The secret sır çekim yasası

Anladım, daha başlayamadım ama okuyunca göreceğiz bakalım.Umarım işe yarar düşüncelerimiz kızlar=)

Geçen gün burada bir konuya üç maymun filmini yazmıştım.Yavuz Bingöl'ü sevdiğimi falan

o sırada içimden ya şu filmi de bir izleyemedik dedim

Birkaç saat önce kanalı gezerken bir baktım...Üç Maymun başlıyor...Ve izledim

ee arkadaşlar hiç yazacak olan yok mu ? umutsuzluğa düşmek üzere olan şu arkadaşınızın umutlu olmasını sağlayın..

kim bilir derler ya vaz gectigimiz anda bize döner :44: ben cok yogunlasamiyorum gibime geliyor neysee Canim aynanin karsisina gec ve kahkaha(yoga) atmaya basla arkasi gelir ohh dünya varmis dicen pozitif enerji ve günün gülümseyerek gecicektir

onu anlamıyorum işte..vaçgeçtikten sonra yani iş işten geçtikten sonra artık istemedikten sonra neyleyim ben...

eğer olucaksa şimdi olsun...sabır kemale erince olur diyolarda onun tam açıklamasını yapsa birisi ? sabrın kemale ermesini ?

akşam hayal kurduktan sonra uyuyakalmışım öyle güzel rüya gördüm ki :)

The secretı okumuştum ama hiç beğenmemiştim... reklamı iyi yapılan ticari bir kitaptı...

sevgiler..

sende benim gibi sabirsizsin anlasilan ne güzel hayal ederek uyumussun ve güzel rüya görmüssün hayir olsun bende hayal ederek uykuya daldim ama tich demedi bende bi ariza var herhalde

Nül Gün'ün Çekim Yasası'nı okudum gerçekten daha ayrıntılı anlatmış kolay anlaşılıyor.
Bir de The Key'i okudum dün bitirdim.The Secret'in nasıl uygulanıp hayata geçirileceğini anlatıyor.Baya güzel tavsiye ederim kızlar=)

Çekim yasası ile gerçekleştirdiklerimi anlatıyım bir de, basit şeyler ama olsun işe yarıyor=)
Bekar olmanın faydaları gibi bir yazı okumuştum.''Erkek arkadaşlarınızla kimseye hesap vermeden istediğiniz zaman istediğiniz kadar konuşabilirsiniz'' yazıyordu.Gözümde canlandırdım ama telefonla çok ilgilenen biri değilim en fazla mesaj atıyorum yani, o yüzden bana bir artısı yok bunun diye düşünmüştüm.Telefon fazla kullanmadığımı bildikleri için aramazlar yani beni normalde.O gün bir erkek arkadaşım ve ertesi gün de başka bir erkek arkadaşım aradı, şok oldum hiç tahmin etmezdim.

ben hiç uygulayamıyorum uzun zamandır kafamın içi çok bulanık=((
olumlu düşünürken en azından ruhum huzurlu,rüyalarım bile güzeldi,kaç gündür hep kabus of
kendime çeki düzen vermem lazım hem de hemen

The Key'i kesinlikle tavsiye ediyorum, olumsuz duygulardan kurtulmayı da anlatıyor ve gerçekten işe yarıyor.

the key i merak ettim şimditavsiyeni dikkate alıcam teşkkürler
ben kendimi şuan çok iyi hissediyorum
odağımı hemen değişitiriyorumm
buarada saniyem saniyemi tutmuyo
kendi halime gülümsemeyi öğrendim bu iyi oldu

merhaba the key i nasıl bulabilirm?

Rica ederim=)

Joe Vitale-The Key
Ben tesadüfen buldum ve aldım kuantumla ilgili kitap ararken.Kuantum diyince gösterirler sanırım bunu.Zaten ünlü bir kitapmış da ben bilmiyormuşum, kolay bulunabilir gibi geliyor.

arkadşlar Tasavvuf felsefesi çok daha derin ve anlamlı, alternatif olarak naçizane önerimdir.

bu nası iştir..2 şey istiyodum ama birinden biri olcaktı..deli gibi dua ettiğim olmadı diğer olsa da olur olmasada olur dediğim oldu...hayırlısı dedim bu dmeekki hayırlısı

Çekim yasasını işlediği bir şey daha yaşadım bu sabah=)

Ev arkadaşımla bir süre önce koltukları yenilemekten bahsetmiştik.Annem kendi evine yeni koltuk alıp eskilerini bize vermeyi düşünüyordu biz de onları mı alsak yeni mi alsak diye düşünürken, annemin eski koltuklarını almaya karar verdik.Baya heyecanlıydık, ''Koltuklar gelince şunu şuraya koyarız bunu buraya koyarız'' diye basit hayaller kuruyorduk.Tek sorun koltuk takımını annemin evinden bizim eve nasıl getireceğimizdi.
Bu sabah zil çaldı ve karşı komşum taşınacağını, eski koltuk takımını götürmek zor geldiği için bize vermek istediğini söyledi.Şok oldum! Çünkü koltuk takımı gayet de güzel yani.Hiç endişe etmeden sadece yeni koltuk hayali kuruyorduk ve bir anda gerçekleşti nereden nasıl geleceği belli olmadan=)

Ve bir mucize daha! Tesadüf mü bilemiyorum ama çok şaşırdım şuan
İngilizce bölümde okuyorum bu yüzden İngilizce'mi geliştirebilmek için ''Keşke yabancı bir arkadaşım olsa da pratik yapsam ya da yabancı bir ülkeden mektup arkadaşı edinsem'' şeklinde hayaller kuruyordum. Facebook'ta yabancı biri mesaj attı.Ki profilim ve fotoğraflarım kapalıdır tanımadığım kişilere.Öylesine kızları ekleyip arkadaş olmaya çalışma gibi bir amacı yoktu anladığım kadarıyla, birkaç soru sordu ben de cevap verdim=))

rapunzel iyi gidiyorsun, uzmanlaşacaksın bu konuda yakındır, benim için de iyi bir şeyler dilesene. :)))

rapunzel iyi gidiyorsun, uzmanlaşacaksın bu konuda yakındır, benim için de iyi bir şeyler dilesene. :)))
Dilerim canım =))
Ah asıl istediğim şey üzerinde yoğunlaşıp onu yapıcam yakında=)
Eskiden çok uğraşırdım hatta enerji ile yoğunlaşıp kagıt kalem oynatmışlığım vardır merak saldığım dönemde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…