The secret sır çekim yasası

Okudum...Paraya ihtiyacım var dedim kendime...Bekledim...Bekliyorum..

Cevap gelmedi daha evrenden falan :KK68:

ben geçenlerde okey oynarken çok hırs yapmıştım. çift okey gelse dedim .. ve geldi..
ama okeye olan hırsımı birde dünyaya versem evrenden cvp gelir heralde.

Son düzenleme:
Pozitif enerji yaydınız kızlar ya biz inanarak gerçekleştireceğiz sonra burada paylaşalımm=)

yayalım yayalım :) :nazar:

teşekkür listesi de oluşturdum..

sizde oluşturun...kağıda tek tek yazmasanızda çünkü baya uzun sürebilir her yaptığınız.yaptığınız anda teşekkür ederim şükrederim deyin :)) :KK55:

hayat çok güzel :KK71: :KK52: :KK62: :KK54:

eee bizde güzeliz :KK19: :KK19: :KK51: :KK19:

Ben istediklerimin listesini yaptım bir de teşekkürü yapayım bari=) Hayal kurmaktan zarar gelmez böyle mutlu mesut gidiyoruz.Hem kadınların hisleri kuvvetlidir gerçekleştirebiliriz istediklerimizi.

neşelü müzikler dinleyin:79:
içinizdeki olumsuz düşünen egoya haddini bildirin:KK57:ya da ikna edin onu onun dedikleri olmoyor sizin dediğiniz oluyor diye düşünün ve inanın
sabah güne şükrederek başlayın:KK31:
param yok demeyin,,sızlanma hiçbir işe yaramıyor(fzalasıyla tecrübe konuşuyo):KK1:
sahip olduuklarınız için şükrettiğiniz bir liste olsun sonrada isteklerinizi yazın ve olmuş gibi hissederek hayal kurun
herkesi bağışlayın,nefret,kin bütün olumsuzlukların başıdır

ben bunları yapıyorum şimdilik kendimi geliştirdiğime inanıyorum:KK19:
he bide şu çok güzellllll
hayal ettiğimden daha fazla sevgi,mutluluk,para ve boolğun hayatıma girmesine izin veriyorum...........:KK64::98:

hep hayal ediyorum ama hiç gerçekleşmiyor ki:KK14:hani derler ya umut fakirin ekmeğidir diye...aynen bende umut vede hayal ediyorum ama olmuyorrrrrrrr olmuyor olmuyorrrrr:KK14:

Tek çekim yasası var oda dua kızlar rabbim iste kulum vereyim demiş....

Böyle şeylerin dinden uzaklaştırma adına yapıldığını duymuştum mantıklıda

Adamın biri gece yatarken dua etmiş altın istemiş Allah tn sabah kalktıgın elinin biri altınlarla dolu iken diğeri boşmuş,çünkü dua ederken elinin biri yorganın altında kalmış...Diyeceğim o ki ne istersen dua ile rabbim onu verir istemezsen vermez

Tek çekim yasası var oda dua kızlar rabbim iste kulum vereyim demiş....

Böyle şeylerin dinden uzaklaştırma adına yapıldığını duymuştum mantıklıda

Adamın biri gece yatarken dua etmiş altın istemiş Allah tn sabah kalktıgın elinin biri altınlarla dolu iken diğeri boşmuş,çünkü dua ederken elinin biri yorganın altında kalmış...Diyeceğim o ki ne istersen dua ile rabbim onu verir istemezsen vermez

Hanfendi dinden uzaklaştırmayla ne ilgisi var ? bu düşüncelerle ilgili bişey..kitapta şuna tapın buna tapın demiyor ki zaten.. isteklerinizi gerçekleştirmenin yolları onlar dinden uzaklaştırma değilki...oruç tutmayın namaz kılmayın inanmayın zekat vermeyin gibi şeyler yazıyosa söyleyin siz açıyım tekrar okuyayım. :KK53:

Biz dinden mi çıktık şimdi ? En Büyük KK

Bence "duymuştum mantıklı" yerine okusaydınızda öyle yorum yapsaydınız daha iyi olucaktı.:KK34:

Tamam gene katılmayın zorlamıyoruz ama kulaktan dolma bilgilerle ziyan etmeyin.Hele hele dini hiç karıştırmayın En Büyük KK

Yaf zaten öyle dua mua ile olsa ben zaten çoktan multimilyarder olmuştum

Her gün diyorum paraya ihtiyacım var diye altın yerine havayı tutuyorum sabahları

Muhabbetin rengini değiştirdiler valla içim soğudu sikrıttan :KK6:

Hanfendi dinden uzaklaştırmayla ne ilgisi var ? bu düşüncelerle ilgili bişey..kitapta şuna tapın buna tapın demiyor ki zaten.. isteklerinizi gerçekleştirmenin yolları onlar dinden uzaklaştırma değilki...oruç tutmayın namaz kılmayın inanmayın zekat vermeyin gibi şeyler yazıyosa söyleyin siz açıyım tekrar okuyayım. :KK53:

Biz dinden mi çıktık şimdi ? En Büyük KK

Bence "duymuştum mantıklı" yerine okusaydınızda öyle yorum yapsaydınız daha iyi olucaktı.:KK34:

Tamam gene katılmayın zorlamıyoruz ama kulaktan dolma bilgilerle ziyan etmeyin.Hele hele dini hiç karıştırmayın En Büyük KK

Kulaktan olma bilgi olduğunu nerden biliyorsun,kitabı bizzat okudum ,dinden uzaklaştırma vs vs ilgili yorumlandığını duydum dedim sadece,yogo hakkında da düşüncelerim aynı google Sagopa Kajmer yogo yazarsanız çıkan video yu izlemenizi tavsiye ederim...
Dini karışıtırmıyorum tamam hayal edin ama dileğiniz varsa Allah tan isteyin diyorum,örneğin biri hayal edecek istediği oldu takdirde secret tada yazıyordu uyguladım oldu diye düşünenler muhakkak olacaktır biliyoruz ki herşey Allah dilerse olur bunu unutmayalım diyorum,tabiki inanmıyorum inanmayıda düşünmüyorum :KK36:

pardon biz kimden istiyormuşuz da bu 'dinden uzaklaştırma'gibi bir kalıba soktunuz? polemiğe girmek için yazmadım bunları beğenmeyen okumadan geçer gider bu bukadar basit..:KK34:

pardon biz kimden istiyormuşuz da bu 'dinden uzaklaştırma'gibi bir kalıba soktunuz? polemiğe girmek için yazmadım bunları beğenmeyen okumadan geçer gider bu bukadar basit..:KK34:

Polemiğe girmek istemiyorsan bunu hiç yazma bu soruyuda sorma canım :) sadece fikrimi söyledim neden rahatsız etti ki...sen inanıyorsun ben inanmıyorum herkes özgür :80:

Son düzenleme:
arkadaşım biz nasl olumlu düşünürüz nasl kendimizi sıkıntılardan arındırabiliriz bunun derdindeyiz bilmem anlatabildim mi? tamam fikrini söyledin ne güzel saygı duyduk ama uzatmassan sevinirim.
ben olumlu düşünmeye yeni başladım ve kendimi hayata adapte etmeye çalışıyorum bunun için fazlasıyla kitap bitirdim ve bu sayfada kendimi motive etme amacıyla paylaşımda bulunmaya hazırım.hayatın güzel yanlarını yeni yeni görmeye başladığımı söyleyebilirim.

önümüze sürekli din konusu dayatmaları bıktırıyor onun içindir ki Atatürk boşuna dememiş vicdanı hür,aklı hür yeni nesiller sizin eseriniz olacak öğretmenler

bazen düşünüyorumda

olmazları naparsa napsın olduramıyo insan.. ağlasakta sızlasakta olmuyosa kaderde yoktur..artık öyle avutuyorum kendimi napıyım..

istiyorum hayal ediyorum inanıyorum ama olmuyo..belkide yeteri kadar istemiyorum diyorum yada inanamıyorum..

sizler inanma kısmını nası hallediyosunuz kızlar ?

bazen düşünüyorumda
olmazları naparsa napsın olduramıyo insan.. ağlasakta sızlasakta olmuyosa kaderde yoktur..artık öyle avutuyorum kendimi napıyım..
istiyorum hayal ediyorum inanıyorum ama olmuyo..belkide yeteri kadar istemiyorum diyorum yada inanamıyorum.. sizler inanma kısmını nası hallediyosunuz kızlar ?

Aynen canim ben olumlu düsünmeye dahada yogunlasitigim su günlerde gecen gün karisik rüya görerek uyandim ve sonra gün icinde düsündüm acaba ne kadar icten istiyorum yeterlimi?evet kalbim ile cok istiyorum gercekten icim pirpir oluyor heycanlanip agizim kulaklarima variyo hatta sevincten gözlerim doluyo.ve gün icinde yüzüm gülüyo.Ama bi yandanda zihnimin derinliklerinde olumsuz düsünceler kayitli olan (farkinda olmadan)daha mi agir yada engeliyormu acaba diyip cevabini vermekde güclük cekiyorum.ben kisiyle bi tartisma yasadimmi o konu hakkinda konusmakda kendimi alamiyorum ki bu cok yanlis.Ama kendime diyorum o insan böyle degismez onu oldugu gibi kabul et bu yönü olumsuz ama baska olumlu yönleri var diye telkin ediyorum ama amasi var iste bu telkin bana ne yazikki inandirici gelmiyo.Daha cok calismam lazim anlasildi :KK52:

Aynen canim ben olumlu düsünmeye dahada yogunlasitigim su günlerde gecen gün karisik rüya görerek uyandim ve sonra gün icinde düsündüm acaba ne kadar icten istiyorum yeterlimi?evet kalbim ile cok istiyorum gercekten icim pirpir oluyor heycanlanip agizim kulaklarima variyo hatta sevincten gözlerim doluyo.ve gün icinde yüzüm gülüyo.Ama bi yandanda zihnimin derinliklerinde olumsuz düsünceler kayitli olan (farkinda olmadan)daha mi agir yada engeliyormu acaba diyip cevabini vermekde güclük cekiyorum.ben kisiyle bi tartisma yasadimmi o konu hakkinda konusmakda kendimi alamiyorum ki bu cok yanlis.Ama kendime diyorum o insan böyle degismez onu oldugu gibi kabul et bu yönü olumsuz ama baska olumlu yönleri var diye telkin ediyorum ama amasi var iste bu telkin bana ne yazikki inandirici gelmiyo.Daha cok calismam lazim anlasildi :KK52:

inanmak istiyorum ama...

lütfen inananlar neye nası kendilerini inandırdıklarını anlatabilirler mi ?

beynimiz sürekli olumsuz düşünmeye alıştığı için bir süreliğine sürekli olumlu düşünme fikrini benimsemeyecektir.olumlu düşünmeye başladığımızda olumsuzluğa sıkıntıya düşütüğümüz olacaktır.bakın kızlar bunu iyi gözlemleyin.ne zaman olumlu düşünseniz olumsuz bişey oluyor dimi :) ne zaman pozitif olsanız negatif güçler size saldırıyor dimi :) mutlu olunca üzüntü arkasından geliyor dimi :) bende de çok oldu. bize küçüklüğümüzden bu yana öğretilen olumsuz düşünce kalıpları artuk rutine oturmuş durumda.e siz olumlu düşünmeye başladığınız beyin şaşırıyor.aman benim sahibime bu ters diyor.nasıl farklı birr ilaç aldığınızda yan etkileri oluyorsa bunun aynısını beyniniz için düşünün.ne kadar olumsuzluk olsada ne kadar negatif düşünsenizde asla ama asla inanmaktan olumlu düşünceden vazgeçmeyin.bu sadece bir alışma süreci.azıcık dişinizi sıkın :) beyin olumlu düşünmeye alıştığı zaman o olumsuz düşüncelerin hiçbirisi kalmayacak :) çünk beyin artuk olumlu düşünme konusunda rutine binecek :)

X