The secret sır çekim yasası

Yorumlarda hoşlandığınız kişiyle ilgili dileğinizin gerçek olabilmesi için onun da size karşı boş olmaması gerekiyo gibi bir şeyler okumuştum. Ben bu arkadaşın bana karşı olan duyguları ne yönde bilmiyorum ki sadece arkadaşı olarak seviyosa boşa mı kürek çekicem şimdi:\

mükemmel bi konu açılmış bugünlerde ben de bu çekim yasasına kafayı taktım.e tabi maceram screetle başladı ondan sonra bilgisayardan incelemelerle devam etti.özellikle bu sitede yazılan gerçek deneyimler baya güzel olmuş insana umut verme açısından.ben de aklımca 1aydır uyguladığımı düşünüyordum yani listeler yazdım isteklerde bulundum.ama farkettim ki en çok istediğim şey olan eski sevgilimin dönmesi olayını tam olarak istemiyorum..yani şöyle ki evet onun dönmesini hayal ediyorum ama resmim hep yarım kalıyordu kendimi kandırıyordum dönse tekrar çok mutlu olacağız falan ama aslında içimde ona tekrar dönme isteği yok sadece onun dönmesini istiyorum ve ben de istiyorum diye kendimi kandırıyorum.bi de bu isteği saplantı haline geldi ve bu da kötü oldu benim açımdan yani kendimi rahat bırakmak yerine sürekli o düşünceyle yaşar hale geldim ve hayattan koptum iyice...şimde bu yazılanları okudukça aslında ne istediğimi çok iyi anladım ve listem baştan aşağı değişti.ve ben isteklerimi buraya yazacağım izniniz olursa çünkü yorumlarınız benim için önemli.ve yeni bi ben olarak ilk hayalim.......:1)yakın zamanda beni çok seven bana fazlasıyla değer veren bi insanla tanışıyorum ve çok mutlu oluyorum ve bunu duyan eski sevgilim pişman oluyor ve bana geri dönmek istiyor ama ben yeni ilişkimde çok mutluyum ve ona hayır diyorum ve eski sevgilim beni kaybettiği için beni terkettiği için başını hep duvarlara vuruyor ama bilmiyor ki Ayşe artık çok mutlu ve onun hayatımda yeri yok...e ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...KIZLAR aynen böyle olacak değil mi ben güçlüyüm ve bu isteğim gerçekleşmek üzere yolda değil mi?

yola çıktığından emin olun..ama sözlerinize davranışlarınıza falan dikkat edin hepte geri gitmesin gelsin

İlahi kızlar ya,bu iş böyle olmaz
Bir kere intikam duygusu negatif olduğu için öncelikle ondan kurtulmak lazım.
Gerçekte istenilen yeni ve doğru bir erkek ise,mantıken eskisiyle vedalaşmak gerekir.Onu affedip evrene bırakmak lazım.
Ondan sonra yeni sevgili için olumlama yapılır.Eskiyle vedalaşıp yeniyi davet etmek gerekir.
Yenisini bulayım,eskisi pişman olsun ben reddedeyim çatlasın diye olumlama olmaz

Son düzenleme:
şu evrene bi ben mi sipariş veremiyorum ya, kızlar allah rızası için hele bi çakralarınızı neyim açıp, bütün evrensel enerjilerinizi birleştirip benim için everene siparişler verin, çekim çekim çekin çekim yasasını....

aa doğru tabi ben bunu kaçırmışım gözden

sayın evren;

eskisini affettim ve unuttum

yenisi nerde ?

aslında haklısınız yani geçmişi unutup yeniye açılmak lazım yeniye olumlama yapma açısından ama o biraz zor oluyor.ben de çok istiyorum geçmişi tamamen silmeyi ama o konuda biraz odun kafalı olduğum bi gerçek.tüm gerçekler gün gibi gözümün önünde ama ben hala eskisi dönsün diye uğraşıyorum halbuki dönse bile herşey yıkık devam edecek ...ama ben bu yasayla hayatı ve kendimi sever hala geldim kendime güvenim tam oldu.şükretmek çok güzel bi duygu ....

eski sevdiğim kişiyi affettim ve unuttum o sadece geçmişte kaldı.onunla olan hatalarımda geçmişte kaldı ondan aldığım dersler ise benimle.

yeni birisiyle karşılaştım ve çok beğendim onunla tanışmak ve ileride sevgili olmak istiyorum.bunun olacağınada inanmak istiyorum..mutluluğu bulacağıma inanıyorum..

ben insanları seviyorum ve onlarda beni seviyor..sevmelerini istiyorum..bütün insanlar için bolluk berkeet iyi bir kalp iyi arkadaşlar ve sıcacık bir aile istiyorum..herkes hakediyor bunları

Allah bana da diğer insanlarada sevip sevilebilcekleri dürüst aldatmayan karekterli sevgililer nasip etsin..

---

nasıl bir olumlama ?

bence güzel bi olumlama olmuş çünkü işe kendini ve geçmişi afederek başlamışsın yani işin özü zaten bu değil mi?

Eski sevgilinin adı her ne ise,mesela Ahmet olsun.

"Ahmet'i affediyorum.Ahmet'le birlikte olduğum için ve ona karşı yaptığım hatalar için kendimi affediyorum.Ahmet'i ve hatalarımı geçmişte bırakıyorum."

Yani yalnız Ahmet'i değil,kendini de affetmen lazım.
Bir de mutlu olacağım,mutlu olmak istiyorum değil de,mutluluğu kabul ediyorum,mutluluğa kucak açıyorum diyebilirsin.
Mesela şu dediğin tamamen yanlış : ileride sevgili olmak istiyorum.bunun olacağınada inanmak istiyorum..mutluluğu bulacağıma inanıyorum..

İleride demekle ileriye ötelemişsin.İnanmak istiyorum demekle aslında inanmadığını belirtiyorsun.Mutluluğu bulacağıma inanıyorum derken,mutluluğu daha epey bir süre arayacaksın,geç bulacaksın anlamı taşıyor.Kelimeler çok önemli.Programlama gibi düşünürsek,yanlış kod girince program çalışmıyor.

Son düzenleme:
Gerçekten şok edici bşey ama doğru bu çekilm yasası geçen hafta rüyamda sürekli patronu gördüm hep bişeyyapacamı ve beni azarlayacağını düşündüm ve geçen gün nitekim oldu da kendi kendime sinir oldum çağırdın çağırdın adamı geldi diye aynı düşüncemde ki çağırdı odasına ve beni haşladı sinir şey

çok çok çok teşekkür ederim

kızlar cok tatlı seyler yazmıssınız tek tek okuyorum.ıcım umutla doldu bunları okuyunca ve bende yapmaya basladım hemen.sıze bende soyle bı ornek vermek ıstıyorum gecen donem ben hep kılo aldım kılo aldım dıyerek delı gıbı kılo aldım kı hıc kılolu falan degıldım.kılo aldıgımı dusundukce tam 9 kılo aldım!!!!
sımdı verıyorum cok sukur.ve bır anda vermeye basladım nasıl mı?hep kendı kendıme dedımkı cok zayıfım cok guzelım hıssedıyorum kılo verdıgımı dyerek.hıc bısey ımkansız degıldır kızlar hayatımız cok guzel bende harıka bı sevgılı buluyorum onu hayatıma davet edıyorum tamamen acıgım ondan gelcek sevgıye muck muck dıyorum prensıme buradan hepınızı sevıyorum guzeller :81:

Eski bir türk filmi aklıma geldi.. "ben dünyanın en güzel karısıyam .." diyen perihan şavaş ve sezercik laklıma gelir... arada kendimi çirkin hissettiğimde onun gibi yürür bu sözü söylerim ve çok gülerim...

"Hayatımın aşkı seni bekliyorum... kendime ait 4 oda bir salon evim, güzel son model bir arabam, harika bir kocam olsun istiryorum.. En önemlisi benim mesleğimde bir eş istiyorum yada kardeş meslek sahibi bir eş...
Ey aşk nerdesin ...
Yakınımda aynı şehirde bul beni" diyorum

Son düzenleme:
"Yaptığınız şey, gerçekten istediğiniz şeydir. Yapmıyorsanız gerçekten istemediğiniz şeyi yapmıyorsunuz: Yapmamayı!"

NLP ... Zihninizi doğru kullanma kılavuzu..
Neuro Lingustic programming...

ALıntıdır..

hıı olabilir tabi..

yav benim sağım solum belli olmuyo ki ama bugün zır deliysem yarın depresif gezebiliyorum ...yani bugün istediğimi yarın kovabiliyorum napcem ki ben ?

merhaba dostlar
spatyom.com diye bir site var ve orada güçleri kullanma kılavuzu diye bir başlık var. Oradaki yazıları şiddetle tavsiye ediyorum, okuyun. Pratikte nasıl uygulanır, cevapları orada bulacaksınız. Çekim Yasasını bugüne kadar hayatımda hep uygulamış biri olarak diyebilirim ki evet, hepimiz kuantlarla herşeyle alakadarız ve evrendeki her şey istediğiniz şey için yardımınıza koşuyor ve istekleriniz siz aklınızdan geçirdiğiniz anda (olumsuz düşünce göndermedikçe) zaten oluyor.
bu yasayı uygulayarak yaşadıklarımızı da paylaşabiliriz.

teşekkürler canım bakıcam şimdi

cnm cok tesekkurler cok guzelmıs cıdden bu aksam uygulıcam bakalm nolcak sıze yazcam sabaha :87:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…