The secret sır çekim yasası

canım o mumlu seyı yapamadım ya cunku aksam dsarı cıktım 2 gundurde sunum hazrlamakla ugrasıyorum aslında zor bısey degıl ama konsantre olamıyorum bı turlu :KK50:

evet canım hanı mumla ılgılı bı yazsı vardı ya cakra acmayla ılgılı de olabılr onu yapmak ıstemıstım yapmadım ama soyle bısey oldu dun hep benı bırının arayacagını dusundum bugun mesaj atcak dedım ve mesaj geldı ondan oldugundan o kdar emındımkı telefonu elıme aldım ve oydu :KK66:
ayrıca bıkac hayalını kurdugum ve cok ıstedıgım bısey vardı hep olmus gıbı davranıyorum ve gecen gun bu ıstegımde gerceklestı.. :88:
ama dua edın kzlar duaların o kdr guzel etkısı oluyokı cok cok sevıorm dua etmeyı sukretmeyı...

kızlar slm konu çok ilgimi çekti ben de çok kitaplar okudum bu konuyla ilgili:KK1: hatta ilk yıllarda çok güzel kullanabiliyodum düşünce gücümü..:KK34: ancak bir tane dileğim vardı ve ben 4 yıldır falan bununla uğraşıyordum ve gerçekleştiremiyorum bütün herşeye küsmek üzereyim:KK25::KK25: okuduğum ve uğraştığım herşeye inancımı yitirmeden bana bi teselli verin nolur:KK58:

dileğin ne ki? belli bi insanla bi ilişkiyse ondan olmuyo olabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
evet aynen bi kişiyle ilişki ve bunun için mevcut var olan ilişkimi bile bitirdim bi ara o derece takıntı oldu yani :KK59::KK59::KK59: ve olmadıkça da daha çok düşünüyor eksikliğini hissediyorum:KK50::KK50: elimdekilere de odaklanamıyorum olumlu düşünmeye çalışıyorum olmuyor kızlar nerde yanlış yapıyorum:KK30::KK30::KK30:

eksiklik hissettikçe bu eksikliği kuvvetlendiriyosun tabii
bence yani benim fikrim çekim yasası tek parametrenin insanın kendisi olduğu durumlarda işe yarıyo, yani aşk çağırmakta işe yarar ama belli bi insana aşkta işe yararmı bilmem, çünkü o zaman parametre 2 insan olur ve insan başka bi insanın düşüncelerine ve duygularına beynine müdehale edemez
bence sen o insana karşı çekim yasası değilde, daha farklı bişeyler dene, önce arkadaş olmaya çalışmak gibi nacizane tavsiyem tabii

eksiklik hissettikçe bu eksikliği kuvvetlendiriyosun tabii
bence yani benim fikrim çekim yasası tek parametrenin insanın kendisi olduğu durumlarda işe yarıyo, yani aşk çağırmakta işe yarar ama belli bi insana aşkta işe yararmı bilmem, çünkü o zaman parametre 2 insan olur ve insan başka bi insanın düşüncelerine ve duygularına beynine müdehale edemez
bence sen o insana karşı çekim yasası değilde, daha farklı bişeyler dene, önce arkadaş olmaya çalışmak gibi nacizane tavsiyem tabii

ya inanırmısın o kadar iyi kullanırımki ben secretı aslında..o kişiyle birebir bağlantı kurmak için bir adım attım ama olmadı ve yapabileceğim tek şey o adımdı..ben de acaba olmayacakmı diye düşünerek erkek arkadaşımla tekrar barıştım ama hala diğerinin gölgesi takipte yani:KK50: eksiklik dediğin gibi daha çok eksiklik hissi veriyor ama gerçekten ayrı şehirlerde ve farklı hayatlardayız:44::44: istedikten sonra herşey mümkün değilmi:KK43::KK43: yada ben farklı bir karma mı yaratıyorum sonuçta erkek arkadaşımın üzüleceği bişey yaparak onun verdiği emekleri hiçe sayarak:KK50::KK50: ama insan da sevdiğini istiyor her ne kadar da olmasa bile bea:KK59::KK59::KK59:

ya canım evet kötü karmada olabilir ama ben seni üzmemek için yazmamıştım ama zaten sen farkındaymışsın

ya canım evet kötü karmada olabilir ama ben seni üzmemek için yazmamıştım ama zaten sen farkındaymışsın

evet farkındayım chess:KK59: ama bildiğim bişey de şu ki insan öncelikle kendi mutluluğundan sorumludur..ve ben mutlu değilsem yanımdakini mutlu edemeyeceksem neden hayatımda tutayım? diğer bi soru da mutluluk istemek ve çekmek bana bağlı değilmi?tamam belki farklı bir insanın beynine müdahale edemem ama sonuçta o da bana bağlı herkes gibi..benim mutluluğum da ona...ben artık ne secret a odaklanabiliyorum nede pozitif olabilmeye..bildiklerimi sorgulama dönemindeyim bu olay yüzünden:KK59::KK59:nasıl yorum yapmam gerekiyor beyin fırtınasına ihtiyacım var:26::26:kızlar bana yeni şeyler öğretin hayatla ilgili:KK59::KK59::KK59:

bu söylediklerinize katılıyorum başka birinin duygularını değiştirme konusuna..şu da bir gerçek ki özlem duyduğumuz şeyi elde edemezmişiz.ben de çok fazla kitap okdum uygulamaya çalışıyorum

bu söylediklerinize katılıyorum başka birinin duygularını değiştirme konusuna..şu da bir gerçek ki özlem duyduğumuz şeyi elde edemezmişiz.ben de çok fazla kitap okdum uygulamaya çalışıyorum

canım anlayamadım da başkasının duygularını değiştirebilirmiyiz sence?ben inançla değişebileceğini düşünüyorum aslında ama yanlış mı düşünüyorum:26::26: isteyip inandıktan sonra yetmiyormu:44::44::44: neden özlem duyduğumuz şeyleri elde edemiyoruz:26::26:

bende bu kitabı ve buna benzer yüzlerce kitap okudum ve işin özünü sindirdim kuantum fiziği hakkında.. ve kendi kendime hayatımın erkeği olabilecek erkeği hayal etmiştim işe yaradı .. Allah nasip etti ve şu an tam hayalimdeki gibi biriyle 2 senedir beraberim..aynı zamanda sevdigim işi yapıyorum..

ben değiştiremeyeceğimizi düşünüyorum canm.özlem yoksunluk hissinden doğar ve bizde o duyguda kalırız.ayrıca düşünmek yeterli değil asıl önemli olan hissetmek.özlem duymak yerine onu takdir et iyi hissediyorsan doğru yoldasındır.arabanın garajda olmadığı gerçeğine yoğunlaşmaktan vazgeçtiğin an araba sana doğru yola çıkar.bunlar bir kitaptan alıntı notlarımın arasından buldm.

bende bu kitabı ve buna benzer yüzlerce kitap okudum ve işin özünü sindirdim kuantum fiziği hakkında.. ve kendi kendime hayatımın erkeği olabilecek erkeği hayal etmiştim işe yaradı .. Allah nasip etti ve şu an tam hayalimdeki gibi biriyle 2 senedir beraberim..aynı zamanda sevdigim işi yapıyorum..

bunu nasıl yaptınız lütfen yardım edinn :KK52:

ben değiştiremeyeceğimizi düşünüyorum canm.özlem yoksunluk hissinden doğar ve bizde o duyguda kalırız.ayrıca düşünmek yeterli değil asıl önemli olan hissetmek.özlem duymak yerine onu takdir et iyi hissediyorsan doğru yoldasındır.arabanın garajda olmadığı gerçeğine yoğunlaşmaktan vazgeçtiğin an araba sana doğru yola çıkar.bunlar bir kitaptan alıntı notlarımın arasından buldm.

sağol canım tavsiyelerine uymaya çalışıcam:KK34::KK34:

bu sırrın ilk adamı; sizle başlıyor..hayalinizdeki adamı düşlerken, düşlenen ve beğenilen bir kadın olduğunuzu içinizde özümseyin ve buna gerçekten inanın..

tebrikler bunu başarmış olmak çok güzel hissettiriyordur heralde:KK59::KK59: bu sözleri ben de söylemek istiyorum ama neden bildiklerimi uygulayamıyorum çünkü gözümde büyütüyorum galiba:44::44: o kişiyi daha önceden tanıyor muydun peki canım yoksa hayaal ettin öyle mi geldi sana:KK34::KK34:

tebrikederim gerçekten:KK3::KK3::KK3: ben de bunu başarabilmek istiyorum evet ama gözümde büyütüyorum galiba:KK14::KK14: hayatındaki kişiyi daha önceden tanıyormuydun peki canım yoksa hayal ettin de mi oldu:26::26: gerçekten çok çok tebrikler:44::44: hangi kitapları tavsiye edersin peki bize:KK34:

arkadaslar burda imgelemek ve de imgelediğini yaşamak cok onemli.. bu konuda 1 yıldan fazladır ben de arastırmalar yapıyorum.. cekım yasası evrensel yasalar ıcerısınde en etkılı olan yasalardan bır tanesı.. evrene yaymıs oldugumuz dusunce frekansları ıle hayatımızı dolayısıyla yasamımızı sekıllendırırız.. bır ılıskı boyunca sueklı ayy ayrılacak mıyız dıye soran taraf olursanız cok buyuk bır ıhtımalle ılıskıde terk edılen taraf olursunuz ya da herhangı bır aksılıkle ılıskınıze nokta konur.. pozıtıf dusunme ıle dusuncelerınızı ıyılestırmenız cok onemlı.. bunun ıcın medıtasyon calısmaları felan yapılıyor.. cok sey yazdım galıba :97::97:

Son düzenleme:
X