücü bişey oluyor.para kötüdür.para kötülük getirir. güzelin bahtı olmaz vs vs :))) o kadar çok saçma şeye inandırıldıkki.beyin doğru olanın olumsuz düşünce olduğuna inanıyor ama değil :) biz en iyisini hak ediyoruz.yüce yaradan kulum iste demiş :))

eğer hak ettiğinize inanıyorsanız ve içinizde kötülük barındırmıyorsanız mükafatınızı alacaksanız.asla inanmaktan vazgeçmeyin.bunu ister ruhani yoldan ister dini yoldan ister evrenden isteyin.bütün dinler bütün düşünce sistemleri bunu destekler :))
Ne güzel açıklamışsınız.Bende de oluyor bu istemsiz olumsuz düşünce,onu yenebilsem herşey daha güzel olacak.

nil gün ün çekim yasası kitabını bende aldım arkadaşlar okudukça paylaşırım düşüncelerimi

ben de bu tezatlığı yaşıyorum ama değişmeye çok da istekliyim arkadaşlar.olumsuz düşüceler beynimde bi şekilde beni oyalıyo ister istemez olumsuza inanıyorum.çünkü bilinçaltım beni yönetiyor.bu yüzden bilinçaltımla işbirliği yapmam lazımmış.bi de bunu denemek lazım.bilinçaltımı yani egomu küçük bir çocuk gibi karşıma alıp konuşmaya başlıcam:KK1:inşallah kafayı sıyırmam:KK1:onu ikna edicem çünkü onsuz olmuyormuş.şimdi okuduğum kitapta bu sistem var benm aklıma yattı bi denemekte fayda var yoksa bu kafamdaki sesler bana hiç yaramıyacak.
birde şuna dikkat ettim bazı şeyleri yeni anlıyorum.geçmişte yaşadığımız olaylar affetmediğimiz için biliçaltında korku olarak saklanıyor.ve onlara benzer durumlarla karşılaştığımızda ne kadar olumlu düşünürsek düşünelim o korkular bizi yine aynı sonuca yani olumsuza itiyor.bunları çözüme kavuşturmak lazım..
ben yine de eskisinden daha iyiyim.hayatı ciddiye almıyorum o beni ciddiye alsın:KK74:
şimdiye kadar hep sadece istedim ama sizin de dediğiniz gibi bir yanım da olmasından korkuyordu o yüzden de istediim birşey olsa bile hiç sonuçlanamadı hep hayal kırıklığı..nedenini anlamadan hep şanssızlığıma vermiştim bundan sonra böyle yapmıcam.yani inşallah :89:

:KK39:
arkadaşım biz nasl olumlu düşünürüz nasl kendimizi sıkıntılardan arındırabiliriz bunun derdindeyiz bilmem anlatabildim mi? tamam fikrini söyledin ne güzel saygı duyduk ama uzatmassan sevinirim.
ben olumlu düşünmeye yeni başladım ve kendimi hayata adapte etmeye çalışıyorum bunun için fazlasıyla kitap bitirdim ve bu sayfada kendimi motive etme amacıyla paylaşımda bulunmaya hazırım.hayatın güzel yanlarını yeni yeni görmeye başladığımı söyleyebilirim.

Uzatan kim pardon cevap yazmazsanız sevinirim :90:

Son düzenleme:
arkadaşlar burası tartışma yeri değil..lütfen konuyla ilgili yorum yapalım sadece.herkes fikirlerini belirtir ama herkes herkesin fikrini beğenmeyebilir. katılmadığımızı söyleyebiliriz ama saygılı olmamız lazım..fikirlerimizi dayatmamamız lazım..negatif enerji yaymayın :)

The secret yasasına inananlardanım ben de...
Olumlu düşünce herzaman kişiye pozitif bir enerji verir.
Bedenindeki kötü düşünceleri uzaklaştırmaya yardımcı olur.
Bireyin aklına kötü bir düşünce geldiğinde hemen o düşünceyi kafasından atması gerekir.
O düşüncenin olmayacağına kendini inandırmalıdır.

arkadaşlar burası tartışma yeri değil..lütfen konuyla ilgili yorum yapalım sadece.herkes fikirlerini belirtir ama herkes herkesin fikrini beğenmeyebilir. katılmadığımızı söyleyebiliriz ama saygılı olmamız lazım..fikirlerimizi dayatmamamız lazım..negatif enerji yaymayın :)

:81:bencede=)hadi artıııııkkk pozitif olalımmm:KK56:

kızlar evrenden torpilim var kitabını okumuştum fakat o kafayla negatifliğe odaklanmışken meğer hiçbişey anlamamışım şimdi baştan başladım yazılanları uygulamak istiyorum bakalım işe yarıyacak mı :86:

sır benim için bir önizleme oldu . nil gün ün çekim yasasını okudum ve daha bugünden işe yaradı kızlar...

ne güzel :KK31: peki kendini buna inandirirken neler söyledin neler düsündün paylasirmisin

nil günün o kitabını okumaya başladığımda zaten pozitif enerjiyle dolmuştum..bişey söylemedim aslında sadece kötü düşünmedim.kötü düşünce gelince direk kovuyorum artık.mesela sıkılcağım sevmiceğim birşeyi yapıcam öncesinde kendimi rahatlatıcak aklımı dağıtcak şeyler yapıyorum ama çok basit şeyler..küçücük bir şeyi bile güzel hale getirmeye çalışıyorum ..aynaya mı bakıcam ayy sivilc...:KK4: demek yerine güzelliğim için tşeekkür ederim :nazar: deyip kendime gülümsüyorum :KK70:...aklıma geldikçe kötü şeyler için bile teşekkür ediyorum çünkü iyi yada kötü farketmez bir olay olduğunda bir tecrübem oluyo düşüncem oluyo daha kötü olmadığı için teşekkür ediyorum... :KK49:

kızlar hiç bişey yapamazsanız bile ..aman olumsuz bu ama :) en azından kendinizi o kadar rahat hissediyosunuz ki anlatamam..o sn olmasa bile bi süre sonra oluyo istekleriniz :) :KK55:

ve olumsuz bişey mi düşündünüz direk özür dilerim iptal iptal deyip ardından 1 olumsuz şey söylüyosanız 5 olumlu şey söyleyin :) bi süre sonra alışıyosunuz hiç merak etmeyin.. :KK62:

eğer mümkünse hayallerinizi yazın kağıtlara duvarlara asın yazı resim neyse artık..ben ailemle yaşadığım için pek yapamıyorum onu ama imkanı olanlar yapsın :) :KK34:

cemre 25 cok sevindim senin adina:KK16:
Gecenlerde benimde eve dönerken hamburger patates kizartmasi öyle bi canim cektiki :KK39:yol boyunca gitsemmi gitmesimi düsündüm sonra dedim kendime amaan bosuna ne para vericem evde sicak yemek varken iyikide gitmemisim köpfte ile patateskizartmasi vardii :KK52: azicik ucundan tutturabilmisim dimi ama :KK60:

cemre 25 cok sevindim senin adina:KK16:
Gecenlerde benimde eve dönerken hamburger patates kizartmasi öyle bi canim cektiki :KK39:yol boyunca gitsemmi gitmesimi düsündüm sonra dedim kendime amaan bosuna ne para vericem evde sicak yemek varken iyikide gitmemisim köpfte ile patateskizartmasi vardii :KK52: azicik ucundan tutturabilmisim dimi ama :KK60:

:) ne güzel...ooh afiyet olsun :):nazar:

daha çok geliştirmem lazım çoook:emir_bebek:

ee arkadaşlar hiç yazacak olan yok mu ? umutsuzluğa düşmek üzere olan şu arkadaşınızın umutlu olmasını sağlayın..

Ben bugün Nil Gün'ün Çekim Yasası'nı aldım okumak için sabırsızlanıyorum=) The Secret'tan daha farklı şeyler vardır umarım, aynısı demeyin lütfennn

Ben bugün Nil Gün'ün Çekim Yasası'nı aldım okumak için sabırsızlanıyorum=) The Secret'tan daha farklı şeyler vardır umarım, aynısı demeyin lütfennn

bence daha güzel..gene aynı şeyler ama farklı açılarıyla.

ben burda daha iyi anladım bazı şeyleri çünkü

X